Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ok mam - zapisałam 🙂

już mi się dwa razy net wyłączył 😠 więc dłużej nie będę siedziała, mój M też czeka na mnie 🙂 trzeba coś pobaraszkować 😁 trzymajcie sie Kochane i do jutraa 😉 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki moje cudowne 🙂jakie Wy kochane jestescie 🙂mialam zalatany dzień ,a to zakupy,ciuszki,potem znajomi wpadli i jakos zleciało...moje skurcze nadal nieregularne,ale coraz silniejsze...ale chyba jeszcze niestety nie to 😞
Aniunia zaraz wpisze Twój nr 🙂napisałam eske od Kuby,bo mnie zablokowali,dlatego tak pózno sie odezwałam.jeszcze z tego jego tel.ciezko mi się tam obsługiwac i nie pamiętam nawet czy się podpisałąm 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to pewnie nam Milcia bobaska narodzi!!!oby sie nie nameczyła zabardzo!!!i Guśka też....patrz Zanka a stawiałam na Ciebie...a tu poszły mamusie 🙂jednak widac,ze jak kolejne dziecko to większe szanse przed przewidywanym terminem..\4866310 to mój nr gg.już Cię Zanka zapisałam,ale Cię nie widze wiec sobie mnie zapisz 🙂..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystko będzie w porządku - u wszystkich lipcóweczek oczywiście 🙂Ja też miałam nadzieję, że niebawem po Justiks znajdę się na porodówce, ale maleńka nie chce, więc pozostaje mi czekać 🙂 Mykam do łóżeczka - może troszkę mężulka "pomęczę" 🙂 Dobrej nocki mamki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie z rana....mam pytanie czy któraś z Was puchnie????tzn..nogi, ręce,buzia???? Ja od piątku mam ciągle spuchnięte nogi i ręce.....jak odpoczywam to troszkę zejdzie a jak tylko wstanę żeby coś zrobić z powrotem puchnie... nogi czasami wyglądają jak u słonicy i potwornie bolą,że nie mogę chodzić....o krzyżu nie wspomnę 😞


[URL=http://www.naobcasach.pl]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kobitki, kobitki, lipiec zaczyna się za tydzień w środę a Wy już rodzicie 🙂 Mi się tam nie śpieszy jak już wspomniałam, chce małą jak najdłużej ponosić zanim mi ją mąż zacałuje 🙂 No i macierzyński później mi się zacznie. Jutro mam wizytę po południu u ginekologa. Więc się dowiem jak tam mała. Ale w zasadzie poza bólem w pachwinach, zwiększoną ilością śluzu i obniżonym brzuszkiem nic się nie dzieje, skurcze po magnezie też ustały.

Wczoraj śmiałam się z mężem że mała pewnie po terminie się urodzi, bo jak się jej śpieszyło to jej nie chcieliśmy więc teraz będzie złośliwa 🙂i karze na siebie poczekać. Ja tam nie mam nic przeciwko, bo moja to drobniutka i malutka, więc im bliżej do terminu tym więcej waży 🙂 [img size=342]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/3_Bdzie_CRECZKA_5485-e7a3a7c8819216f0ebbf23f50828c91e.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sola35 napisał:
Witam mamusie z rana....mam pytanie czy któraś z Was puchnie????tzn..nogi, ręce,buzia???? Ja od piątku mam ciągle spuchnięte nogi i ręce.....jak odpoczywam to troszkę zejdzie a jak tylko wstanę żeby coś zrobić z powrotem puchnie... nogi czasami wyglądają jak u słonicy i potwornie bolą,że nie mogę chodzić....o krzyżu nie wspomnę 😞


sola 35, mi nic nie puchnie, ani nogi, ani ręce ani twarz, ale moja mama jak mnie przenosiła 2 tyg spuchła cała...i okazało się że jest II stopień zatrucia porodowego i musieli poród wywoływać. także gdybyś nagle bardzo spuchła, to do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja dziś miałam marną nocke całą sie wierciłam, coś ułożyć sie nie mogłam. Sola mi puchną już od jakiegoś czasu nogi jak dłużej posoje czy pochodze, ale po nocy optęchają, mówiłam ginowi ale powiedział że teraz tak już bedzie. A jeśli do tego spuchną ręce i twarz to do szpitala bo to może choć nie musi być właśnie zatrucie ciążowe, wiec może nie czekaj do wizyty tylko skontaktuj sie z lekarzem lub na wszelki wypadek wybierz sie do szpitala. jeszcze możesz sama zrobić badanie moczu by sie upewnić czy jest białko w moczu, ja dodatkowo sobie takie badanie w między czasie robiłam jak mi te nogi puchły, jeśli wyjdzie że jest białko to pewne że to zatrucie, jeśli nie wyjdzie, to moze być efekt zatrzymywania wody w organizmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...