Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
widze postępy w strone porodu 🙂 ja wczoraj myślałam że coś nie tak bo moja wydzielina na wkłądce zmieniła kolor na różwy, ale na szczescie do teściow przyjechała rodzinka i m.in. jedna ciocia-położna i mnie uspokoiła że tak ma byc i nie trzeba z tym leciec do szpitala 🙂 wiec czekam dalej, a już myślała że coś się zacznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany Żanka żeby Ci się zaczęło 🙂:P ja tak bardzo bym chiała !! a tu nic, nawet nie przyspieszam nie chce mi się.. nie mam żadnych skurczy kompletnie nic! 😞 czop mi (chyba) nie odszedł..bo na majtkach nic nie zauważyłam
a pocieranie tych cholernych sutków boli i nic nie działa!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od soboty jestem jakaś strasznie zasmucona... 😞
po 0:00 zadzwonił do męża kuzyn żeby przyjechał po niego na cpn żeby go zawiózł do domu bo jest pijany, a my w sobote akurat grila robiliśmy i mój M wypił piwa, powiedział temu kuzynowi że nie przyjedzie bo jest po piwach, a ten kuzyn powiedział mu tak CHUJ CI W DUPĘ I ŻYCZĘ CI ŻEBY CI SIE CHORE DZIECKO URODZIŁO !! 😞 😞 😞 😞 cała noc nie spaliśmy !! 😞 😞 i od tamtej pory chodze strasznie przybita.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi być dobrze i wszystkie dzieci będą ZGROWE !

jeszcze w sobotę wchodze do naszego pokoju ze szklanką wody i rozkimińcie co sie stało!! strzeliła mi szklana w rece, ale żeby to było mało !! w ręce została mi szklanka strzeliło tylko denko, cała woda sie wylała.. heh i powiedziałam mężowi że to może świadczyć o zbliżającym się porodzie, ze mi najpierw wody odejdą 🙂 ale nic, zadnych objawów nie mam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie mam wizyt, mojego lekarza nie ma bo lerzy w szpitalu chory.. Jezu jakiego mam pecha.. a do innego nie chce iść.. kuźwa najwyżej pojade i tak powiem że nie czuje już ruchów, strasznie mało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...