Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie , ja już zdrowa, nie obeszło sie bez antybiotyku, ale mała się nie zaraziła 🙂 Ania ja daję zupki i deserki od 4 miesiąca po pół słoiczka a tak to cyc. Madziatre wytrwałości , my też zmieniamy małej schemat, kąpiel o godzine później czyli 20:00 i spać o 21:00 a nie o 19:00, bo się za wcześnie budziła i potem co 2 godziny w nocy. Jesteśmy po 2 razie i jak na razie jest ok, przesypia lepiej. No i kochane muszę się wam pochwalić że mąż kupił mi zmywarke, w końcu nie będę stała przy garach:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 😉Guska to pochwalic twojego meza:Pmonia ode mnie poszedł narazie jeden głos....ale prawie co dzien daje go któremus z waszych dzieciaczków 🙂.a u mnie panuje grypa!!!...Weronka przywlokła ze szkoły 😞...biedna wymiotuje ma goraczke...ale nie duza,i da sie ja zbic....kaszle....no i mnie zaraziła bo zaczynam kaszlec 😞te maseczki gówno daja....bo nosi ją od wczoraj.najgorsze jest to ze zwraca lekarstwa 😞no i nie wiadomo czy cos dadza.oj jak nie urok to sraczka,podejrzewam ze chłopaki tez sie zarazą 😞..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 🙂
dzięki wielkie za głosiki 😆
milcia fatalna sprawa z tą grypą... córcia się namęczy okropnie... buziak dla nij na pocieszenie...
tak wogóle to te chorobsko teraz sie panoszy wszedzie, mojego brata corka przyniosła ze szkoły ospe 😞 a zanim ja wysypalo bawila sie z Natalką... terazją bacznie obserwuje czy czasami nie wyłazi u niej 🤨
moja mała narazie ma kartarek ale strasznie bęsty, byłam z nią wczoraj u lekarki i powiedziala ze to bedzie od suchego powietrza i faktycznie jak jej kropie nosek to jest lepiej... trzeba pomyslec o nawilrzaczu
martwi mmie tylko jedno... mala w ciągu m-ca urosła 1,5 cm i mierzy 64 a przybrala tylko 150 gram i waży 6 100 🤢 a w ciagu tego m-ca raz miala biegunke po deserku z gerbera wiec niby od tego mogla spasc na wadze... nie wiem zobaczymy za m-c ile bedzie wazyc
ja swojej malej gotuje marchewke z pietruszka i przecieram na sitku ale ona tego nie chce jesc 😞 a słoiczków jakos boje sie jej podac przez to rozwolnienie po jablku z marchewka gerbera... napiszcie co lubia wasze dzieci jeść... moża i ja małej kupie cos sprawdzonego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny za wsparcie mała moja od nirdzieli usypia przy cycu i do łóżeczka ja klade a jak sie budzi to cyc i dalej do łóżeczka a czasem wystarzy ze ja przytule w nocyi usypia 🙂
a zupek to mi pediatra jeszcze nie kazała dawac bo Zosia jest i tak duza i dobrze przybiera na wadze (7kg i 65,5cm ma) ale ja sie nie moge doczekac kiedy zacznie cos jesc i daje jej od dwoch dni marchewke gotowana starta na tarce bez zadnych dodatków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dla Marcelka gotuję zupki: marchewka, ziemniak, pietruszka i szpinak zajada się jak nie wiem co. ostatnio ugotowałam zupkę taką samą tylko zamiast szpinaku to troszeczkę pora. wiem że można jeszcze brokuły, kalafior.
z deserków to jabłuszko, banan, trochę winogrona, brzoskwinia.
mały je ze smakiem i nic mu nie jest.
Madziatre mój Marcel waży 7100 i 65,5
ale i tak najbardziej smakuje mu cycuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez cycyus raz dziennie tylko cos nowego,bo juz zaczełam a mu nic nie jest..ale ja kupuje słoiczki.nie boije sie,bo wiem ze dla tych najmłodszych sa szczegołowo badane zanim do sprzedazy dopuszczą..dzis jadł krem marchewke z jarzynkami.smakowało 🙂lubi tez marchewke z ryzem i w ogole to co z marchewką,ostatnio mu dalam sam szpinak z ziemniakami i wyrzucilam.nie dziwie mu sie,bo bym chyba sama tego za zadne pieniadze nie zjadłaa z deserkow lubi jablka wlasnie...wspólczuje laski oduczania z tego wózka...moj zasypia przy cycu,albo w lezaczku.czasem sam w łozeczku.a jak nie moze zasnac to mu włacze suszare i spiocha odrazu...Guska fajny ten TWOJ MĄŻ:d:d daj namiary na niego,bo mi tez sie zmywrka marzy heh:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha,ha Ania no fakt miałby rwanie przez to jego wielkie serducho 🙂Pisałaś o szpinaku, no fakt dla nas też jest obrzydliwy, ale nasza mała najbardziej go uwielbia! My też kupujemy zupki na razie, próbuje wszystkiego po pół słoiczka dziennie, mimo że ładnie przybiera na cycu nasza pediatra kazała dawać deserki i zupki. Dwa posiłki dziennie ma ale cycuś też po zupce musi być 🙂Monika nie przejmuj się tą biegunką to po jabłuszku, próbuj desrki z innej firmy, my kupujemy dużo z Bobovity np brzoskwinie czy banany, moja lubi wszystko jeść. Co do choroby to ja to Milcia przechodziłam , maseczki co godzine musisz wymieniać, ale i tak co ma być to będzie, nie mamy na to wpłwu. Dużo siły i zdrówka !!! No babeczki moja kuchnia ciągle lśni, ta zmywarka to NAJLEPSZA rzecz na świecie!!!Już sobie nie wyobrażam życia bez niej, w końcu mam czas wolny i nie muszę sterczeć przy garach! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guska to prawda zmywarka to rzecz niezastąpiona. Mi się bardzo przydała jak byłam w ciąży i ciągle spałam. Siup i nie ma naczyń. Czysto w kuchni i ręce nie sa takie zniszczone od ciagłego moczenia w płynie 🙂. Teraz oczywiście też jej używamy zresztą nie wyobrażam sobie inczej. Najgorzej jak jedziemy do rodziców a tam trzeba ręcznie blee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki.....my juz po chrzcinach.Julian zachował sie wzorowo.w kosciele ani razu nie zaplakał,a na imprezie zachował sie super: 🙂dumna ja 🙂goście zadowoleni,my też 🙂teraz tylko na świeta czekać...no,ale mamy mojej nie było bo w szpitalu wyladowała..jak Julek miał miesiac to dowiedzilismy sie ,ze jest ciezko chora,a dzien przed chrzcinami jej stan sie pogorszył,eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂u mnie nadal grypa 😞mnie w sumie niby przechodzi...ale Kamil od przedwczoraj chory 😞 Ania współczuje ze mama chora!.co do okresu to ja miaąłm juz 3 raz ale kolejny długo sie ciagnął bo zamiast 6 dni to 12!no i juz prawie mi sie skonczył a tu za ponad dw tyg, nastepny ma sie zacząc 😁...wiec ta wkładka jak widac skutecznie działa...bo okres na non stopie 😁 i zabezpieczenie na maxa 😁 aha Wojtus wczoraj skonczyl 5 miesiecy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...