Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nooo w koncu troszku jest co czytac 🙂ja tez lubie to formu....juz prawie rok to idzie sie przyzwyczaic 🙂to Ania nieżle z ta suszarką 🙂hehe puki sie nie zepsuje jest dobrze 🙂mój Wojtus tez ma zatwardzenie...po chrupkach,ja jeszcze żółtka nie wprowadzałam...co do spania to mój maluszek zasypia około 19stej-20stej i śpi do 7mej 8mej rano calutką noc....on jest cudowny...w koncu dziecko daje mi odpocząc 🙂ostatnio jego ślinienie sie jest silniejsze....ale zebala drugiego jeszcze nie widac....za to jak tylko włoze palca zeby mu sprawdzic to od razu go cholercia gryzie!!!i sie smieje....jak kupke zrobi to tez bardzo głosno sie smieje jak go przebieramy 🙂aha i bezprzerwy woła mamamamama 🙂baba tez pare razy powiedział:P...a sniegu tez u nas nie widac...wczoraj padał z deszczem....wiec było nie przyjemnie....a dzis świeci słoneczko,czekam na mezulka i idziemy na spacerek.....pozdrówki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuśki!
wy to macie dobrze że wam dzieci przesypiają całą noc.
mój Marcel idzie spać o 22. budzi się o 24 potem o 2, potem o 4 potem o 6 i wstaje o 9. jestem taka niewyspana że szok!
z jedzeniem u niego też nie ma kłopotu ale musi koniecznie popić mleczkiem mamusi! jest taki kochaniutki!
dostał pod choinkę chodzik od chrzestnej i wsadziłam go bo chciałam zobaczyć czy będzie umiał i wiecie co- NAUCZYŁ SiĘ 🙂
ale tylko trochę go sadzam i zaraz wyciągam! 🙂
a w nocy napadało u nas śniegu ale temperatura jest dodatnia to topnieje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My Julkę kąpiemy o 18.30, a o 19.00 czasami o 19.30 już śpi...budzi się to zależy o 4.00, 6.00 później znowu zasypia i tak koło 9.00 wstaje....nadal karmię piersią tylko wieczorem daję jej butlę mleka z kaszką malinową lub bananową....Już pomału zaczęłam jej dawać jeść to co my jemy. Dzisiaj np. jajecznicę nawet jej smakowała. Nasza Julka wie jak smakuje rosół, sos z ziemniakami itp. a o kisielu nie wspomnę. Obiadki Gerbera itp. pluje dalej niż widzi...;-)













Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja chrupka tez dawałam i caly czas obiady ze sloiczka..czasem troszke jogurtu mu daje jak ja jem...kupka jest u nas co kilka dni odkad wprowadzilam nowe pokarmy..ostatnio w swieta musialm prac jego ciuszki i swoje taka byla wielka masakra!!!!!!heh pachniala jak desrek jablkowy...Milcia moj tez strasznie sie cieszy jak mu palec wkladam.,chyba ulge czuje..a drugiego zeba tez nie widac,masakra dzis sprawdzalam czy jeszcze nie ma a on mnie tym swoim pierwszym uzarł!!cwaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sola35-wkurzająca jesteś. Stara baba a w jakieś głupie pokoiki się bawisz i wymądrzasz ta swoją córką. O wiele ładniejsza jest Justiks i też ma długie włoski. Nawet od gosiaczka ładniejsza. Zresztą co za durna różnica wieku między dziećmi...!!!
Pozdrawiam pozostałe lipcówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kobitki, nie warto się przegadywać. Fajnie macie że dzieciaki wam śpią całą noc, ciekawe kiedy mi mała zrobi taką niespodziankę 🙂 chyba wtedy jak jej dam flachę a nie cyca na noc, hi,hi...ale narazie nie chcę, chcę jak najdłużej karmić, ale powiem am że w dzień Antosia już nie chce cycusia i to mnie trochę martwi. A jak wasze dzieciaczki cycają w dzień??? A co do 2 ząbka to Antosi 2 wyrzynał się strasznie długo i boleśnie. Była okropnie marudna i płacząca t obyło straszne nawet na śnie płakała , ale już mamy dwa żbki i jest teraz super 🙂 Dziś byłyśmy w McDonaldzie ze starszą córcią i mała była super, przebawiła się w wózku. Fajne już te nasze szkraby juz nie takie małe i można już je zabierać bez strachu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja Julcia jeszcze bez ząbków...;-)W ciągu dnia ciągnie cyca tylko na noc butla no i jak się zbudzi to oba cycorki wyciągnie....;-)



[img size=282]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC00624.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
















Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania jakiej 1,5 tygodnia było różnicy , a przebijał sie tak ostro z marudzeniem 3 dni, potem jak już się przebił miała ranke i dalej ją olało ale nie było już tak strasznie jak wtedy. Kupiłam jej Bobodent, a teraz ma Dentinox, pomaga ale tylko na chwilke ale zawsze coś.Marcyś wygląda świetnie w tym chodziku jest boski. My nie mamy niestety bo mamy za małe mieszkanie , i i tak mało miejsca, ale za to kupiłam huśtawke plastikową do drzwi i już niedługo będziemy montować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lipcóweczki 🙂 jeje co to za ladygaga???czemu sie uczepiła soli?/ja tez mam pokoik załozony na akademi sama go załozyłam 😁hej mój Wojtus za 6 min konczy pół roczku!!!!jej ale ten czas leci:Pjuz takie duuuuze nasze dzieciaczi!!!jutro ide na pogrzeb kolezanki męża 😞był duzo starszy od niej ...no i choroba go dopadła....smutne bo byli 2 lata po ślubie....no i córcia ma 9latek.ale to niesprawiedliwe....aha Kasiulek Marcel nieźle sie prezentuje w chodziku....ja nie bede uzywała chodzika....moja córcia uzywała ...majac 9 miesiecy juz chodziła ale teraz ma lekko skrzywiony kregosłup i oslawe kolana....nie wiem czy to od tego.....badanie miała robine komputerowo a zerówce....Kamil nie uzywał chodzika bo miał zabronione przez rehabilitantke....ale rok przydeptał....nie namawiam nikogo z niekozystania ....sama bym chciała popatrzec jak mój Wojtus śmiga w chodziku...to takie fajne 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę kupic ten lek też na zęby...nie mam recepty na tabletki anty a dzis biore ostatnia...nowy rok i nie wiem jak dostane te tabletki a przerywac nie można 😞cholera no..
Milcia oj wiem cos o tym,ze swita jest niesprawiedliwy..dzis jest pogrzeb mojego kolegi,ktory się w 3 swieto powiesil...taki młody..ale amfetamina zrobila swoje poprostu...
mija tez 3 tyg.od smierci mojej mamusi..a mnie się zdaję ze nie ma jej cała wieczność 😞cholernie tęsknie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu bardzo ci współczuje, nie wyobrażam sobie takiej tragedii 😞 U mnie znowu bardzo dużo młodych ginie, ostatnio kuzyn utopił sie wpadając ciągnikiem do stawu zostawił 2 dzieci 9 i 2,5 roczku , koleżanka...to straszne...A co do tabletek to zapytaj w aptece czy ci dadzą bez recepty a po nowym roku doniesiesz, ja tak często robię i bez problemu zapisują nazwisko na kartce i po kłopocie. A wiecie że ja nie byłam nawet jeszcze po porodzie do kontroli;( szoook głupia jestem wiem, ale już po nowym roku napewno pójdę, narazie prezerwatywy, ale strach jest...więc pójdę też po tabletki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Twój brzęczy a moja ostatnie kilka dni warczała, hi,hi...ale to było straszne nie dało się wytrzymać, hi,hi...Najlepiej jak sobie przypomni traktorek 🙂 Ale dziewczyny u mnie masakra co 20 dni okres i moje migreny wróciły 😞 teraz tak boli mnie łeb że nie da się wytrzymać praktycznie co 2 dni mam okropne bóle, kiedyś brałam Ketonal i miałam założoną Mirene, a teraz nic nie mogę brać prócz Apapu który i tak nic nie daje, ten ból jest tak okropny że nie chce się żyć 😞((A tu trzeba zająć się mała 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po porodzie miałam tylko raz okres na początku października a teraz cisza! 😞
robiłam sobie test sprawdzić czy przypadkiem nie jestem w ciąży ale okazał się negatywny? a jak u was?
dawno ziolki tu nie było!
dzisiaj kropeczek do mnie pisała że jej komp padł ale jak naprawi to tu zajrzy! i napisała że jak będzie drugi raz w ciąży to napewno da nam znać! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...