Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania131206 napisał:
hej laski,a do czego sie montuje ten skoczek?


skoczek montuje się do futryny tylko musi ona odstawać żeby mogła się oprzeć! ale ja znalazłam inny sposób: zaczepiam ją na haczyki takie od huśtawki!
ziolka ten mój skoczek jest od 5 miesiąca! ma pasy bezpieczeństwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>aniunia811 napisał:
A kolejne pytanie czy oprócz mojej Julci czyjeś jeszcze dziecko nie ma ząbków?? Uciekam bo się niunia obudziła. Papatki


Moja żabka nie ma jeszcze ząbków .. 🙂

nareszcie weekend !! 🙂 I semestr sie skończył hurra pozdawałam :P

odpoczywam, Nata śpi, dawno na spacerku nie była, zimno jest u nas, a babcia nie chce z nią wyjśc hehe.

ja nie będe mojej uczyć chodzić w chodziku.. podobno to nie jest dobre, bo dziecko nie czuje swojej masy ciała. a nawet gdybym byla za, to bym nie sadzała 6 miesięcznego dziecka do chodzika! [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/HPIM0916nata.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki
Ale nas zasypało łuuu...bylismy na spacerze ale masakra hehe maz ciagnal wozek a ja pchałam ale było fajnie mimo ze zmeczeni okrutnie bpo nic nieodsniezone 🙂

Jeśli chodzi o chodzik to ja jestem na nie. Jestem takiego zdania że jak dziecko będzie miało swój czas to samo wstanie. Ćwiczy przez to mięśnie nóg i ogólnie się rozwija. Oczywiście jak raz na czas się włoży malucha to nic się nie stanie na pewno to duża wygoda dla rodziców.Ale zeby tak na codzien to dla mnie odpada. Wole połozyc mała na kocu i niech sobie cwiczy przewroty raczkowanie wstawanie prz meblach ale nic nie przyspieszam. Kazdy oczywiscie ma swoje zdanie.Moje jest takie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki...fajnie tak poczytac 🙂ale mam strasznego kaca!!!!!ale rosołek konczy sie gotowac to mi pomoze 😁fajowo wczoraj było...co do chodzika to ja tez jestem na nie.tzn nie do konca bo raz na jakis czas nie zaszkodzi.no i wygoda dla rodziców.ja Weronisie dawałam do chodzika i jak juz wczesniej pisałam nauczyła sie chodzic w wieku 9 miesiecy.ale ma koslawe kolanka i troszku krzywy kręgosłup...nie wiem czy to było przyczyna ale nigdy nie wiadomo.byłam z nią u lekarki i sprawdzała jej postawe i ona nic nie zauwazyła....powiedziała ze takie badanie komputerowe to za zwyczaj tak wychodzi i zeby sie tym nie sugerowac....???dziwne po co sa takie badania i sie za nie płaci...?Kamilka nie dawałam do chodzika...zaczął chodzic 2 tyg. przed skonczeniem roczku.wczesniej sie rehabilitował i ta sama lekarka która badała Weronisie zabroniła kozystania z chodzika!!!!Kamil chodzac zawijał nogami...tak ze czesto sie przewracał....doszły buty ortopedyczne....i tak juz ponad rok kupujemy takie kapcie po domu i juz jest wszystko wporządku 🙂...ale nadal kupujemy takie kapcie....polecam sa drogie bo 80zł ale warto.to sa takie kapcie z opcasem tomasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki chciałam sie tylko przywitać i powiedzieć że moja Julcia dziś wstała niesamowice wyspana o 5 rano co mnie mocno zdziwiło i niesamowicie była w tym czasie rozmowan 🙂, udało mi sie ululać dopiero o 6.30. Ja byłam nieprzytomna i śpiąca a ona rozkoszna 😁. A tak to leci z dnia na dzięń, fajnie że nie tylko moja jeszcze nie ma ząbków, bo już się zaczynałam stresować. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczynki fajnie jest poczytac jak sie dzieciaczki rozwijaja szybko, moja jeszcze nie siedzi sama i daleka jej do tego przekrecac sie leniuch tez nie umie na brzuch.. ale jet słodka i tak 🙂 hehe
oczywiscie nie moge sie docekac az zacznie hcodzic ale pewnie bede tesknic za czasami kiedy lezala w miejscu i bawila sie chusteczkai..
co do chodzików to ja nie mam na to cudo w domu miejsca i sie nie musze zastanawiac czy kupowac czy nie ale znam dzici ktore uzywaly chodzikow i nic im nie jest, ale mozna tez przezyc bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe madziatre tu kazda dba o linie...no moze nie ja ale ja juz objedzona jestem 🙂oj dziewczyny to nie zazdroszcze tego noszenia na rekach....no ale czego sie nie robi dla dzidzi 🙂u mnie kac wyleczony 🙂a tak poza tym to nuuuuda.jak zwykle kosciół...obiadek .odpoczynek itd... 🙂pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziatre dziewczynki raczej później opanowują umiejętności fizyczne hehe. Nie przejmuj się moja Zuzia tez leniuszek. Przekręca się na brzuch ale z brzucha na plecy coś nie bardzo jej idzie.Ale ja tam się nie przejmuję na wsyztsko przyjdzie czas. No chyba że lekarz stwierdzi że coś nie tak ale to już inna sprawa.
Miłego wieczorku. A na ciacho bym chętnie wpadła ale niestety zanim dojade to już pewnie nie będzie 😉
Ps Super laleczka 🙂

Jeśli chodzi o noszenie to na szczęście jakoś tak się udało że bez szczególnego noszenia się udało. Ale jak już to wiążę małą w chustę i mam z głowy najczęściej wtedy zasypia hehe.Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...