Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania13... słuchaj a ty jestes po ślubie z Kuba?bo jesli nie to oni wcale nie musza wiedziec ze razem mieszkacie....no i mozesz uchodzic za samotna mamuske....zawsze mozesz jeszcze raz spróbowac złozyc wniosek o wych i o rodzinne.wtedy nalezy sie takze zasiłek dla samotnych mamusiek.u mnie tak kumpele robia.....choc mieszkaja z facetami.....i dostaja to co powinny...........ale mamy głupie przepisy!!!masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie....Dzisiaj z Julką byliśmy na szczepieniu moja kruszynka waży już 6670, a długa 66.... szczepiliśmy ją na pneumokoki. Mója maleńka była bardzo dzielna ,bo przy ukłuciu nie płakała dopiero pod koniec jak pielęgniarka się do niej odezwała chwilkę zapłakała....













Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie szczepiłam Sola na pneumokoki wiec ci nie powiem. Monika co do siedzenia to moja już siedzi, a jak ją postawisz na nogi to tupie nóżkami, hi,hi..Wczoraj nie obudziła sie do cyca w nocy a po kąpaniu nie chciała jak zawsze, nie wiem czy może się jej tak pozmieniało że przysmak na dobranoc z Hippa jej wystarcza, ale w sumie zawsze po niej jeszcze dobijała cycem... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lipcóweczki co u was?....bo tu straszne pustki 😠 :laugh: Guśka to gratuluje małej tego ząbka 😉Wojtusiowi cos nie moze sie przebic....ale juz je widac,beda dwa....dżąsełka ma przeźroczyste....straaasznie sie slini,i gryzie wszystko 🙂...aha tez juz siedzi.....no i lezac na brzuszku odpycha sie nużkami....chciał by raczkowac:Pu nas dalej przeziębienie...tzn mnie i Weronce juz przeszło...ale Wojtus troszku zakatarzony i ma lekki kaszel.....w tamtym tyg.goraczkował,Kamil tylko kaszle.dzis ide do lekarza.....na kontrole...jesli mnie przyjmie bo dodzwonic sie nie mozna zeby zarejestrowac!jak tam mikołajki? udały sie?bo u nas taaak 🙂Kamil zachwycony z prezentów,Weronika za to hm....chyba juz nie bardzo wierzy ze mikołaj istnieje,bo cholercia zobaczyła mnie w nocy....jak prezenty daje...ale ja stoje przy swoim i powtarzam ze cos jej sie przysniło..:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...