Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej hej,zawitałam tu,a tu pusto.za oknem deszcz.szaro,buro i ponuro.ble.
Maly spi....słodziak mój coraz wiekszy.nosi juz 74.tak poszedł w wysokosc.no i rozbojnik.heheh.
zaraz biore sie za sprzatanie.moj najdrozszy w domku,ma wymyslec obiadek.a popoludniu ruszam znowu na peeling do kosmetyczki.będe czerwonym,buraaczkiem w dodatku łuszczacym sie przez tydzien,hehe,ale czego sie nie robi dla urody,jak sie jest brzudkim to trzeba cierpiec.eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja nosi juz 80, niektóre 74 są jeszcze dobre, ale niektóre już nie. Body musi być 80 .Bo 74 za małe. Mała jak sie ur miała 51 cm ale mam wrażenie że jakoś wolno mi teraz rośnie

Co do roczku ja nie robie, tylko ja, mąż i solenizantka. I tak ona tego pamiętać nie będzie. Pójdziemy do kościoła i tyle. U nas nie ma takich tradycji jak roczek

zablokowałam sobie odbieranie oklasków więc teraz domyślam się jak się wkurza laska która odbierała mi te oklaski. Chyba sobie paznokcie zgryzła...:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moim zdaniem w ogole powinni je zlikwidować.
u nas roczek to tradycja.moze i zbędne ,bo zjedzie mi sie za 20osob.tort i kawa jeszcze sie da zalatwic,ale wypadałoby by goscie nie wyszli głodni wiec bede musiala cos wykombinowac i spedzic w kuchni troche czasu....az juz sie boję!!!!jak pogoda da rade to moze jakis grill i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie roczek to też tradycja.. i naliczyliśmy już 20 osób - w sumie tylko Ci najbliżsi 😉 Tort, kawa - wiadomo; a i coś do jedzonka przydałoby się zrobić... 😉 dobrze, że to lipiec - mam nadzieję, że pogoda dopisze, to się imprezkę na dworze zrobi - jakiś grill - łatwe, szybkie i przyjemne ;p
Mój Julek póki co 74 nosi, czasami już 80 - zależy jaki ciuszek - dlatego zazwyczaj na oko kupuję - lepiej za duże niż za małe 🙂 a waży 8700 ( a jak go noszę to dałabym sobie rękę uciąć,że to minimum dyszka ;D ) A czort,że ho ho! Nie raczkuje, ale za ręce go muszę prowadzać i wtedy wszędzie się pcha ;D Łobuziak maminy 🙂))






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Moja Ewunia to raczkuje wszędziew wejdzie i wszystko wyciągnie wczoraj właśnie nabiła sobie guza 😞
Milcia super że się impreza udała.
Kasiu kuruj Marcelka.
Po za tym to byliśmy w odwiedzinach u siostrzyczki Ewuni no i chciała ją bardzoooo dotknąć.... jak Natka zaczeła płakać to taka zainteresowana była że wszyscy się z niej śmiali 🙃
Mama dziś wychodzi ze szpitala po kolejnym zabiegu... mamy nadzieję że teraz to już tylko lepiej będzie...
A co do roczku to u nas też impreza obowiązkowa .... niestety na dworze nie zrobimy bo mieszkamy w bloku 🥴 a z obliczeń wychodzi z 25 osób
Ja nie wiem jak my się pomieścimy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej ...a mój Wojtus wazy juz około 11 kg 🙂 wiec wasze dzieciaczki to drobinki do niego 🙂od wczoraj zaczął juz sam wstawac w łózeczku i przy łózku Kamila....raczkuje coraz lepiej... 🙂 a rozmiar jaki nosi to 74,80 a nawet 86....ale ten nie za czesto 🙂 u nas tez roczek to tradycja....zdjęcia beda pamiątką.....nie bedzie u nas az tyle gosci...podejrzewam ze chrzestny raczej nie przyjedzie bo nie mieszka na miejscu....ale chrzestna z męzem i dzieckiem bedzie ....i dziadkowie 🙂 nooo moze jeszcze ktos 🙂.własnie mi wymieniaja okna.....a ja w domku bo maż w pracy....tam mnie wyrolował 🙂....niby babcia przyszła a ja miałam isc z dziecmi na spacer....ale pada u nas ,w ogóle strasznie brzydka pogoda!!!!!bardzo mili starsi panowie.....robota idzie bo juz dwa okna są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Milcia,bedziesz miala nowe okna 🙂ja uwielbiam remonty 🙂moze i nie sprzatanie po nich,ale lubie nowosci w domku...mam tyle planow:Pale skad brac kase:P
Kropek 3mam kciuki za mamę...naprawde gorąco...pamiętam jak moja wracala..zawsze tak sie staralismy.kwiaty,prezenty,torty...raz nawet wracala w dniu swoich urodzin,byla zalamana bo po chemii...wtedy kupilismy grajaca swieczke z takim duzym fajerwerkiem ,a ona sie spłakała...mowila ze te urodziny zapamieta do konca zycia..i co ??to były jej ostatnie urodziny 😞teraz dopiero doceniam jak zdrowie jest wazne...jak rodzice sa wazni...gdybym tylko mogła.,,to kupowałabym swojej kwiaty codzien...poki co pomnik już stoi...naprawde piękny...czarny,duzy plus ksiazka ze zdjeciem i napisem'zniknęłas nam z oczu lecz nigdy z serca'to juz 5 miesiecy..tak tesknie...
no to sie wyzalilam....przepraszam,ze tutaj,ale czasem komus muszę,a cierpię sobie w ukryciu wiec przez internet mi lepiej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po wymianie ...i po sprzątaniu.mąz wrócił z pracy to mi pomógł 🙂...nawet na chwile podrzuciłam Wojtusia do sąsiadki bo przeciągi były.była troszku w szoku haha ale nie chciała mi go oddac 🙂taka fajna starsza pani 🙂 Ania alez to zleciało...juz 5 miesięcy;(....PANIE SWIEC NAD JEJ DUSZĄ!trzymaj sie jakos kochana....a żalic sie zawsze mozesz....tak jest łatwiej przez internet 🙂.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze milcia że jestes już po wymianie i że mąż ci pomógł. i sąsiadkę masz dobrą!
na moją ulicę na przeciwko mojego domu wprowadza się młode małżeństwo ale strasznie zadumani i konfliktowi są. jeszcze się nie wprowadzili a już się panoszą i żądzą!
oj będziemy mieli z nimi niemiłe życie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...