Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no tak masz racje...pomoc jest ale kłótnie między nimi też....i to co dzień.kazda zabawa wspólna konczy sie płaczem Kamilka 😜.....ciekawe czy bedziesz jeździc na dwa wózki ....czy podwójnym 🙂....polecam podwójny...super wygodny...cięzki...ale wygodny 🙂.my juz sporadycznie uzywamy podwójnego .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
milcia26 napisał(a):
ohoho ale sie porobiło 🙂 suuuuper kasiulek gratuluje!!!!ja tez robiłam test pare dni temu....i jak narazie wkładka działa dzięki bogu 🙂...bo mnie to juz dzieciaczków wystarczy:Pale wam jak najbardziej polecam....dwójeczka wskazana...jesli nie teraz to moze zeczywiscie za rok....dwójke dzieciaczków inaczej sie chowa....załuje ze wczesniej sie nie zdecydowałam na Kamilka....miedzy Weronika a nim jest 6 lat róznicy ...i czasem mi sie zdaje ze to za duzo....



U mnie jest 14 lat różnicy i jest super.....Starsza córcia dużo mi pomaga i jest mi lżej...Nigdy nie żałowałam i nie żałuję późnego macierzyństwa....Teraz wiem,że człowiek dorósł do roli matki.












Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też slyszalam,ze pozne macierzynstwo to super sprawa!!
wtedy postaram sie o trzecie hihihi.
Kasiulek moje najwieksze GRATULACJE!!!!!!!!!!!ciesze się razem z Tobą 🙂 🙂 🙂
dziewczyny nie jestescie dwie tylko 3,bo jeszcze Zanka,ktora prawdopodobnie w nowym mieszkaniu nie ma neta 🙂3mam za Was wszystkie dziewczynki kciuki 🙂buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 no w sumie nasz racje sola....tylko ja to za szybko w ogóle zostałam mamuska 🙂....a dzieciaki choc łobuzują na całego i tak są prze suuuuper! i nie zamieniłam bym tego na nic innego 🙂... no własnie ciekawe co u pozostałch dziewczyn....nie pytam o mroczi bo widac foteczki na naszej klasie 🙂....laseczka z niej jeszcze lepsiejsza 🙂 a jej niunia przesłodka 🙂.A Justiks Arletka juz sama śmiga sobie 🙂.ja dzis zakupy rozpoczęłam na komunię....w sumie dopiero połowe kupiłam a kaski poszło!!wymysliłam sobie ze zrobie tort komunijny....i teraz troszku tego załuje....bo boje sie ze nie wyjdze 😞....moze macie jakies przepisy na torta?
w sumie biszkopt kupiłam gotowy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ho ho...to widzę, że zaczynamy nową kolejkę z ciążą 🙂 Mnie mąż namawia na drugie...ale nie wiem czy sobie z dwójką poradzę...? chyba wole jeszcze trochę odczekać...
Ja powoli zaczynam się zastanawiać nad imprezą na roczek Julka...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to dawaj ten przepis Ania 🙂 choc mysle zrobic sałatke jarzynową i z kurczaka w ananasie 🙂.....a z tortem to juz prawie wiem co zrobie 🙂......mam cicha nadzieje ze wyjdzie 🙂a jak nie to najwyzej...oj za bardzo sie stresuje 🙂.oczywiscie jak zwykle nie mam co ubrac 😞......ale to pewnie kazda z nas ma taki problem przed kazda imprezka 🙂.....na zakupy moge isc dopiero w piątek....bo maz popołudniówki ciągnie 😞....na nic nie mam czasu 😞.wczoraj zaczęły sie próby w kosciele.normalnie szopka jak nic!!!!dzieci nie wiedza o co chodzi.....było strasznie i raczej nie widze tego zeby zdołały sie nauczyc po 4 próbach!.....wogóle beznadziejnie dzieciaki beda ustawione do komunii.....po dwa krzesełka przy dwóch środkowych rzedach ławek ...obok rodzice zamiast razem to taka beznadzieje!.....nic nie jest zorganizowane.ze składkami wyszło tak ze tylko jedna klasa składa sie po 150zł a dwie pozostałe po 50zł....i gdzie tu równy podział?? a msza jest robiona na pokaz....masakra jakas.oj chciałabym byc juz po!!!.....co do dwójki dzieciaczków to napewno sobie dacie rade z wychowaniem!!!! nie jest tak źle.... 🙂 a zresztą lipcóweczki by nie dały rady?!!!!!trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć Kochane,
widze że sie tutaj pozmieniało.. ja po maturach.. jeszcze jutro ustny niemiecki.. ale tak to nie zdałam jestem zawiedziona troszkę.. Za rok znów podchodze:/ ale trudno!
Od poniedziałku ide do pracy 🙂 szwagierka mi załatwiła u siebie w biurze jako pomoc tj. kserowanie, układanie papierów, itp! 🙂 8 zł na godzine, 8 godz dziennie, a podoba mi sie to że nie codziennie, a kaska się jakaś sprzyda.. 🙂 ale wiecie co boje sie .. bo to nowa praca a tylko jedna osobe tam znam hehe 🙂

Milcia widzę ze Ty tez do komuni sie przygotowujesz, u mnie tez siostra robi, ale ona w lokalu, tylko ciasto swoje musi zrobic 🙂 TYLKO ZEBY POGODA BYŁA !

Moja mała ma nadal dwa zeby :/ i idzie jej dwójka u góry hehe 🙂 wczoraj byliśmy u lekarza, bo ma strasznie czerwony tyłeczek. nic nie pomagały żadne maści! przepisał jakiś krem na recepte i do pryskania. raczkuje i chodzi przy meblach, boi się puścić żeby szała sama 😁 za dwa miesiące roczek jak ten czas szybko zleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdey kochana moja,3mam jutro kciuki.a poza tym sie nie martw,wiekszosc masz już za 😁 😁
Milci daj jakis przepis na ta z anansem.kocham ten owoc 😁 😁
a ja juz podaję.
a wiec tak.fasola czerwona z puszki,pomidor w kostkę,brokuła-gotowac a z bedzie pol twarda i ser feta,a wszystko polac tuz przed podaniem sosoem czosnkowym.jest przepyszna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...