Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam mamusie!
ja właśnie wróciłam z miasta i wcinam truskawki! u nas kosztują 6 zł ale z każdym dniem tanieją!
mój Marcel nauczył się chodzić! powolutku i śmiesznie ale chodzi!
u nas przez weekend były dni Bartoszyc i grały różne zespoły np. iwan komarenko, irena jarocka, leszcze, jorgus (disco polo) i było super nawet Marcelek się wybawił!
a od rana u mnie parno że wytrzymać nie można!
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂 ale fajowo kasiulek ...brawo dla Marcelka 🙂mój Wojtus tez próbuje sam stac ...narazie marnie... Kamil juz chodził.....a tu sie nie zapowiada zeby roczek przydeptał 😞....no nic poczekamy 🙂....za to raczkuje na całego .... wiecie mój komp juz prawie nie działa....zeby go włączyc musze dwa urwane kabelki przykładac do pewnego miejsca....i czasem zaskakuje... urwanych kabelków juz 4 .... narazie kaski nie mamy zeby zrobic go..... mam nadzieje ze nie zepsuje sie całkiem.choc stoi na podłodze a Wojtus ciągnie za obudowę która jest juz połamana na maksa 😞.... i znowu wydatek.najgorsze jest to ze przypomniałam sobie ze musze znowu składac papiery o wychowawczy....a jeszcze 10 dni mi zostało....wiec kaski tez mniej bedzie.mam nadzieje ze szef tylko nie zrobi mi na złosc i da urlop....bo spóźniłam sie o 4 dni z podaniem. u nas tez dzis pieknie na polku....chociaz teraz sie zachmurało.... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 w oncu udało mi sie włączyc kompa....jeszcze go nie naprawiłam....a juz cała obudowa lezy luzem.u nas hm...co u nas.... chodzimy na spacerki.... choc u nas tez upałów nie ma....no ale dobrze ze nie pada.Weronika w nastepny piątek konczy 2 klase....dostałam juz wiadomosc z planowanymi koncowymi ocenami....no i suuuper sobie radzi ...angielski bardzo dobrze....co mówi ze go nie lubi....zachowanie mnie troszku martwi... 😞 nie umie panowac nad emocjami.... jest obrazalska itd.... a tak poza tym to wszystko super 🙂 zdolniacha 🙂. karte kolonijna córa ma juz wypełniona.... jedzie do białego Dunajca...i to juz tydzien po zakonczeniu roku szkolnego 🙂.juz odlicza dni:P musze sie jeszcze pochwalic ze nasz Kamilek jexdzi na rowerku....załapał 🙂....no niezły jest bo Weronki nie szło nauczyc w tym wieku 🙂. a on zapierdziela ze mamuska musi go gonic 🙂. Wojtek jeszcze nie chodzi....ale jest z niego straszny łobuz.... w pozytywnym znaczeniu tego słowa 🙂 hehe .raczkuje na całego i wszystko wyciaga z szafek....garnki to jego ulubiona zabawka 🙂... jest teraz troszku zakatarzony.... ale sie kurujemy 🙂.a u mnie....hm.... jestem znowu na dietce 🙂. ciekawe ile znowu wytrzymam 🙂.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez jeszcze nie chodzi...jak go trzymam za raczki to biega nawet ,ale sam ani kroku nie da...jakby się bał mam wrażenie...Kasiulek fota bomba!!!
Milcio kochana,mój tez kocha garnki....masakra,ale cóz za chwile spokoju trzeba placic.i wymusza wszystko placzem,ale ja się nie daje:P..ogolnie jest kochany 🙂najwazniejsze ,ze zdrowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jak fajnie ktoś się pojawia tu jeszcze 🙂
Moja Ewcia też jeszcze nie chodzi ale na szafki to potrafi wejść i z łóżka potrafi zejść spryciula to jest. A Aniu co do wymuszania to Ewcia robi takie awantury pluje udaje że się dusi kaszle no cyrk na kulkach ale też staram się być twarda i jej nie przepuszczać.
Milcia Weronice pogratulować tylko 😉 zasłużony wyjazd ma 🙂
Kasiu Marcel po prostu jest rewelacyjny. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 dzis tez udało mi sie włączyc kopa:P.... wiec sie przywitam. kurcze Wojtus bardziej dzis zakatarzony.....ale dzis juz nie dostaniemy sie do lekarza....jutro pójdziemy. za chwilke trza sie zebrac załatwic wychowawcze..... złozyc karte kolonijna Weroniki.... no i spacerek trza zaliczyc.miłego dzionka dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mausie 🙂 Kasiulek ta fotka jest rewelacyjna 🙂 Lilianka tez jeszcze nie chodzi, chyba, ze ma sie czego przytrzymac, czyli raczki mamy, mebli, stolu itd. Sadze, ze raczej roczku nie przekroczy, ale nie ma co zmuszac, jak przyjdzie jej czas to zacznie dreptac. Co do wymuszania to u nas tak samo. Potrafi tak piszczec, ze pol miasta ja slyszy. Ale mama jest nieugieta:P Tata mowi, ze mama jest beee. Bo tatus by tylko swoja Krolewne rozpieszczal. Ale mamusia siedzi z nia calymi dniami, a tatus widzi ja czasem tylko jak Krolewna spi, wiec nie dziwie mu sie. A mimo to, ze ta mama taka niedobra - niesamowity mamincycus z niej:P Ciagle tylko mama mama i mama. Jak jade do pracy albo widzi ze wychodze z mieszkania to tak sie drze, ze masakra. Ale to cieszy 🙂 Bardzo cieszy 🙂 W koncu to MOJA LALECZKA NAJUKOCHANSZA JEST 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz zaczynaja nam sie powoli roczki 🙂 Najpierw z tego co pamietam Kruszynka Justiks, pozniej Antosia, dalej juz nie pamietam dobrze, ale chyba Julianek... Ale ten czas leci. Dopiero co siedzialam i sie skarzylam, ze Lala nie chce wyjsc 🙂 hehe milego dzionka mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka napisał(a):
Witam mausie 🙂 Kasiulek ta fotka jest rewelacyjna 🙂 Lilianka tez jeszcze nie chodzi, chyba, ze ma sie czego przytrzymac, czyli raczki mamy, mebli, stolu itd. Sadze, ze raczej roczku nie przekroczy, ale nie ma co zmuszac, jak przyjdzie jej czas to zacznie dreptac. Co do wymuszania to u nas tak samo. Potrafi tak piszczec, ze pol miasta ja slyszy. Ale mama jest nieugieta:P Tata mowi, ze mama jest beee. Bo tatus by tylko swoja Krolewne rozpieszczal. Ale mamusia siedzi z nia calymi dniami, a tatus widzi ja czasem tylko jak Krolewna spi, wiec nie dziwie mu sie. A mimo to, ze ta mama taka niedobra - niesamowity mamincycus z niej:P Ciagle tylko mama mama i mama. Jak jade do pracy albo widzi ze wychodze z mieszkania to tak sie drze, ze masakra. Ale to cieszy 🙂 Bardzo cieszy 🙂 W koncu to MOJA LALECZKA NAJUKOCHANSZA JEST 🙂


Ojjjj to prawda Żanka... Z naszym "Tatusiem" jest identycznie...
A Julek tak samo - bez Mamy ani rusz 😉 Czasami to takie męczące...Ale cieszy to, że jak ktoś go bierze na ręce ( a czasem mnie chłopak zaskakuje i sam rączki wyciąga ;p) to zaraz wyciaga je do mnie i mocccccnooooo się przytula :** i nie chce puścic :** Kocham to!!!!!
Mój Julek też nie chodzi sam - za rączke jedną czy dwie to i owszem - śmiga...
ale sam nie... W łóżeczku ostatnio zaczą sam próbowac i robi po jednym kroczku bez trzymania się barierki -a tak się przy tym cieszy 🙂)))





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie.Julanek mój dziś zrobił 4kroczki.moze roczek przekroczy.to juz za dwa tygodnie.az się boję kuchni i bałaganu...no i tez jest maminsynuś.jak Kuba wraca z pracy to on do niego rączki wyciaga,potem do mnie ,a to znow do niego i nie wie na kogo się zdecydowac.wtedy musimy tulic go oboje.ostatnio przyjechala do nas rodzinka na motorze,bo się sezon zaczął:P i Maluszek silnika sie przestraszyl kiedy odjezdzali.no i wtedy zaczal mi sie wyrywac z rak do taty...chyba u niego czuje sie bardziej bezpieczny w tak nerwowycg chwilach hih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...