Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
życzenia dla Julka z okazji jego pierwszych urodzin
Wiele uśmiechów a mało żałości
Długich lat życia w szczęśliwości
Dobrego zdrowia i pomyślności
Jak najmniej smutków,dużo radości
Dużo przygód,morza wrażeń
Moc słodyczy nic goryczy
Aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to co w życiu najpiękniejsze
Z okazji 1 urodzinek życzymy Ci słoneczka każdego dnia,uśmiechniętego pysiaczka
,miłości wszechogarniającej,radości kolorowej jak stado motyli i oby świat Cię rozpieszczał i tulił w swoich ramionach!!!! 100 LAT JULEK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamcie, my wczoraj świętowaliśmy pierwszy roczek Julci 🙂, imprezka się udała, niunia zadowolona no i co najwazniejsze druga dolna jedynka nam wyszła 🙂. Więc ma całe dwa ząbale. Tylko mamy inny problem nie chce za bardzo w dzień spać, a ogranizm nadal się domaga snu, a niunia chce być twarda i wojujemy ze sobą 🙂. Najczęściej kończy się ululaniem ale po wielkich bólach, no i od paru dni śpi mi tylko raz dziennie. Choć mam wrażenie że dziś będzie inaczej, bo usnęła po 10 i jak na razie jeszcze śpi 🙂, ciekawe jak długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie!!Julek dziękuje za życzonka...imprezka się udała 🙂tort był pyszny.było nas ze 20 osob.pogoda ladna wiec siedzielismy na dworze i mielismy grilla 🙂Julek dostal autko,rowerek i drugi rowerek,ale ten drugi taki na starszaka,wiec akurat bedzie na potem 🙂nio i troche kaski.to bedzie na nowy fotelik i szczepionkę 🙂fajnie było....aha i wybral nożyczki i ksiązkę,będzie mądrym chirurgiem 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Aniu, że pierwsza poważna impreza Julka się udała 🙂) Jeszcze raz najlepsze życzenia dla "maluszka" :**
Mój Julek kończy rok 14-go, dokładnie o 8.45 🙂 < ahhhh jak zleciało 🙂 > ale imprezkę robimy 17-go z tego względu, iż mam obronę 13-go i nie dałabym rady sobie z jednym i drugim na raz... a że wolę wszystkiego sama dopilnować.. to nie mam mowy, że się uda.. Dlatego na spokojnie zrobimy imprezę dla rodziny w sobotę 🙂
Też planujemy grilla - najszybciej i najprościej 🙂) Czekam tylko na zaproszenia aż przyjdą, bo zamówiłam na allegro..
aaaa właśnie, miałam pytać... czy wasze urwiski też się garną do samodzielnego jedzenia? Bo mój strasznie, tylko że je rączkami...







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Kasiulek dziękujemy za życzonka 🙂. Anusia moja Julcia też próbuje jeść sama, ale ja jeszcze chwilowo ją karmie 🙂 bo jak próbowała jeść łyżeczką to domyślasz się jaki był efekt 🙂. Będę trzymała kciuki za obronę - wiem co to znaczy, 21.06 sama się broniłam 🙂. Moją coraz ciężej położyć spać, no już chwilami nie mam pomysłu jak to Zrobić. Wasze też nie chcą chodzić spać???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):

Mój Julek kończy rok 14-go, dokładnie o 8.45 🙂 < ahhhh jak zleciało 🙂 > ale imprezkę robimy 17-go z tego względu, iż mam obronę 13-go i nie dałabym rady sobie z jednym i drugim na raz... a że wolę wszystkiego sama dopilnować.. to nie mam mowy, że się uda.. Dlatego na spokojnie zrobimy imprezę dla rodziny w sobotę 🙂
Też planujemy grilla - najszybciej i najprościej 🙂) Czekam tylko na zaproszenia aż przyjdą, bo zamówiłam na allegro..
aaaa właśnie, miałam pytać... czy wasze urwiski też się garną do samodzielnego jedzenia? Bo mój strasznie, tylko że je rączkami...


Anusia mój Marcel też z 14-tego ale urodził się szybciej bo o 0.40 w nocy więc jest starszy o kilka godzin. ja też robię 17 i chyba też grila jak pogoda dopisze!

mój samodzielnie jeszcze nie próbuje oprócz przekąsek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniunia811 napisał(a):
hej. Kasiulek dziękujemy za życzonka 🙂. Moją coraz ciężej położyć spać, no już chwilami nie mam pomysłu jak to Zrobić. Wasze też nie chcą chodzić spać???

mój Marcelek śpi jeszcze w dzień dwa razy i nie mam z tym problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
hej mamusie!!Julek dziękuje za życzonka...imprezka się udała 🙂tort był pyszny.było nas ze 20 osob.pogoda ladna wiec siedzielismy na dworze i mielismy grilla 🙂Julek dostal autko,rowerek i drugi rowerek,ale ten drugi taki na starszaka,wiec akurat bedzie na potem 🙂nio i troche kaski.to bedzie na nowy fotelik i szczepionkę 🙂fajnie było....aha i wybral nożyczki i ksiązkę,będzie mądrym chirurgiem 😁 😁 😁 😁


aniu to fajnie że imprezka się udała!
u nas nożyczki oznaczają że się będzie fryzjerem hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki przyszłam sie przywitac....dawno mnie nie było 😞 i jeszcze troszku to potrwa 😞..... komp jeszcze popsuty. jestem u mamy i kozystam z brata kompa 🙂 u nas juz po roczku.prezenty i tort był....tylko solenizantowi nie spasowała prababcia...... bo strasznie płakał haha jak ją zobaczył 🙂 Wojtus jeszcze nie chodzi.... boi sie.zresztą skreca jedna nóżkę od jakiegos czasu. bedzie chyba trzeba na rehabilitacje., Weronika na kolonii .oczywiscie w dniu wyjazdu wszysscy czekali na nas godzinke!!!! jako jedyne dostałysmy złego maila////z inną godziną odjazdu 😞....byłam wsciekła ale dobrze sie skonczyło/jak tylko bede mogła dłuzej posiedziec na kompie...to napisze wiecej.nawet nie nadrabiałam zaległosci.bede konczyła.buziaki gwiazdki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście Nie dziękuję jeśli chodzi o życzenia powodzenia na obronie 😉
Co do usypiania, to ja Julka trzymam tak długo aż same oczka zaczną mu się zamykać...
Zaczęłam od wprowadzenia stałej pory kąpania.. Potem chwila bajek (dosłownie 10-15 minut), no i mleczko. Bywało,że zasypiał przy butli. A jak nie to kładłam się na łóżku tak, żeby mnie z łóżeczka widział i "zasypiałam". Julek najczęściej zasypiał od razu a jak nie to chwilę się poprzewracał i zaraz spał. Za dnia podobnie - już rzadziej śpi dwa razy.. Ostatnio co dzień po razie w ciągu dnia - to też zależy jak wstanie z rana...
A jak z ząbkami dziewczyny.Używacie już pasty? Julek mój ma swoją szczoteczkę, którą miłuje nad życie chyba 🙂 ale pasty jeszcze nie wprowadziłam... Trochę się obawiam czy uda się go do niej przekonać... a jak jest u Was?

Aniu - na śmierć zapomniałam - Twoja panienka tez już przecież roczniak świeżo upieczony 🙂 Ucałuj ją od cioci i Julka :** i Ty Milcia tak samo - wycałuj Wojtusia :***






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...