Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzięki dziewczyny moja panienka heh 🙂
Też współczuje, choc moja ma na górze jedynki i dwójki a na dole tylko jedynki to już od ok 2 miesięcy reszty nie widać 😁

No Kasiulek przystojniacha Ci rośnie 🙂 na urodzinki miał włosy na żelu?? hehe

no jakiś wybrakowany ten rowertek mamy chyba, ale trudno! bedziemy nim i tak jeżdzić, a Natalka dostała jeszcze fontanne z piłeczek i żyrafe z klockami i kase :P i z niczego sie nie zachwyca...rozpuszczona za bardzo chyba tyle ma juz rupieci:P muwią ze to ja ja tak rozpuszczam ale dziwić się? Moje słońce kochane wszystko dla niej hehe 🙂 i zona chrzestnego tez co chwile nowego przynosi 🙂

a u mnie po staremu, dalej praca mam juz jej troch dość, ale kasa sie sprzyda :P

dobranoc dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂 A my chore jesteśmy 😞 Tata też chory w domu siedzi, a w zasadzie śpi...
Kasiulek - podziwiam, nie chciałoby mi się w taki skwar jeszcze w kuchni siedzieć...
A my mamy wesoło teraz - kuzynka jest na wakacjach więc trochę odpoczywam, bo Lilianka ma się z kim bawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No na szczęście nasza Lilianka z niejadkiem nie ma nic wspólnego, ale moja mama miała właśnie taki problem z moim bratem. Do niedawna nawet z nim do psychologa chodziła. Pani psycholog powiedziała jedną bardzo ważną rzecz - nie zmuszać. W przypadku mojego brata to było zbawienne. ma już 7 lat i jedzenie było wszędzie, za łóżkiem, w torebkach, w butach, chodził do ubikacji siku a tymczasem wszystko wypluwał. MASAKRA. Dopóki nie upomniał się ojedzenie nie dostał nic. No i oczywiście żadnych przegryzek w ciągu dnia - to podstawa!! Wiadomo - maluszek się nie upomni. Moja mama się bała tego, no bo jak tu nie dać dziecku jeść. A teraz - ograniczone słodycze i przegryzki do minimum no i je tyle ile potrzebuje. Z tego co pani psycholog powiedziała - dzieci często teraz są niejadkami bo mają pełne pupy wszystkiego. Nie martw się, nie zagłodzisz dziecka - jak będzie miał ochotę to zje. To nie moja opinia tylko specjalisty - podawać tylko napoje i konkretne jedzonko - nie chce - niech nie je. Przyjdzie czas to zgłodnieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki,ale sie rozpisalyscie...nasz rowerek chodzi super,mamy taki niebieski,no to auto identyczne jak Marcel,ale narazie cos go nie kreci...za to kocha piłki...wlasnie mi zasnal taki upal ze my w domu i na balkonie,bo nie da SIE ODDYCHAC NA TYM upale...Olga co do jedzenia,to u mnie jest masakra...,muszę ciagle malego czyms zagadywac zeby mi otworzyl buzkę...takze nasze posilki to minimum 40 min...ale powiem wam ,ze strasznie duzo pije...Magdey fajnie,ze wrocilas..jeszcze tylko Milcia...aha zlapalam kontakt z Mroczi,moze wkrotce zajrzy,bo przeniesli sie do nowego mieszkania...Mała jej zdrowa.buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tez nie za duzo pije jeszcze jak na taki upał... A konsultowałaś się z lekarzem w tej kwestii? Jak przybiera na wadze? Jak w miare dobzre to raczej nie ma sie czym martwic.
My autko kupilismy Małej pod choinkę, więc zdąrzyła się nim już najeździć 🙂 Ale takie autko samolocik i powiem wam, że to był jeden z najbardziej udanych zakupów 🙂
Faktycznie Milci to tu strasznie brakuje. Z tego co widzę, to nie ma jeszcze Guski, Mroczi tak jak pisalyscie. Wiecie o kim czasem mysle... O Armiatce... Ciekawe co u niej... Jak Maluszek... Mam nadzieje, ze jednak podejrzenia nie okazały się prawdą... Idziemy na spacerek sobie, przed snem zawsze robimy sobie rundkę - lepiej się zasypia 🙂
Jakie owoce lubią wasze Maluszki? Lilianka UWIELBIA arbuza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ 🙂
moja mała dużo pije a obiadki imleka zostawia, ale jej sie nie dziwie, taki upał ze sie jęśc nie chce.. moja tez arbuza, banany maliny, morele tez wcinała ostatnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ładnie Kropeczek:P To się nie dziwię, że mało je, słodycze odbierają apetyt dzieciom. Oczywiście Lalusia też coś słodkiego dostanie czasem, ale wole jej dać danonka, monte albo owoca niż słodycza.
Ja juź po pracy. Lala wstała dziś o 5.30 więc niedospała sobie i zmierzła była, więc zjadła śniadanko (bułe z szyneczką, pomidorkiem i ogórem) i poszła znów spać 🙂
Powiem wam, że jak tak mówicie o tych obronach to kurczak tęskni mi się strasznie za studiami - to był najpiękniejszy okres w moim życiu 🙂 Wtedy poznałam mojego mężusia - górala 🙂 eh... jak ten czas leci, teraz tylko wspomnienia pozostały... A może wybiorę się na magisterkę... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane! u nas od rana PADA!!! wow! w końcu jest czym oddychać 🙂
Byłam wczoraj z Julkiem na szczepieniu -histeryk ten mój syn, mówię Wam! Już przy badaniu wył jakby ktoś mu krzywdę robił..a po ukłuciu...hmmm..lepiej nie pisać ;D
Od razu jak byłam, to zapytałam o jedzenie, bo mój też zostawiał zawsze pół butli mleka i to mnie martwiło.. 😞 ale pani doktor powiedziała, że wszystko jest oki, że przyrost masy ciała jest prawidłowy i norma na etykiecie mleka nie jest obowiązkowa (jedne dzieci wypijają mniej niż 200 ml inne więcej), a jeśli je inne posiłki chętnie ( a je, co widać po wadze -10 kg) to nie ma się czym przejmować.. 🙂
Ja z Julkiem też miałam chocki klocki z tymi słodkościami.. też jak zjadł ciacho to o innym jedzeniu nie było mowy.. Danonki coś mu nie podchodzą.. muszę spróbować coś innego.. od czasu do czasu dostaje chrupki kukurydziane o smaku truskawki..a tak ogólnie to poza podstawowymi posiłkami zje czasem chrupka kukurydzianego, banana, arbuza ostatnio polubił, jakiś , paluszki też lubi.. no i ogólnie zjada ładnie wszystko 🙂
Żanka
ja Ci powiem, że ponad tydzień temu się obroniłam i ... też już tęsknię 😉 poszłabym na magisterkę od razu, ale chyba mi się nie uda... najpierw raczej wrócę do pracy... ehhh...
Co do rowerków, to mój Julek tez dostał, błękitny, i nawet nawet mu się podoba 😉 na początku za nudno mu było w nim, ale teraz już jeździ 🙂
zajrzę później do Was znowu 🙂 teraz lecę zając się moim pierworodnym :* Buźka Mamusie 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
jeżeli chodzi o jedzenie to ja mam z tym dobrze że mój Marcel je wszystko co mu dam a owoce wcina wszystkie aż mu się uszy trzęsą!
wczoraj nawet jadł bigos z młodej kapusty i smakował mu bardzo.
mleko je tylko w nocy ale tylko pół butelki. wstał mi dzisiaj o 5 rano rozbójnik jeden 🙂
Ania131206 mam do ciebie pytanie: jak ci się udało zmienić zdjęcie w profilu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img441.imageshack.us/i/hpim2132.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6620/hpim2132.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała franca juz sama chodzi 🙂
nareszcie weekend 🙂 i wiecie bede oddawac ten rowerek taki mamy
http://allegro.pl/item1099333638_baby_mix_rowerek_trojkolowy_zyrafa_jakosc.html
niebiesko żółty. ciezko sie skreca, nie mamy sil hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...