Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamcie, przepraszam że znowu pare dni mnie niebyło. W środe mieliśmy mieć szczepienie na różyczkę, ospę i świnkę, niestety o 5 rano dostała temperatury i trafiliśmy ale do lekarza żeby dowiedzieć sie co jej. Poza temp nie było żadnych innych objawów no i brakiem jedzenia. Kazała do piątku obserwować i przyjść na kontrol i tak zrobiliśmy. W między czasie wyszły jej krostki i okazało sie że ma wirusowe zapalenie gardła, dłoni i stóp -tak sie to fachowo nazywa. Wirus ten sam co wywołuje ospę i półpaśca 😞. Plus jest taki że już nie gorączkuje odkąd ją wysypało, ale i tak jest niesamowita maruda, nie chce jeść 😞. Teraz jest niezła gehenna mówie wam 😞. Wpadłam tylko na chwile bo powiedzieć co u nas, postaram sie w wolnej chwili odezwać i mam nadzieje że będę miała lepsze wieści. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniunia trzymajcie się ! Moja tez ma coś pod pacha, tylko nie wiemy co to jest !!! Zrobię zdjęcia jak się obudzi i gdy ja będę przebierać bo się wybieramy do znajomych. Wygląda to dziwnie, strupy, klei się to... w poniedziałek do lekarza moja mama musi z nią iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img819.imageshack.us/i/hpim2183.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/411/hpim2183.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam z nia na pogotowiu, powiedział lekarz ze sie przetarła, JAK NIGDZIE SAIE NIE PRZETARŁA! przepisał krople, oliatum soft i krople do buzi... zobaczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Aniu, biedna ta Twoja Julcia 😞 ciocia życzy jej szybkiego powrotu do zdrówka i śle całuski :*
Magdey, a może mała sobie to moejsce odparzyła? Takie upały były.. hmmm... chociaż troszkę nietypowe miejsce na odparzenia... może skontaktuj się lepiej z pediatrą w poniedziałek..albo nawet z dermatologiem.. Również Natalce życzę powrotu do zdrówka :* Wpadłam zajrzeć co słychać i widzę, że nam maleństwa chorują 😞 Bidulki 😞 Mój, póki co, odpukać, ma się dobrze 🙂 ale teraz tyle tego cholerstwa wszędzie,że aż strach się bać ;/ wrrr ;/ uciekam i miłej nocki Wam życzę 🙂 buziaki 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki...Aniu wspolczuję,mam nadzieje ,ze to tak bardzo nie swedzi jak ospa 😞nIECH sybko wraca do zdrowka...,Magdey moj Maly dostał krostke na brzuszku,najpierw wygladalo jak duze ukaszenie komara,potem taki strup nieciekawy...lekarka dala nam gencjane,ale gdyby nie pomoglo masc.a to robilo sie coraz wieksze wiec kupilismy ta masc z antybiotykiem ,czyli jednak byl to gronkowiec lub paciorkowiec,bo na te bakterie byla masć...i zeszlo po 2 dniach,jeszcze sie goi ,ale jest juz prawie niewidoczne..
Kasiu trzeba wejsc w edycje profilu i tam pod zdjeciem mozna zmienic.
my walczymy z katarkiem,ale poza tym ok...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania131206 napisał(a):
Magdey moj Maly dostał krostke na brzuszku,najpierw wygladalo jak duze ukaszenie komara,potem taki strup nieciekawy...lekarka dala nam gencjane,ale gdyby nie pomoglo masc.a to robilo sie coraz wieksze wiec kupilismy ta masc z antybiotykiem ,czyli jednak byl to gronkowiec lub paciorkowiec,bo na te bakterie byla masć...i zeszlo po 2 dniach,jeszcze sie goi ,ale jest juz prawie niewidoczne..

Ania a miał to ropne? Jej to ropieje, i boli ją to jak sie dotnie, trudno żeby nie bolało.. i wiecie to sie powieksza 😞 jutro do lekarza na sygnale, bo strasznie nie ciekawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane! u nas dziś bardzo ładna pogoda 🙂 powoli zaczyna grzać.. 😉 zajrzałam tylko na chwilkę się przywitać i uciekam 🙂 aaaaaaaa i oczywiście Lipcowym Mamusiom Anusiom z okazji imieninek życzę spełnienia wszystkich marzeń i wszystkiego co NAJLEPSZE!!! 🙂 Zadowolenia z mężów - obecnych i przyszłych - dzieciaczków robaczków!! Oraz zdrówka, szczęścia, miłości, radości, pogody ducha na co dzień 😉 Do później kochane!! 🙂

p.s. pochwalę się - mój Robert zdał dziś w końcu prawko na C+E!! Za trzecim podejściem 🙂 także świętujemy dziś podwójnie 🙂 😉








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie...no to Anuisa ładnie ,ze juz za 3..u nas ta kategorię ciezko zdac...
u nas chlodno,ale mi to na reke ,bo przynajmniej nie musze kapac sie 3 razy heheh.
ja jutro na pogrzeb,wczoraj zmarł mój dziadek....ale swoje lata juz mial...wiecie nawet nie poplynęla mi łza...po smierci mamy jakas mam znieczulicę,zreszta z dziadkiem nie bylam za bardzo zzyta..no i stamtad skad pochodzi szykuje sie nastepne dziecko w rodzinie...nie wiem czy wy to zauwazylyscie,ze czesto tam gdzie male dziecko lub ciaza ktos umiera....u mnie juz ktorys przypadek sie sprawdza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu bardzo współczuję śmierci dziadka 😞
moja babcia też jest już umierająca i pewnie niedlugo i u mnie będzie pogrzeb tak już z nią źle 😞
a tak poza tym to wszystko ok a na podwórku zimno
Wszystkim Aniom( a jest ich kilka na lipcóweczkach) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie, spóźnione ale szczere życzenia dla wszystkich wczorajszych solenizantek 🙂STO LATi zarazem wszytskiego naj dla dzisiejszych. W prawdzie nie wiem które Julie dziś obchodzą, ale tak na wszelki wypadek dla nich również sto lat.Moja Julcia właśnie dziś obchodzi imieninki:d. A jeśli chodzi o pogrzeby to u mnie w rodzinie od 8 lat jakoś tak się utarło że co sie szykuje wesele to tuż przed nim jest jakiś pogrzeb 😞. Sprawdziło sie to już poraz trzeci z rzędu, neistety 😞. Moja Julcia już chyba zdrowa, normalnie je, poza tym wysypka znikneła 🙂. Tak myśle że może dziś wyjśc z nia na kawałek, słonka nie ma, jest chłodniej to i lepiej będzie się spacerowało 🙂. Tylko czy mi się chce 🙂? Buziole od mojej Julci dla was wszytskich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski... 🙂
właśnie, ciekawe jak z małą Magdey..? pewnie się odezwie jak znajdzie chwilę 🙂
co do tych pogrzebów, to powiem Ci Aniu, że u mnie rok temu też tak wyszło... moja najukochańsza babcia zmarła dwa tyg przed narodzinami Julka - a tak chciałam, żeby doczekała prawnuka swojej najlepszej wnuczki... 😞 no i na pogrzebie nie byłam, bo podobno ciężarnym nie wolno.. Ehhh... to życie 😞 Współczuję Ci kochana z powodu śmierci dziadka 😞






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...