Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laseczki...nie bardzo mam czas zeby pisac... my nadal chodzimy na inhalacjre z Kamilkiem...,ale on znowu choruje!!!...juz mam dosc...na dodatek dzis dostałam pismo ze zabieraja nam rodzinne i wychowawcze bo nam zarobki przekroczyły...jak sie wali to wszystko naraz...do tego nie pójde do pracy bo nie mam co z dziecmi zrobic...jestem załamana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 u nas też nie za ciekawie za oknem 🤢 leje i wieje 😮 julek wstał mi dziś o 10.00 😮 haha! aż w szoku byłam! 🙂 Milcia, faktycznie kiepsko z tą kasą.. 😞 zawsze to trochę lżej jak są dodatkowe pieniążki...a ile ich dostawałaś? ja też dostałam decyzję, ale mi "jeszcze" przyznali.. za rok pewnie już nie dostaniemy, bo już Robert będzie miał się z czego rozliczyć, a tak w zeszłym roku nie miał żadnych dochodów.. i jeszcze ten Twój urwisek choruje... 😞 strasznie Ci współczuję kochana 😞 przesyłam całuski 😘 😘 😘
Aniu, mam zdjęcie..prześlę link 🙂 na żywo jest piękniejsza - tym bardziej,że ta modelka do tej sukni nie pasuje.. 🥴 normalnie zakochałam się w niej jak tylko ją przymierzyłam 🙂 i chociaż mierzyłam za dużą, bo 38 ( nie mieli niestety 34 w salonie 😮 )to i tak wyglądała super - to opinia mojej szwagierki 😉 trochę kosztuje..ale jest warta swojej ceny.. 🙂 no i znalazłam welon..przepiękny - jeszcze w życiu takiego szałowego nie widziałam 🙂 ehhh...a tak nie chciałam welonu 😉 Aniu, a Ty już znalazłaś suknię..? 🙂
http://www.sinceritybridal.com/eu_pl/sincerity-bridal/3621.html









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka widzę że z Twoim Kamilkiem jest tak jak z moim Marcelkiem- choroby nie chcą ich opuścić.
dzisiaj znowu spędziłam pół dnia w poradni laryngologicznej. powiedzieli mi że Marcelek będzie miał cały czas katar przez całą zimę 😠 ale zaszczepić go w końcu mogę 🙂 a ogólnie jest już dobrze tylko ten katar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie kochana, nie mam z welonem.. welon dojrzałam w salonie jak suknię mierzyłam 🙂 ale był cudny - w życiu takiego cudeńka nie widziałam.. tyle,że cena... 600,- 😮 😮 😮 za krótki welon, tzn taki lekko za ramiona.. masakra..i szukałam na allegro, ale niestety nie ma takiego 😮
a jest przecudny...taki połyskujący, a zarazem delikatny i skromny 🙂 jak go gdzieś wypatrzę to wrzucę fotkę. Najgorsze są te wydatki... 🥴 jeśli budżet nam pozwoli to zaszaleję z tym welonem..a jak nie, to znajdę inny 😉 najlepsze jest to,że suknia w salonie kosztuje 2900,- a znalazłam kobitkę, która uszyje mi jaką tylko będę chciała za góra 2500,- 🤪 zawsze to coś 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu przepiękna ta suknia też patrzyłam się na całkiem podobną tylko do niej potrzeba szczupłej księżniczki. Ślicznie będziesz wyglądać 🙂
Mnie coraz częściej pobolewa brzuszek a dziś to już w ogóle od samego rana 🥴
Ja też myślę się starać o jakąś kaskę z opieki tylko że ja dopiero w styczniu bo chcę za ten rok pokazać dochody no i jak będzie nasza 4 🙂 a jakie dokumenty są potrzebne?? i o co mogę się starać może jesteście zorientowane ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj straszna cena za welon...duzo naprawdę...
http://www.sinceritybridal.com/eu_pl/sincerity-bridal/3560.html mi się z t6ej strony tez ta sukienka bardzo podoba...ale zobaczymy,bo to trz4eba przymierzyc i w ogole..muszę zaczac się rozglądac...powiem Wam ,ze juz zaczynam sie bac....
na poprawiny chcialabym zaszalec,w koncu raz w zyciu to mozna http://allegro.pl/laleczka-barbie-z-odpinanym-dlugim-trenem-132-i1318087516.html lub http://allegro.pl/2-w-jednym-raz-dluga-raz-mini-sprawdz-73-i1319539493.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek nie wiem o co ci dokładni9e chodzi o wychowawczy i rodzinne???
mi tez przyznali ten wychowawczy,ale rok temu jak skladalam o rodzinne to zle wyliczyly i za 3 miesiace nie dostałam,bo niby przekroczylo,a wcale nie przekroczyło,bo jak skladalam o wychowawczy to jednak sie nalezalo to i to...ale juz wstecz mi nie wypłacono...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek, ja wypełniałam wniosek o rodzinne i wychowawcze no i poza aktem urodzenia dziecka potrzebne były też zaświadczenia o dochodach ze skarbówki za poprzedni rok.. czy coś więcej..?nie pamiętam.. 🥴 ale jeśli zadzwonisz do ośrodka to na pewno powiedzą co i jak 🙂 na necie też powinny być takie informacje 🙂 A Ty kochana już niedługo z brzuszkiem pochodzisz...prawda? 🙂 trzymam kciuki mocno- na pewno dasz sobie radę 😘 najgorsza jest ta końcówka ciąży...pamiętam,że też się pod koniec już męczyłam 🥴 ale zobaczysz..będzie dobrze 🙂 taki już nasz los - bidnych kobietek 😉
Aniu, suknia po prostu rewelka!! 🙂 na pewno będziesz wyglądać szałowo, a Kuba zaniemówi z wrażenia 😉 a co do poprawin.. hmm..no lepszej laski na pewno nie będzie 😉 w końcu nie tylko na weselu, ale i na poprawinach powinnaś by gwiazdą nr. 1 😉 ja się w sumie nie zastanawiałam jeszcze nad kreacją na poprawiny..ale trzeba w końcu 😉 co do ślubnej sukni, to rozglądaj się kochana, bo mi w salonie babka mówiła,że minimum 4 miesiące przed ślubem trzeba suknię wybrać, zmierzyć i zamówić.. byłam dziś u dentysty z ta moją ósemką nieszczęsną..i nic mi z nią nie zrobił.. 😮 tylko obejrzał i umówiliśmy się na następną środę..ale pan doktor bardzo sympatyczny, więc mam nadzieję,że nie będzie się znęcał nade mną 😜 powiem Wam,że mój synek kochany nauczył się mówić ANIA i zamiast MAMA mówi do mnie po imieniu 😜 śmieszne to takie.. 😁 jakoś ciężko mu powiedzieć MAMA 😉 Idę go zaraz położyć spać, bo wstał dziś ze mną przed 7 i jakiś marudny jest.. ja z resztą też... obiadu dziś nie muszę robić, więc sobie pośpię 😉 do później Mamusie 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania suknia ślubna piękna i te na poprawiny też są super 🙂
Anusia no to masz fajnie że synek mówi do Ciebie po imieniu 🙂 niedługo znowu będzie wolał mamo wię się nie martw 🙂
ja z opieki dostaję rodzinne, śmieszne pieniądze bo tylko 68 zł ale to zawsze coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ... Aniu wiesz ze nie sprawdzałam...tzn we wrzesniu jak składałam papiery to obawiałam sie ze nam przekroczy...ale mysle sobie eee gdzie przeciez nas jest piątka.... jednak miałam przeczucie...jeszcze bede musiała sprawdzic... pewnie przewazyły zlecenia mojego meza....czasem ma dodatkowa prace....choc nie co miesiąc.... wiec to nie stałe.a tak po za tym nie wiedziąłm ze oni wliczaja rodzinne i wychowawcze do zarobków.. myslałam ze tylko alimenty....no ale cóz... szukam pracy....jednak jestem zmuszona .... a co z dziecmi ,moze nam sie uda na zmiane sie nimi zajmowac. a co do kaski to 700zsł nam zabrali....dla nas to duzo....Kamil dalej chory, inhalacji ciąg dalszy.... dzis bylismy u laryngologa,ale wszystko ok...mimo przeziebienia.Wojtek od wczoraj tez zachorował...jutro znowu musze isc z nimi do pediatry 😞... do tego lekarka pulmonolog mnie dzis wkurzyła i wydarłam sie na nia.... kiedy ją poprosiłam zeby podała mi nazwe antybiotyku który Kamilkowi przepisałą ona stwierdziła ze nie ma tego w jego karcie i cos sobie pomyliłam ....bo ona by miała to zapisane!!!!.... zarzuciła mi kłamstwo....bo ona nie mogła tego nie wpisac...cholera jak podbuzowałam ...do tego nasze problemy no i wybuchłam.... wyszłam od niej trzaskajac drzwiami i powiedziałm ze złoze na nią skarge....pani doktor stwierdziła ze robi mi grzecznosc ze wogóle moge chodzic do nich na inhalacje....!!!! choc to jej zasrany obowiązek !!!! bo w prywatnej przychodni nie pracuje....nie pozwoliła mi na dodatek abym spojrzała na karte Kamila... a przeciez rodzic ma prawo do wglądu w dokumentacje dziecka!!!! co tez jej powiedziałam a ona na mnie zebym nie krzyczała i takie tam....nie dopuszczała mnie do słowa....cholera co za babsko!!!!!uf..... musiałam sie wyzalic.... aha dałam jej jeszcze przykład ze spokojnie ze mogła zapomniec wpisac to lekarstwo do karty bo recepty na jedno lekartwo do inhalacji tez mi nie wypisała....to zmieniła wogóle temat...ze mogłam przyjsc po recepte i takie tam....tylko ze druga babeczka która jest na inhalacjach jest tak nie miła i jak by była ciągle na haju ze kazała bezprzerwy mi po cos dodatkowego vchodzic do apteki....a jak chciałąm zeby wyciągneła karte i przepisała mi nazwe tego lekarstwa to wywrzeszczała mi ze nie ma czasu i zebym sie zarejestrowała do lekarki!!!! normalnie polska słuzba zdrowia tylko takich pracowników posiada!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro jednak pójde do apteki i kupie ten inhalator....aq tam juz nie pójde....aha i co do tej nazwy tego lekarstwa( potrzebuje to na jutro do dla lekarza zeby ten nie przepisał tego samego) ta baba powiedział zebym jej pokazał kartke gdzie jest zapisane to lekarstwo...pytam jaką kartke? no rozpiska z dawkowaniem bo jesli pani przepisałam antybiotyk to ma pani rozpiske.... ale cholera czy ja mam rozpiske trzymac nawet po leczeniu? 2 tygodnie po?!!!! to ona na to zebym sobie poszła do apteki tam gdzie kupowałam lekarstwo to moze maja jeszcze recepte i mi podadza nazwe.... normalnie szok.... z ludzi robią idiotów.... eh...szkoda nerwów. ale sie rozpisałam... aha ładniutkie te sukieneczki dziewczyny ...Ania a na poprawiny normalnie rewelacja 🙂 szalej dziewczyno bo to raz w życiu sie zdaża 🙂...ale wam zazdroszcze....moze i my kiedys wezmiemy ten koscielny..... kiedys bo kaski trzeba na to ....bo tez bym chciała taki ślub z prawdziwego zdarzenia 🙂.buziaki dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry! 🙂
Milcia ja tez wspołczuje....,ah te głupie baby!!!!pracuja jakby za karę...
wiesz ja tez nie wiedzialam ze wychowawczy się wlicza w zarobki.mimo to was jest przeciez 5 w rodzinie....duzo wam przekroczyło???
z kim Ty kochana zostawisz dziecziaczki jak do pracy pojdziesz
???co do wesela to jeszcze przyjdzie na Ciebie czas!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 bylismy dzis u lekarza.... znowwu wydatek ale inhalator kupilismy wiec nie bede musiała sie nikogo prosic!.... mamy skierowanie do szpitala do Rabki -skierowanie dla Kamilka.zeby wkoncu zrobili wszelkie badania i było wiadomo co mu naprawde jest....a to sie równiez wiąze z wydatkiem no ale cóż..... przeciez to dzieci są na pierwszym miejscu 🙂. dzis juz mam lepszy humor-mimo tego ze problemy nadal sa 🙂... Kamilek ma 3 razy dziennie inhalacje w domu.... w następnym tygodniu do kontroli, Wojtuś natomiast dostał zastrzyk ..bo zapalenie krtani ma....dostał bactrim ,tantum Verde i jeszcze jakis syropek.Aniu nie wiem co z dziecmi zrobie...jakos musze sobie poradzic...nie moge sie załamac.... a przekroczyło na 90zł!!!! moze na sam początek poszukam pracy dorywczej.... zebm nie musiała zwalniac sie ze stałego zatrudnienia.... szkoda bo tam gdzie jestem zatrudniona to nie bardzo mam do czego wracac....firma upada i prawdopodobnie szef od nowego roku ogłosi upadłosc 😞.wolałabym zeby to on mnie zwolnił.... bo przynajmniej poszła bym na bezrobocie.... no cóz zobacze.... narazie puki co nie moge isc na stałe do pracy...na pełny etat.... poniewaz musimy byc po tym wyjezdzie .... a na to tez sie czeka. dobra spadam uspac Kamila bo maruda!!!!! papa dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszczę Kasiu..ja z Julkiem całe dnie siedzimy sami..tzn do 16 gdzieś..dopóki wszyscy z pracy nie wrócą... fajnie jak taki gwar w domu od czasu d czasu 🙂 My już po spacerze..niby słonko jest, ale zimnawo trochę..ale chociaż nie pada no i świeżym powietrzem pooddychaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...