Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no nie dziwie ci sie...najgorsza koncówka 🙂...a dzieciaczki niestety maja swoje humorki. Moje nadal chore...Kamilka zaprowadziłam do przedszkola mimo kaszlu...na szczecie jest ale raz na jakis czas.ma jutro pasowanie na przedszkolaka wiec to wazny dzien i nie moze go zabraknąc.inhalujemy sie nadal....wiec mysle ze bedzie ok.wiecie co dałam ogłoszenie na necie o prace dorywczą-sprzątanie ,gotowanie,zakupy ,opieka nad dzieciaczkiem,osoba starsza i od razu odezwała sie pani...dzis ide do niej na prasowanko....choc to nie jest moja dobra strną,dlatego sie nie ogłaszałąm.ale mimo tego ze jej to powiedziałam to chce spróbowac.no zobaczymy,kazdy grosz sie liczy.a wczoraj z nerwó to cały czas do kibelka latałam:P.miłego dnia dziewczyny 🙂buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milcia26 napisał(a):
no nie dziwie ci sie...najgorsza koncówka 🙂...a dzieciaczki niestety maja swoje humorki. Moje nadal chore...Kamilka zaprowadziłam do przedszkola mimo kaszlu...na szczecie jest ale raz na jakis czas.ma jutro pasowanie na przedszkolaka wiec to wazny dzien i nie moze go zabraknąc.inhalujemy sie nadal....wiec mysle ze bedzie ok.wiecie co dałam ogłoszenie na necie o prace dorywczą-sprzątanie ,gotowanie,zakupy ,opieka nad dzieciaczkiem,osoba starsza i od razu odezwała sie pani...dzis ide do niej na prasowanko....choc to nie jest moja dobra strną,dlatego sie nie ogłaszałąm.ale mimo tego ze jej to powiedziałam to chce spróbowac.no zobaczymy,kazdy grosz sie liczy.a wczoraj z nerwó to cały czas do kibelka latałam:P.miłego dnia dziewczyny 🙂buzka

no to Milka powodzenia 🙂 trzymam kciuki żeby się udało 🙂 oklask dla ciebie na dobry początek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pusto tu... Milcia Dobrze,ze cos znalazlas,bo gorący okres idzie....grudzien-chyba najwiecej wydatków...ja tez zaszalałam,bo zapisalam się na sylwestra ,zaliczka wpłacona ,ale calosc kosztuje 360zl i teraz bardzo zaluje 😞to tylko jedna noc przeciez,juz lepszy bylby jakis karnawałowy bal i tanszy przedewszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny 🙂 byłam tam...prasowanko niby było ale bardziej pani chciała mnie poznac...3 godzinki zeszły...troszku grosza wpadło...dzis ide dokonczyc to prasowanie.... niestety jest to mieszkanie...wiec długo sprzatac sie nie da...ale pracodawczyni mówiła tez cos o gotowaniu od czasu do czasu.opieka nad dziecmi..ma przeurocze córeczki:Pod razu ciociu do mnie zaczeły mówic.no byle tylko zeby nie zapeszyc.Ania co żałujesz...co prawda to troszku kaski jest,ale zaszalec od czasu do czasu nie zaszkodzi!!! raz sie żyje 🙂 bylismy tez na pasowaniu Kamilka...było super,dzielnie i bardzo ładnie powiedział swój wierszyk:P fotek narobiłam chyba z 50siąt!!! bedzie z czego wybierac 🙂. jak znajde wolny zas to dam jakies na naszą klase) najgorsze było wyjscie rodziców z przedszkola.... bo wtedy małe histeryki zaczęły wszystkie płakac hihi bidulki a w tym nasz Kamilek 🙂.... miłego dnia życze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia super że ci się podoba praca oby dużo kaski wpadało 🙂
Aniu też bym z miłą chęcią poszła na bal sylwestrowy 😉 będę mieć z dwójką dzieci w domku...
Kasiu a ty sobie nie wykracz tego porodu w sylwestra... bo się nie na[pijesz szampana (piccolo :woohoo 🙂
Lekarz przepowiada mój poród w przeciągu tygodnia... ale nie mam rozwarcia mam tą samą sytuację co z Ewcią więc się nie spodziewam szybkiego porodu ... Mała Adusia waży już 3500g - jak donoszę do terminu to ponad 4 kg będzie 😮 🤢 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Milcia super że ci się podoba praca oby dużo kaski wpadało 🙂
Aniu też bym z miłą chęcią poszła na bal sylwestrowy 😉 będę mieć z dwójką dzieci w domku...
Kasiu a ty sobie nie wykracz tego porodu w sylwestra... bo się nie na[pijesz szampana (piccolo :woohoo 🙂
Lekarz przepowiada mój poród w przeciągu tygodnia... ale nie mam rozwarcia mam tą samą sytuację co z Ewcią więc się nie spodziewam szybkiego porodu ... Mała Adusia waży już 3500g - jak donoszę do terminu to ponad 4 kg będzie 😮 🤢 🙃

Aga ja nie chcę w sylwestra. wolę w styczniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
oj Kropek to na dniach Cię pewnie wezmie...pamietasz Milcia,Justiks i Chyba Gusia urodzily przed terminem z tego co pamiętam,a to nie byly pierworodki wiec moze Ty tez nie bedziesz musiala czekac do 40tc!!!powodzenia!!!
dziewczyny jakie kwiaty najlepiej kupic?gerbery czy lilie???albo róże??
chodzi o wiązankę ślubną? ja miałam z róż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Widzę Kasiu że już 33 tydzień zaczęłaś 🙂 to już też wielkimi krokami zbliżasz się do rozwiązania . 😁 Ja coraz bardziej się stresuję 😞

tak to prawda 🙂 powiem Ci szczerze że jeszcze nie mam spakowanej torby i jeszcze dużo rzeczy przede mną do zrobienia i kupienia, ale od grudnia już zaczynam ostro wziąć się za to wszystko 🙂
a ty Aguś możesz już rodzić spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kasiu ja to torbę spakowałam dopiero na początku 37 tyg 🙂 zakupów dużo nie robiłam bo dużo jest po Ewci rzeczy no ale prawie 1600 zł poszło...
Już mam wszystko przygotowane tylko mi zostało rożek wyprać 🙂 tak to łóżeczko rozstawione wszystko poprane w domku czyściutko tylko co na bieżąco jest do sprzątania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to muszę poprać ciuszki ale mąż mi musi komodę kupić bo nie mam gdzie tego wszystkiego pochować 🙂 no i czekam żeby mi pokój pomalował 🙂 łóżeczko muszę nowe kupić bo ze starego mąż zrobił barierki na schodach 🙂 teraz kupię łóżeczko turystyczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...