Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamusie, co tam??? wiecie co przeżyłam szok w pozytywnym znaczeniu. Moja mała jak idzie spać czy w dzięń czy na noc to albo ją bujam w łóżeczku, albo głaszcze i coś nuce no różnie. Ale ostatnio w łóżeczku jakiejś głupawki dostaje i dziś powiedziałąm że jak nie chce spac niech siedzi w łóżeczku i wyszłam z sypialni, po 20 min w czasie któych było ją słychać zapadła cisza, z nadzieją ze sie uspokoiła i że pójdzie ładnie spać, wchodze patrze a moja Julcia śpi 🙂. Bardzo sie ucieszyłam i mam nadzieje że takie akcje bedą częściej. Moja duża lala 🙂.
A jak wasze smyki usypiają?? same czy pomagacie im jakoś???? Ja jakiś zcas temu próbowałam ale kończyło sie krzykiem i musiałam być przy łóżeczku a tu raptem bez pomocy i sama w pokoju, ale mnie to ucieszyło mówie wam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój Julek ze wszystkiego się cieszy, bo prezenty dostał różniaste.. to się warsztatem pobawi, to jeździkiem to na gitarze pogra itd 🙂 Aniu nie uwierzysz...ja czasami jestem zmuszona wgramolić się do łóżeczka Julka 😁 😁 😁 😁 i tak zasypia - fakt faktem,ze rzadko, ale czasami się zdarzy 😁 mówię Wam - komiczny widok 🤪 ja w łóżeczku 🤪 hahahaha !! 🤪 🤪









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki nie bardzo mam czas na nadrobienie zalegosci ale dziekuje za zyczenia 🙂jestescie kochane 🙂.ja od wczoraj wróciłam do pracy.... jednak tylkon na 3 miesiace na czas wypowiedzenia..... ide spiochac bo jakas zmeczona jestem ....malo spałąm ...Wojtusia znowu zbiera przeziebienie 😞..... eh.... dobranoc dziewczyny 🙂 aha Justiks brzusio sliczny widac ze synus bedzie 😁.. Kasiulek dobrze ze wszystko ok...no a synus duuuuży 🙂super chłop 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja też czasem robie cuda niewidy by moja poszła spać, z boku musi to bombowo wyglądać choć odkąd oduczyłam jej usypiania na rękach staram sie za wszelką cene by usypiała w łóżeczku, ale wiadomo są wyjątki 🙂
Kasiulek super 🙂, zleci nawet się nie obejżysz i będziesz mieć kolejnego mężczyznę przy sobie, super troszke zazdroszcze, choć u nas minus taki że niunia nadal budzi sie w nocy, mam jednak nadzieje ze jak bedzie drugie Julcia bedzie spała o wiele lepiej 😁
Jeśli chodzi o prezenty to moja również zadowolona ze wszystkiego i na poczatku nie wiedziała czym ma sie bawić teraz to jakoś rozkąłda sobie i bawi sie wszystkim i wsyztsko rozstaiwa po podłodze, a ja potem sprzatam ale taka kolej 😁. Ale sie rozpisałam, no dobrze kochane spokojnej nocki i do juterka miejmy nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniujeśłi chodzi o sałątke szybką polecam: tuńczyk w sosie własnym kawałki, mała papryka czerwona, mała cebulka, ogórek korniszon, puszka kukurydzy mała, cytryna, natka pietruchy, majonez.
Cebule, pparyke i ogórka pokroić w drobną kostkę, wrzucić do miseczki, odsączona kukurydze i tuńcyzka też, posiekać natke dosypać, skropić sokiem z cytryny, lekko posolić i popieprzyć dodać 2 łyżki majonezu i gotowe:d smacznego 🙂moze ci sie przyda:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu nie chwale się ale ja naprawdę mam kochane córeczki 🙂 Ewunia pomaga przy malutkiej , całuje ją przytula i jak mała śpi to wszystkich ucisza 😁 Adusia też jest bardzo grzecznym dzieciątkiem po kąpieli zasypia ok godz 20:30 śpi do 2 dostaje cyca i butle i śpi do 6 mąż wstaje daje butle ok 7 zasypia wstaje druga córcia a ja śpię do 9 🤪 Jednym słowem jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Aniu za przepis 🙂 Kasiula nie martw się - będzie dobrze 🙂 ja np w ciąży z Julkiem nie myślałam w ogóle o porodzie aż do samego końca!nie czytałam żadnych artykułów, nie oglądałam żadnych filmików.. i w sumie fajnie wyszło,że złapało mnie tydzień przed terminem, tak niespodziewanie, bo nawet nie wiedziałam do końca co mnie czeka 😁 a to oszczędziło mi niepotrzebnego stresu 🤪 no a poza tym wiedziałam,że co by się nie działo to MUSZĘ urodzić 🤪 czy boli czy nie 😉 ale teraz jak już wiem co i jak to chyba stresowałabym przy drugiej ciąży samym porodem...bólem.. itd. w ogóle odkąd urodził się Julek to mam taką straszną schizę na punkcie zdrowia...swojego, Julka, Roberta... odkąd mam dziecko to zdałam sobie sprawę,że żyję już nie dla siebie ale właśnie dla niego! i trochę boję się drugiej ciąży...tego czy wszystko będzie ok..ze mną z dzieckiem.. ajjj jakieś mam takie napady pod koniec roku 🤨 😉 Kropeczek kochana...tylko pozazdrościć 🙂 pomocy Ewuni i męża i łagodnych charakterów dziewczynek 🙂 oby były takimi aniołkami jak najdłużej! 😘









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...