Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kropeczek naprawde pozazdrościć, moja to do spokojnych nie należy, noce nadal keipskie ale mimo wsyztsko myślimy o drugim bo śmiejemy sie z mężem że jak odłozymy na dłuższy czas niunia podrośnie to sie nie zdecydujemy bo nie bedzie sie chciało od nowa tego przechodzić typu noce i takie tam, a póki jest sie w "ciągu" to można polecie 🙂
Kasiulek dobrze bedziesz ani sie nie obejżysz jak bedziesz pisać że masz juź Patryczka przy sobie życze ci tego z całego serca 🙂 i oklask dla ciebie i głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś nikomu nie dawałam a wyskakuje ze jeszcze nie moge coś z tymi oklaskami chyba jest nie tak 😠, mnie coś drapie gardzioło, dobra lece do Julci bo wylewa własne picie na swoją kuchnie wiec chyba bede miała zaraz co robić 🙂
A kochane jeśłi lubicie kombionwać z jedzeniem podsyłam linka włąśnie wczoraj wypróbowałam i palce lizać, a Julcia zajadała sie że hoho 🙂
http://www.doradcasmaku.pl/przepis/79997/zeberka-w-coli-keczupie-i-sosie-barbecue.html
ja miałam mega problemy by znaleść sos barbecue ale znalazłam przepis i zrobiłam sama 🙂 wiec jeśłi któraś bedzie potrzebować polecam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu naprawdę świetnie że się zdecydowaliście i trzymam kciuki żeby jak najszybciej wam się udało 🙂 A zobaczysz że Jula będzie szczęśliwa że ma rodzeństwo 🙂
Kasiu a ty tłumaczysz Marcelowi że będzie miał małego braciszka ?? Marcelek to przyzwyczajony do dzieci bo co i raz u ciebie gromadka jest moja Ewcia to od czasu do czasu miała kontakt z dziećmi...
Pewnie już dziś nie wejdę bo będę miała gości więc życzę :
Szczęśliwego Nowego Roku 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniunia811 napisał(a):
lepiej dmuchac na zimne 🙂 kaluiske jak tówj marcel je tzn w jakich godzinach oi mniej wuiecej co??? 🙂

jak wstanie rano to je śniadanie jakieś kanapeczki albo płatki na mleku potem między śniadaniem a obiadem jakiś jogurt, owoc lub słodycze, potem o 14 obiad(zależy co zrobię- zupa albo drugie danie on je wszystko więc nie ma problemu) po obiedzie idzie spać i jak wstanie to jakiś kisielek albo budyń albo co mu w rękę wpadnie i wieczorm z mężem je kolacje albo zupkę albo kanapki albo nieraz frytki i przed snem pije mleko z butelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Aniu naprawdę świetnie że się zdecydowaliście i trzymam kciuki żeby jak najszybciej wam się udało 🙂 A zobaczysz że Jula będzie szczęśliwa że ma rodzeństwo 🙂
Kasiu a ty tłumaczysz Marcelowi że będzie miał małego braciszka ?? Marcelek to przyzwyczajony do dzieci bo co i raz u ciebie gromadka jest moja Ewcia to od czasu do czasu miała kontakt z dziećmi...
Pewnie już dziś nie wejdę bo będę miała gości więc życzę :
Szczęśliwego Nowego Roku 😘 😘 😘

Aguś ja mu tłumaczę ale czy on sobie zdaje z tego sprawę to wątpię a z dziećmi to ma kontakt prawie codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
¤ۣۜ❀ NOWY ROK ¤ۣۜ❀
¤ۣۜ❀ TUŻ, TUŻ ¤ۣۜ❀
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”

✬⋰
(.•´`*.✬⋰ZDRÓWKO ..
*.*✬⋰´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ZA ..
¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ NOWY ROK...
(¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*
......~~~~~/.....
.......~~~~/.....
........~~~/.....
.........~~/.....
..........~/.....
...........||.....
...........||....
...........||...
......./****...
¤*☆¤*☆¤*☆¤*☆¤*☆¤*☆¤*☆
By zbliżający się NOWY ROK ...
przyniósł Radość z tego co jest, Nadzieję na to co przed wami,
Uśmiech i pogodę ducha na każdy
nowy nadchodzący dzień...

A do tego ... skrzynki Szampana,
i ... Sylwestra do białego rana!

I ... pozwólmy sobie w pełni
dostrzec piękno tego świata,
niech radosne chwile trwają
całe dnie, miesiące, lata ...

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...