Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hello dziewczyny! co nieco się ruszyło na forum 🙂 nawet Justynka zaczęła pisać 🙂 super 🙂 ja przez ostatnich kilka dni nie miałam nawet jak się po głowie podrapać.. poprzedni tydzień był trochę dołujący..moi dwaj koledzy zginęli tragicznie w poniedziałek i tak aż do pogrzebu do soboty wszyscy chodzili jakby w łeb czymś dostali...z resztą..nadal tak jest.. a ten tydzień siedzę i wypełniam księgi podatkowe, ewidencyjne itp.. 🤢 już się sama w nich gubię 😮 U nas też duchota niesamowita... choć niby wieczorami popada to od rana i tak to samo.. A Julek też już gada jak najęty..już całe zdania mu wychodzą..śmiesznie to brzmi u takiego dwulatka..a jak śpiewa..dziewczyny mówię Wam.. 🙂 najczęściej "ogórek, ogórek" 😜 i w ogóle cwaniak z niego niesamowity..no i cycuś mamusi 🙂 beze mnie ani rusz 😜 a od kilku dni w ogóle nie śpi mi w dzień, za to pada już o 20.00 i wstaje o 7.30 - 8.00 🙂 a dwa dni temu był ze mną na łące i przy kąpaniu zauważyłam,że ma dwa kleszcze!!! 🤢 popędziliśmy na pogotowie i wyciągnęli mu je..na śpiąco 😉 teraz obserwujemy czy miejsca po kleszczach nie mają obrzęku i zaczerwienienia.. aż boję się pomyśleć co by było gdyby rany zaczęły się paprać...






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anusia kurcze nie dobrze z tymi kleszczami ale miejmy nadzieję że wsyztsko będzie dobrze i że akurat te co go udryzły były zdrowe. Pamiętaj żeby codziennie oglądac przez dłuższy okres miejsca wkłuć. Zwróc szczególną uwagę czy nie robi się rumień. Ale gdyby jakikolwiek rumień pojawił sie w innym miejscu idź do lekarza i koniecznie powiedz o kleszczach.Nawet po odleghłym czasie kilku tygodni. Ale trzymam kciuki zeby nic nie było.

To widze zr na razie od dłuzszego czasu tylko ja mam spokój z pieluchami powiem wam ze az sama sioe dziwie jak sie to udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
Justiks a jak tam maluszek? Miałaś same dziewczynki teraz w końcu syn i jak z pielęgnacją duża róznica ? 🙂Jak Ci się chowa?


oj ogrona ale juz sie przyzwyczaila na szczescie A Fabianek ok pomijajac epizot ze szpitalem mial niecale 2 tyg jak mial zapalenie pluc to teraz spokoj juz robi sie taki fajny rozglada sie i wogole juz taki chlopaczek sie zrobil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justiks śliczny jest !!!u nas pomalutku.Aniu Julek tez spiewa.najczesciej sto lat ,albo'Kuba sie zeni';p zostalo mu z naszego wesel HIHI.a jak z Waszym ślubem???kurcze wiecie ja nie wiem czy bym umiala odroznic na skorze czy to kleszcz czy co....Julek w upaly tez nie spi,fajnie bo dzieki temu mamy wieczory dla siebie...a jak z wakacjami wybieracie się gdzies???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu..my wesele przekładamy na późniejszy termin..tzn nawet nie wesele tylko ślub..będziemy robić małe przyjęcie jak już.. A kleszcza rozpoznałabyś..przede wszystkim jeśli zauważysz coś ciemnego na skórze (podobne do pieprzyka) to nie szarp, nie ciągnij tylko ostrożnie się przyjrzyj czy wygląda to jak kleszcz wczepiony główką w ciało (najlepiej przez lupę).. ja nie ryzykowałam wyciągania go na własną rękę..wolałam jechać na pogotowie, żeby ktoś kto się zna wyciągnął go tak jak trzeba..całego! na szczęście Julek nie ma już po nich ani śladu..ale i tak cały czas obserwujemy i uważamy na tego naszego bąka małego 😉 a propos wakacji...hmmm...ja miałam w planach Hiszpanię 😉 ale niestety będziemy musieli zadowolić się naszym polskim morzem..no chyba,że Robert zrobi mi niespodziankę 😉 no i wybieramy się na drugi koniec Polski - do Białegostoku - do rodziny Roberta, bo odkąd jesteśmy razem jeszcze nie miałam okazji ich poznać.. wszystko fajnie tylko boję się podróży..tyle teraz tych wypadków..nawet jak jedziesz ostrożnie i uważasz.. 🤢 w Wy co planujecie? 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
ja ze względu na ciążę nie planuje nic. Tzn w tym roku odpuszczamy wakacje. Teraz źle się czuję w upały więc nad morzem będzie jeszcze gorzej. A pojechac i siedzieć gdzieś w cieniu to bez sensu szkoda czasu i pieniędzy. Tym bardziej że po wakacjach koło października musimy pomyslec o zrezygnowaniu z sypialni i zrobieniu pokoju dla Zuzi 🙂 Trochę się tego boję ale dużo roboty nie będzie bo nie zamierzamy szalec specjalnie.
Dzisiaj u nas chłodno na reszcie. Bo szczerze mówiąc ciężko mi jak jest upał nie moge nigdzie ywjśc bo nie mam jak oddychac a teraz super 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂no wkoncu miałam troszku do czytania.co u mnie..... cxhłopcy byli chorzy.....przez ostatnie dwa tygodnie ....ale juz jest ok...za to ja zasmarkana ,ucho boli jak cholercia...a lekarstwa nie pomagaja 😞....a tu cholercia badania miałam zrobic na ten mój zabieg i klops.... bede musiała zostac dłuzej w szpitalu.... 😞....jutro u Weroniki zakonczenie roku....ale ten czas leci konczy juz 3klase!.... Wszystkiego dobrego dla Arletki !!!sto lat .a tak ogólnie to nie odzywam sie bo nie mam za bardzo do tego głowy....problemy mamy w domu....z mezem nie mozemy sie dogadac!... 🤢 masakra jakas .no ale nie bede was tym zanudzac 🙂.buziaki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia, kochana, po to między innymi jest ten nasz wątek tutaj, żebyś mogła się spokojnie wyżalić, pokrzyczeć i pozwierzać 😉 ja tak robię 😉 i chyba nikomu to nie przeszkadza ? 😉 w końcu co kobitki, to kobitki 🙂 a czasami lepiej ja możesz się wygadać zupełnie obcej, niespokrewnionej osobie, która pomoże Ci spojrzeć na wszystko z innej strony 🙂 trzymaj się kochana 😘






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia ma rację.Milcia Jak tylko masz ochotę to wal jak w dym 🙂 Zawsze Cię pocieszymy wesprzemy 🙂
A ja śpię całymi dniami a przede mną ostatni weekend egzaminów. Ale wiecie co? Śmiac mi się chce. Odkąd jestem w ciąży to się mnie uczę a lepiej mi idzie hehehe. Jakoś tak dziwnie raz dwa razy przeczyutam i umiem 🙂 Rozleniwię się przez to kurka. Ale to dobrze kiedy będę odpoczywac na pewno nie po porodzie z dwójką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja Wam się pochwalę.. rzucam palenie.. już drugi dzień bez papierosa 😉 i oby nie ostatni 😉 trzymajcie kciuki laski 🙂 aaaaa pomóżcie mi jeszcze w takiej sprawie...bo sama myślę i wymyślić nie mogę.. 😠 moi rodzice mają za tydzień 25 rocznicę ślubu..i nie wiem co im kupić...? 🥴 a teściowie z kolei mają w piątek imieniny (oboje!) i też zero pomysłu.. 🥴 helllp dziewczyny ...






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmmm ciężka sprawa z prezentami
Może dla rodziców spróbuj jesli nie mają jeszcze oczywiście wygrzebac gdzieś ich zdjęcie ślubne zanies do dobrego fotografa i zrób w dużym formaci w pięknej ramie, albo sa teraz takie możliwości ze ze zdjęcia robią jakby obraz tez w dużych formatach fajnie to wygląda. Ale szczerze powiem że też bym miała ciężko z prezentem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ciężka sprawa...zależy też do jakiej kwoty...Ziolka ma dobry pomysł....moze jesli rodzice nic jie planuja to zrob im przyjecie -niespodzianke 🙂tesciom hm pewnie najbezpieczniej kosmetyki jakies...
Milcia głowa do góry!!!
ja od jakis 3 tyg.mam problem ze skora.swedzi mnie cholernie cale cialo i zero wysypki.bylam u 2 lekarzy,dostalam leki na alergie,ale chyba nie alegia bo nie przechodzi..ll musze badania zrobic z krwi.....porazka bo w nocy spac nie mozna.mój Julek robi sie buntownik i wymuszacz.tylko'nie cie'albo miauczy jak cos mu nie gra...idzie na głowe dostac hihi.u nas pogoda dopiero sie naprawia bo chlodno bylo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
No ja mam to samo z małą zaczął sie okres buntu hehehehe ale jakoś staramy się jej tłumaczyć i w miarę możliwości odwracać uwagę. Za tydzień powinnam dowiedzeć sie kto tam w środku siedzi czy chłopczyk czy dziewczynka. ALe czuję ze to chłopaczur będzie hehehe. Chłopaki to większe rozrabiaki wydaje mi się heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 dawno mnie nie było i nawet było co poczytać 🙂. My w środę wróciliśmy z nad morza, było super, niuni apetyt dopisywał, na plaży bawiła się super, do morza z tatusiem wchodziła, choć było chłodne. POgoda była w kratkę, ale nie możemy narzekać bo i tak z mężem ze skóry się obieramy 🙂. Jedyny minus to taki że okazało się że nasza laleczka ma chorobe lokomocyjną wiec bywało ciężko, ale daliśmy rade 🙂. teraz nie moge się jakoś przestawić 🙂. Nniunia zrobiła sie bardziej odwazna 🙂, płaciła z tatusiem i przestała się wstydzić
A dzis poszlismy i zamówilismy tort na następna niedzielę 🙂, kurcze ale ten czas leci, dopiero co smyki porodziły się, a tu już dwa latka 🙂
Spóźnione życzonka dla Arletki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniunia811 napisał(a):
Hej kochane 🙂 dawno mnie nie było i nawet było co poczytać 🙂. My w środę wróciliśmy z nad morza, było super, niuni apetyt dopisywał, na plaży bawiła się super, do morza z tatusiem wchodziła, choć było chłodne. POgoda była w kratkę, ale nie możemy narzekać bo i tak z mężem ze skóry się obieramy 🙂. Jedyny minus to taki że okazało się że nasza laleczka ma chorobe lokomocyjną wiec bywało ciężko, ale daliśmy rade 🙂. teraz nie moge się jakoś przestawić 🙂. Nniunia zrobiła sie bardziej odwazna 🙂, płaciła z tatusiem i przestała się wstydzić
A dzis poszlismy i zamówilismy tort na następna niedzielę 🙂, kurcze ale ten czas leci, dopiero co smyki porodziły się, a tu już dwa latka 🙂Spóźnione życzonka dla Arletki 🙂
zazdroszczę wakacji nad morzem 🙂 my wczoraj też byliśmy na wycieczce nad wodą
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/wycieczka032.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5362/wycieczka032.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...