Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
a cicho... 🙂ja na głowe dostaje,juz mi tak nudno ze szok.... 😞pogoda do d....
a u Was jak??/pytam Julka 'kim jest dla mnie Kuba?',a on na to'mężem' , ja 'a Ty?' a on 'drugim ,małym mężem'
kochaniutki 🙂
mój marcel chodzi bez pampersa i cały czas woła że chce siku albo kupę tylko na noc mu zakładam jeszcze

dzisiaj mam z patrykiem szczepienie od różyczki odry i świnki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 marcelek już cały czas śmiga bez pampersa, na początku sikał w majtki ale po trzech dniach zaczął wołać i teraz cały czas woła, nawet teraz siedzi na sedesie(najlepiej podoba mu się spuszczanie wody po tym 😁) na noc mu jeszcze zakładam ale też będę musiała już go odzwyczajać 🙂
patryk po szczepieniu ok, jak go ukuła to plakał ale szybko zapomniał. moja pediatra powiedziała ze wzrostem jest jak półtoraroczne dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
aniunia811 napisał(a):
Brawo Kasiu dla synusia, widzisz i teraz to już z górki 🙂
i dzisiaj też suche łóżko 🙂 tak się cieszę 🙂
a jak twoje samopoczucie Aniu?


Kasiu ja staram się nie myśleć bo bym pewnie zgłupiała, teraz w czwatek ide odebrać wynik histopatologiczny ciekawe czy coś wyjdzie co było przyczyną, poza tym mam też od razu kontrol i tym łyzeczkowaniu, wiesz staram sie funkcjonować normalnie, mam dla kogo zyć. POza tym zanim zaszłam w ciąże z JUlcią też poroniłam też w tym sammym tyg się ciąża zatrzymała:/. ale wtedy nie musiałam isć do szpitala bo organizm sam sie oczyścił, a tu niestety, mam cały czas nadzięję że jeszcze nam sie uda, a jeśli nie to jestem przeszczęśliwa że chociaż mam mojego brzdąca któy czasem doprowadza mnie do nie lada nerw 🙂 i w sumie póki co z tego musze sie cieszyć. 🙂
Na pocztaku marca składamy dokumenty niuni do przedskzola oj jestem bardzo ciekawa jak to bedzie od września oj bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście,zę sie uda,nie ma nawet innej opcji....być może poprostu była to selekcja naturalna??
Aniu kiedy moja siostra poronila w w 12tyg.lekarz powiedzial jej'pani ma juz dziecko zdrowe,ale nie wie pani co znaczy miec dziecko chore,czasem matka natura wie co robi'
historia byla smutna gdyz na łyzeczkowaniu nie wyczyscili jej do konca i po kilku dniach dostała krwotoku i musiala na cito jechac.konczyli jej to w szpitalu na żywca,bez zADnego znieczulenia,gdyz był to dzien jej ślubu,dokladnie kilka godzin przed ceremonią.
takze Aniu jestes pod opieką lekarzy i bedzie dobrze.ja w to głęboko wierzę,wierzę w Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniunia811 napisał(a):
Aniu może ci się hormony jakoś rozchwiały lepiej to sprawdz
Kasiu jak smyki?????. My w czwartek do przedszkola dokumenty złozyć i zobaczymy jaka bedzie reakcja niuni 🙂
a dziękuję dobrze 🙂 mam teraz trzeciego synka bo przyjechał mój chrześniak na kilka nocek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
good morning 🙂 u nas jak zawsze 🙂 tylko 2 dni temu Julek dostał gorączki nie wiadomo skąd? raz spadała raz rosła aż wieczorem dostał dreszczy, w drodze na pogotowie obhaftował pół samochodu a lekarz stwierdził, że to tylko zapalenie gardła..na szczęście wczoraj już było lepiej i dzisiaj też 🙂 właśnie robi mi demolkę swojego łóżeczka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 widzę Kasiu,ze biegamy do lekarzy z chłopakami z podobną częstotliwością 😉 ja też byłam rano na pogotowiu z Julkiem, bo miał takie rozwolnienie od jakiegoś czasu, że co zjadł, a dziś w nocy i rano nawet to co wypił 🤢, lądowało w pieluszce 🤢 🤢 🤢 ale ogólnie jest ok, dostał tylko smectę i mam mu podawać osłonkę przez jakiś czas... a jak tam u Was dziewuszki? u mnie nawet słoneczko dziś świeci...choć zimnawo ogólnie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...