Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejo.. 🙂

Słodaśny ten synek Milcia!! 🙂 ja już sama nie wiem gdzie mam rodzić! koleżanka strasznie narzekała na lekarzy tam na ujastku- przyjechała do szpitala bo sie jej wody sączyły, lekarz zrobił badania i powiedział jej że to nie są wody, została na obserwacji, następnego dnia inny lekarz zrobił jej badania i okazało się że są to wody a dziecko jest zagrożone!! podłączyli ja pod kroplówkę, położna zamiast jej pomagać wydarła się na nią że będzie miała jeszcze gorzej.. 😞 spadło dziecku tętno i miała cesarkę, po porodzie okazało się że dzidzia jest zatruta 😞 nie widziała jej przez3 doby... i to już nie jedną opinię taką słyszałam o lekarzach tam 😞 więc Żeromski na 100%

ja dziś na polku cały dzień, fajnie jest, nie jest duszno...

trzymam kciuki za Anię.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie co sie tak ociagacie...już lipiec!!!!!! 😁 🙃 Magdey w sumie to ja tez słyszałam takie opinie...i w dodatku to ze duzo pacjentek z ujasku przyjeżdża na kopernika.poród rodzinny jest za darmo,a o znieczulenie nie pytałam bo u mnie było i tak po ptokach bo nie miałam badania na krzepliwosc.ja trafiłam na dobry personel,chociaz rano na obchodzie wkurzył mnie jeden doktor,bo był nie delikatny,wepchał mi łape!!!jak bym przedmiotem była....no ale pewnie mu żona nie dała bo na drugi dzien był juz inny!palant.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski, myslalam, ze wroce z miasta i dowiem sie ze ktoras urodzila,a tu nic 🤢 Wyszlam po obiedzie i do tej pory lazilam i jezdzilam z mezem gdzies. Pojadlam troche slodkosci na festynie, zmeczylam sie i jestem w domku. Teraz odpoczynek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki ja dalej chodzę z brzuchem! dzisiaj są u nas w mieście zawody Strong Men. pójdę poproszę Pudziana żeby przycisnął mój brzuch to może mały szybciej wyjdzie hehe:laugh: a wieczorem pójdę na koncert BOYS-ów poskaczę trochę to może coś pomoże:laugh:
a jak tam Żanka? ktoś wie może!
widzę justiks że jesteś dobrym informatorem. oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...