Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłam w 17 tygodniu i jestem zadowolona, pewnie im później tym lepiej bo maluszek jest większy i ładniej widać.
U mnie na opisie badania jest napisane : badanie 3d/4d.
Tutaj macie linka w którym jest dokładnie wytłumaczone czym różni się zwykłe badanie od tego 3d/4d. :
http://www.maluchy.pl/artykul/237





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja zawsze jak byłam u gina (no moze nie za pierwszym razem miałam i takie i takie - pół na pół ale musze przyznać że to 4d było trochę dziwne - taki alien w brzuchu - mam nadzieję że to dlatego że w 11 i 15 tyg a później będzie lepiej...aha i max za wizytę z usg płaciłam 120PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..mały alienek 🙂 u mnie było widać miniaturowego bobaska..sama słodycz 🙂 wolę jednak to 4d bo w zwykłym widać tylko zarysy i trzeba się domyśleć jakie to minki sobie strzela.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)
CandyMonka: wyobrazam sobie Twoja radosc z corki i az sie usmiecham 🙂
(z lekka zazdroscia, ze juz wiesz, tez marze o dziewczynce, ale dowiem sie kto to bedzie dopiero 17.09.- taki urodzinowy prezent sobie robie 😉)

Przy okazji czytam coraz wiecej co powinno byc sprawdzone podczas tego badania (polowkowego) aby jak najwiecej info wyciagnac od lekarza i wszystko zrobic za jednym rzutem 🙂 do tego chyba wystarczy zwykle usg, a na 3d jeszcze zaczekam, az sie male troche otlusci 🙂 co chyba nastapi szybko, bo jem jak wczesniej, brzuch mi rosnie a masy nie nabieram, wrecz odwrotnie, czyli chyba wyzera mnie od srodka 🙂)

co do imion to caly czas szukamy takich co beda normalnie brzmialy i po polsku i po dunsku i do tego beda jeszcze ladne, zawsze podobalo mi sie Nadia lub Lena a teraz sklaniam sie do Kamili a najbardziej Michalina lub Michas 🙂).
w kazdym razie nie mam jeszce ani jednej rzeczy dla dziecka i wstyd mi sie zrobilo troche, gdy sie okazalo, ze moja przyjaciolka juz od dwoch tygodni kupuje dla mojego dziecka ubranka, zabawki itp. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai_Ho
hehe..no widzisz więc nie przejmuj się, że nic nie masz 🙂 dobra ta Twoja przyjaciółka.

Będę 3mać kciuki aby Tobie też wyszła mała królewna 🙂
Michalina ładnie brzmi a chłopczyka też chciałam mieć Michałka bo to fajne chłopaki są 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

widzę, że jesteśmy na etapie wyboru imion 🙂
Kubuś też mi się podobał kilka lat temu ale niestety zbyt wielu rodzicom się też spodobało 😉
Mój synuś (oby) będzie Bartusiem. A mam nadzieję, że kolejna dzidzia będzie Karolcią 🙂

Aaana dzięki za rady. Dzisiaj jest już trochę lepiej ale głównie leżę i odpoczywam 🙂 Może tylko się zbiorę do apteki bo mi się zapasy kończą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chłopięcych imion rosyjskich podoba mi się Sasza, Olek albo Ivan mój Litwiński kolega ma na imię Renatas, na początku śmiałam się z tego imienia ale jak się do niego oswoiłam to jest całkiem fajne 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w sobotnie po południe 🙂
Ale żeście się rozpisały 🙂

My imiona dla naszych dzieciaczków wybraliśmy już dużo wcześniej, przy okazji poprzedniej ciąży. A, że się wtedy nie udało wykorzystamy teraz 🙂

I tak chłopczyk będzie Kacperek, Maksymilianm bądź Sebastian a dziewczynka Maja.

Mi też bardzo się podobają rosyjskie imiona ale Nadii i Lenek jest już mnóstwo. Moja przyjaciółka nazwała swoją córunię Tamara 🙂 też bardzo ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi się,że imię nie tylko musi ładnie brzmieć i podobać się, ale musi współgrać z nazwiskiem.Tak się składa,że u nas w kancelarii mamy do czynienia z dzieciakami,na które są przysądzane alimenty i wyobraźcie sobie jaką czasami mamy parodię w aktach gdy widzimy np.Kevina,Bayana,Dastin,Ismen w połączeniu z nazwiskiem Żurek,Mączka czy Wójcik.Nie wiem jak wy ale mnie do prostego nazwiska pasuje jak najbardziej proste imię typu Kasia,Ania czy też Tomek 😮
Choć chyba nic nie pobije Angelo Jelonek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie niektore zagraniczne imiona tez podobaja masz racje ze musza wspolgrac z nazwiskiem ale to nie chodzi tylko o to duzy wpływ ma tez pewnie znaczenie oraz musi sie nam podobać ogolnie jako imie.
Moja siostra ma Brajana (pisze sie tak jak sie czyta) i wcale nie gryzie sie z nazwiskiem Szymkowicz. chcoiaz przyznam racje ze niektorzy przesadzaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...