Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Co do pracy to uwielbiam to co robie choc klienci potrafia byc okurtni...raz nawet mialam taka pipe ktora chciala tylko rozmawiac z IRL i od poczatku krzyczala co ja robie w takim miejscu ze to medyczny dzial i bardzo wazny a dla nas polakow to jest miejsce gdzie indziej...ech jakas stara wiedzma 🤨 a ja jestem jedyna polka wiec nie poczulam sie zbyt komfortowo jak wyskoczyla mi taka z papa a tu pelno klientow siedzi...ech wierzcie mi zdarzaja sie takie cholery ze sie odechciewa ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 widzę ż etez macie swoją tabelkę 🙂 ja tez u nas listopadówek taką zrobiłam, teraz ją tylko uzupełniam 🙂 my już may jenda mamusię 🙂 teraz czekamy aż reszta listopadowych maleństw przyjdzie na śiwat ale na to jescze mamy miesiąc czasu bo teraz kolej na październikowe dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maiha pisalam do Ciebie na maila hehe 🙂
zebys nie byla zla ze Ci pomysl podkradamy 🙂 ale Mamusie od Was stwierdzily ze solidarnosc brzuszku musi byc wiec jest ok 🙂 🙂 🙂
No Nam jeszcze daleko do tego lutego i marca 🙂 ciekawe ktora z Nas bedzie pierwsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zawsze jak bylam mlodsza myslalam ze fajnie byc z poczatku roku bo urodziny sie ma szybko i 18stka byla szybko :P ale im jestem starsza tym gorzej z tym hehe :P najlepiej to teraz byc z 31grudnia :P
no ja jestem z 2marca jak sie Synus spozni to moze akurat sie urodzi w moje urodzinki 🤪 choc mysle ze to malo prawdopodobne zeby czekal tydzien :P raczej sie pospieszy o tydzien :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia dluga historia admin sprawe rozwiazal w koncu i spokoj a mi sie nie chce do tej dziecinady wracac... a ja wczoraj mialam 5oklaskow a dzis mam 1 wiec jak mozesz zabierz mi go i w koncu przestana zagladac na Moj profil i ogladac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chce nikogo obgadywac ale juz kilka Mamusi pisalo o nich...wiec cos w tym musi byc... ale za to listopadowki od Nas napisaly " Lutowki to spoko ciezarowki" czy jakos tak 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do później Anitek 🙂

O dzięki Maiha 🙂 Po Twoim pytaniu o poród zaczęłam się zastanawiać czy ta moja dwurożność może mieć na niego jakiś wpływ. W Polsce pani gin powiedziała mi tylko, że dzidzia ma troszkę mniej miejsca. W necie z kolei czytałam, że ciąża taka kwalifikuję się do zagrożonych. Miałaś robione jakieś specjalne badania? Ty masz podzieloną macicę na dwie części tak? U mnie ona nie dzieli się do końca jest tam mały przesmyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka ja mam 2 całkiem osobne macice-ale mnie lekarz nie taktuje w żaden szzcególny sposób, nie miałam żadnych dodatkowych badan ani usg, nawet nie miałamżadnych leków wspomagających czy coś tylko witaminy dla kobiet w ciąży i magnez na skurzce nóg jem:P mój lekarz uważa że to nie kwalifikuje sie nawet do cc, jedynie tak jak mówisz małą ma mniej miejsca i niewiadomo czy się obróci jelsi nie to dopiero w tedy bedize mowa o porodzie przez cc, moja córka sie jescze nie obróciła, ja czytałam gdzie ż epowinno sie kontrolowac ciaze pod koniec zeby dziekco nie miało zbyt mało miejsca bo moz esie to źłe skonczyc dlatego obserwuje sie bardzo dokładnie ale lekarz nic pod kątem mojej wady nie robi 😞nie wiem czy tak powinno być ale chyba tak skoro tak postepuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez czytam duzo o mojej wadzie i z tego co już wyczytałąm prze ostatnie 8 mieisęcy:p to zazwyczaj po kilku godiznach porodu konczy sie poród cięciem, albo wiele lekarzy od razu robi cc bo sie boi z ejak cos nie tak bedzie wiec dla spokoju robią cc, ja zamierzam wydusic od mojego lekazra ze ma zrobic jakąs notke chociaż do szpitala ze mam 2 macice i w razie czego mają niezwlekać z cc dla dobra dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałam na NK fotki mojej kumpeli, była nie tak dawno w Grecji. Jak ja bym chciała być tak opalona, w ciąży nie przeszkadza mi nic tak jak moja bladość 😉 Nawet balsamy brązujące nic nie dają tylko pępek mi brudzą 😉 ciekawa jestem ile kosztuje taki specjalne psikanie bronzerem w salonach kosmetycznych i czy to długo trzyma..hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...