Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwiokej mamy coś wspólnego 😆 Termin mam na 18 marca więc fajnie by było gdyby Dzidzia urodziła się 14 w naszą rocznicę 🙂

Anitek wypoczywaj 😘 Ja też będę uciekać bo coś zgłodniałam a poza tym trzeba jakąś kolacyjkę przyszykować Mężulkowi:P

Życzę spokojnej nocki i ZDRÓWKA!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob no ja nie mam kreski wiec moze juz nie wyjdzie :P fajnie by bylo :P bo slyszalam ze ta kreska pozniej ciezko schodzi :P
Leze i nic tak boli ech nie wiem moze cos znow sie rozciaga ze tak boli. Jakos przezyje 🙂 ja wlasnie wypilam goracy kubek Moj juz wraca wiec bedzie ok 22 czekam na niego z kolacja :P
wlasnie ogladam Simpsonsow i sie usmialam hehe :P u Nas jutro haloween wiec bedzie ubaw 🙂 przebierance itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny ja na dzisiaj mam dosc. Golabki zrobione. A ze zostala mi kapusta to stwierdzilam ze zrobie bigos wiec dalam sie do bigosu. W miedzy czasie pojechalismy na zakupy(gdzie pochlonelam wielkie ciacho) i przed chwila wlasnie przyjechalismy 😮 Teraz skoncze z kapusta,sprzytne w kuchni i pojde sie kapac. Alez dzisiaj mialam sily ale wypadloby odpoczac. Oprocz nog nie boli mnie nic wiec jest ok. Co do pepka to juz tez mam widoczny ze ostatnio az sie zdziwilam jak smiesznie wyglada :laugh: Musze w koncu jakies fotki porobic bo zdaze urodzic a pamiatki nie bede miec zadnej 🥴 Kreski jak narazie tez nie mam ale pewnie bedzie 🙃 Lece do kuchni mamusie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Iwiokej fajny brzusio 🙂 u Ciebie juz widac gdzie masz macice moja jest dopiero w pepku teoretycznie tak powinno byc pod koniec 24tyg wiec wszystko jest w porzadku u Ciebie to inaczej wyglada bo jestes nizsza a do tego kazda kobieta ma inaczej 🙂 ale sama widzialas u mnie od dolu widac brzusia ale moze tez przez to lozysko...Modle sie kazdego dnia zeby sie podnioslo!!! bo ja chce rodzic SN a nie przez cesarke!!! Mam usg w 27tyg+4dni zabukowane wiec mam nadzieje ze juz wtedy bedzie wyzej!
we wtorek wizyta w szpitalu ciekawa jestem co powiedzia na to jak zapytam o sprawdzenie szyjki! nie wyjde stamtad dopoki tego nie sprawdza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No śpiochy co tu taka cisza ?
Ja wstałam z okropnym bólem głowy i tak cały czas mnie trzyma a że pogoda do bani nigdzie dzisiaj chyba nie wyjdę.
Wczoraj w Carrefourze udało mi się upolować pół kilowe mascarpone z końcówką daty za grosze więc będzie tiramisu mniam mniam 🙂 Pozdrawiam i życzę miłego weekendu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
Witamy nowa Mamusie 🙂
Clasow 🙂 🙂 🙂
Ja mialam spokojna nocke jedna wizyte w wc to co kocham najbardziej hehe wiec wyspapalam sie za wszystkie czasy 🙂
Bob łyknij paracetamol jak Ci nie przejdzie 🙂
moje zaparcia sie ruszyly 🤪 ale po tych wszystkich kombinacjach umarlego by ruszylo wiec sie nie dziwie 🙂
Zaraz spadam po prysznic i uciekamy na zakupki trzeba cos dobrego na obiadek wymyslic 🙂
p.s. Moj jednak nie szedl do pracy wieczorem szef zadzwonil i przelozyl na za tydzien wiec super 🙂
Synus kopie na maxa sie tak usmialam bo wczoraj jakas karuzele chyba mial tak sie tam przewracal a dzis rano Tatus zdecydowal sie przylozyc ucho do brzusia i dostal kopniaka w glowe hahaha 🤪 Moja szkola 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wróciłam od fryzjera, siedziałam tam 5 godzin i 20 minut, az mnie plecy rozbolały ,i brzuch, a powinnam leżeć.

I co z tego wyszło, z moich blad włosów, wyszłam prawie czarna, fryzjerka sie pomyliła i zamiast dwóch pasemek blądu a jednego ciemnego polozyła na odwrót.
Płakałam z godzinę, wygladam jak poł dupy zza krzaka, najlepsze jest to ze próbowała mi poprawiac i spedziłam tam tyle czasu. Chodze tam od 2003 roku i nigdy sie nie zdazylo nic złego, włascicielka salonu to moja koleżanka, ale robiła mnie inna fryzjerka. Poszlam zeby poprawic sobie humor, bo i tak mam non stop doła, a tu jeszcze TO....

POPROSTU MI SIE ODECHCIEWA 😞 lepiej zebyscie mnie nie widziały bo uciekniecie gdzie pieprz rosnie, taka porażka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...