Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heheh widze że na foty nam się zebrało - tu w końcu obiecany brzuchol - fota sprzed tygodnia - właśnie wróciłam ze spaceru po lesie / aha tu jeszcze blond
klaudia ty raz z grzywką raz bez...hm.. [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/20091201153.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja to sobie Ciebie inaczej wyobrazalam nie wiem czemu :P:P:P fajna fotka 🙂
p.s. super kaloszki tez takie podobne mialam :P a mialam bo je wyrzucilam tydzien temu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana w zyciu nie dałanym Ci 29 lat 🙂 Strasznie mi przypominasz znajomą. Ty gdzieś czasem w WLKP nie mieszkasz czasem ?
Forka śliczna 🙂 Masz większy brzuch niż ja 😁

a u mnie to fakt raz grzywka raz nie 😁 Stare zdjęcia 😁 teraz nie mam grzywki i włody o połowe krótsze 😁 ale wracam do długich bo nie podobam się sobie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem jakos tak inaczej :P:P:P ja tez zapuszczam bo w koncu sie doczekalam naturalnych wloskow wiec teraz moga sobie rosnac 🙂
czekam na przebierak do Malego bo maja przywiezc a za godzine musze jechac do lekarza i jestem ciekawa o ktorej sie szanownie zjawia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana super te firanki, i wogole Ty super laska jestes 🙂
ja tak samo inaczej sobie Ciebie wyobrazałam 🙂

Klaudia, cały czas jestes piekna i młoda głupolku :P 🙂 nie waz sie tak mówic ze nie 🙂

Super piesek, ja tez mam sporego ale takiego zwyczajnego owczarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ma martwa choinke :P :P :P :P :P no u mnie tylko i wylacznie zywa :P ale Twoja tez ma urok jak to choinka :P
a mojego Subara juz wklejalam ale macie raz jeszcze :P [img size=156]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Subaru-af61909dc6f26e2efe76a129f1e7bb6c.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p.s Aaana masz sliczny brzuszek, wszystkie jestescie takie grabne w tej ciazy tylko ja taka ROZLAZŁA ROPUCHA 😞
Z 69 kilo 😞

wkleje Wam jak pred chwilą ustroiłam stół w jadalni 🙂 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC01862.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzięki dziewczyny ☺️ Klaudia ja nie mieszkam w WLKP i niestety nie byłąm tam jeszcze ale pochodzę spod Zielonej Góry / Poznania i uwielbiam tamte rejony 🙂

Ale macie wielkie te psiaki!! Jak Wy je wyprowadzacie i np kota zobaczą??!!??

klaudia choinka wygląda jak żywa ! no i te kolory! super świątecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana no u mnie był epizod jakies 2 miechy temu że zobaczyła kota i wbiegła pod auto. Na szczescie facet zdąrzył zachamować przed nią. Ona biedna się zestrachała i położyła się pod auto. Ja jak doszłam to myslałam że nie dość iż zaraz urodze z nerwów to jeszcze myslalam ze nie zyje 😞 Ale kolo mi pomógł zaniesc ja do domku i jakos doszła do siebie. Nic jej nie było. Ale wieczorem wyszła z Męzem i znow to zrobila ale juz auta nie jeździły bo to byłą 1wsza w nocy i tak dostała po dupie ze hej...

Ona na koty jest cięta jak cholera. Jak ja widzę to trzymam ją mocno gorzej jak ona pierwsa go zobaczy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak, tak żalcie się że 60 to dużo ,a co ja mam powiedzieć? ja przed ciążą ważyłam 80 kg, choinki wszystkie piękne ale Anitka imponująca, pewnie zarąbiście pachnie 🙂 a jeśli chodzi o moje dzisiejsze zajęcie 90 uszek nalepionych, ale to narazie 😉 bo będę się męczyć dalej 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba przesadzilam z mandarynkami, jak nie dostane uczulenia to bedzie cud 🙂 az Victor czkawki dostal :laugh:
A co do tycia to ja juz sie czuje jak foka od dluzszego czasu, ( sumie to mam juz jakies 8kg na plusie, moze nawet juz wiecej, bo nie mam wagi)ale pocieszam sie, ze juz niedlugo... 🙂 pomaga mi tez to jak T. na mnie patrzy niezmiennie urzeczony ( nawet jak udaje, to dobrze mu to idzie 🙂) ) a dzisiaj jak tak sypal snieg, to stwierdzil, ze jak postoje na zewnatrz troche i snieg mnie przysypie, to z tymi gabarytami bede mogla robic za ozdobnego balwana przed domem :laugh: czyli i smieszno i straszno 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi piekny stol 🙂 tez bym taki chciala ale moj jest szklany :P ech cos tam wymysle 🙂
wlasnie rozmawialam z kumpela i mieli leciec w wigilie na swieta do PL i british airways strajkuje i loty odwolane i na szczescie kupili bilety na ta sobote...ech porazka z tymi liniami...no wloski mialam czerwone a jak 🙂 blondynka tez bylam :P
Dodi psinka fajna taka slodziachna mordka 🙂
co do spacerow z psem to Subus w miare grzecznie sie zachowuje bo ma kolczatke...bez niej byloby mega ciezko bo niecierpi kotow...a jednego dobermana juz mialam i zginal niestety uderzony przez jakiegos wariata ktory jechal ponad 100km/h w miejscu gdzie jest 30km/h...
no ale ten pierwszy doberman byl jakis dziwny strasznie agresywny wiec moze i nawet lepiej bo ni cholerki nie dalo sie go utemperowac...a zginal jak mial 5miesicy i wtedy juz stawial sie na moja Mame :>
foteczki powklejam jak wroce od lekarza bo teraz to juz nie zdaze a najpierw musze dysk odszukac bo nawet nie wiem gdzie jest :P
co do wagi ja 10kg na plusie 😁 73kg waze 😁 ale waga juz od prawie 2tyg stoi w miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho TO DOBRE 🙂 BAŁWANEK OZDOBNY 🙂
Wami to od rana sie usmiac mozna 🙂

Musze ruszyc tyłek pod prysznic, bo dzis dzien generalnej depilacji, wiec sie zejdzie hihihi 🙂
moze kumpela wpadnie co jest w 3 miesiacu ciazy, a wlasnie ją facet zostawił 😞

zajrze po prysznicu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki,
wygląda na to, że prawie każda z Nas ma psiaka 🙂 ja też mam psinkę, ale niestety mieszka u mojej mamy,bo my za bardzo warunków dla niego nie mamy. Poszukam zdjęcie i wkleję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...