Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anitek spoko z ta colą ,i mi sie zdaza napic sie czasem, ale poł butli w kilka godzin 😞 i tak ciagle to dobrze nie wrózy,ale to jej sprawa i jej dzidzia.

Odnosnie usg , to wszystko jest w normach miesci sie spokojnie 🙂

Jutro mam znowu usg, wizyta na 12,ciekawe ile urosła mała od piatku ?? bede miala porównanie przez jeden tydzien 🙂

Dzis przedostatnie zajecia na szkole rodzenia, szybko poszło 🙂
a mój M. Dzis ostatni dzien w pracy i urlop 🙂
w niedziele jedziemy do moich rodziców, bo na swieta do teściów.Ciesze sie ze juz weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ech Dodi zazdroszcze...Moj dopiero jutro wraca wieczorem mysle ze ok 20stej i w poniedzialek rano jedzie znowu...
a wczoraj sie poklocilam z nim tzn ja wyzywalam a on sluchal...bo spia w hotelu i wczoraj znow zeszli do restauracji na piwo...a prosilam w dzien zeby nie pil bo w razie czego gdyby mial przyjechac to nie mialby jak 😠 a on mowi ze on nie pil tylko 3piwa wypil a to nie picie...po 3piwach sie nie jezdzi 😠 😠 😠 i ciekawe co bedzie dzisiaj bo jest piatek...nie czaje tego bo pracuja po 12godzn dziennie i zamiast isc jedno piwko wypic najesc sie i polozyc to siedza do 23 a pozniej steka ze zmeczony 😠 wiec zapowiedzialam ze nie chce ani razu w sobote uslyszec ze jest zmeczony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!
dzisiaj wstałyśmy po 10 🙂 w końcu się wysypiamy 🙂
moja niunia też po 5 jak mój mąż wstawał do pracy to się przebudziła, ale pomówiłam chwilę do niej i zasnęła 🙂
Martuś nie pisz takich strasznych rzeczy, bo to się płakać chce co się dzieje na tym Świecie 😞
CandyMonka nareszcie kaskę dostałaś 🙂
u nas też cieplutko -11 i śnieżek cały czas sypie 🙂 ale słyszałam wczoraj w pogodzie, że na Święta odwilż 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek biedulo ty to masz stresa! nie podważam tego że po 3 piwach się nie prowadzi (to oczywiste ze nie!) szczególnie że masz tylko jego...
Na pocieszenie Ci powiem że mój intensywnie pracuje i równie intensywne jest życie towarzyskie no i oczywiście picie - np. ostatnio cała ekipa tj jaieś 20 osób była tak pijana że nie wpuścili ich do samolotu i koczowali, gdzieś w nepalu chyba, na lotnisku przez 24h :laugh: i dobrze im tak!!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej no wlasnie sprawdzalam pogode i w swieta ma byc ok zera u Was :P a u mnie od wtroku ma padac snieg...ale jakos w to watpie :P
Maly ma wlasnie czkawke i az brzuchol podskakuje 😁 Łakomczuch pewnie bo slodkich platkach z rana go ponioslo hehe :P aaaa i ciasteczka z czekoladka zjadlam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam brac do 37tyg i lekarz mowil ze albo sie posypie odrazu albo przenosze :P ja tak bym chciala ok 38tyg urodzic 🙂 ale chciec moge wiele :P
nagralam czkawke zaraz wrzuce na kompa i zobacze czy cos widac hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie minus 13 jest, i snieg lezy około 20 cm 🙂 dobrze ze nigdzie nie chodze bo zimno, lubie taka zime jak w domu jestem 🙂

Anitek to Ci wspołczuje troche , ale nie denerwój sie, dobrze ze chociaz po tych piwach spac idzie , anie go gdzies nosi .

Ide sie wykapac dziewczyny.

Mała sie wieri, a ja gadam do niej 🙂

Anitko smaka mi narobilas na ciastka, mam jakies wafle czekoladowe ide sobie przyniesc 🙂

Iwiokej U mnie tez odwilz na swieta, ale wigilia ma byc jeszcze na minusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh bo jak to pisalam to jeszcze na kompie nie mialam :P juz wrzucilam 🙂 ale trzeba sie przygladac bo wiadomo jeszcze nie taki olbrzym 😉
za pare tyg to beda jaja z ta czkawka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej jutro to mu skopiemy tylek za to ze Nas wkurza 🙂
A najgorsze jest to wywolywanie poczucia winy we mnie :P jaka to ja niedobra bo krzycze...ale to ze w dzien prosilam na spokojnie to sie nie liczy...ech z facetami :P
no ale fakt idzie spac grzecznie hehe 🙂
Dodi ja do dzisiaj tez go zlapac nie moglam a takie wywijasy robi czasem ze szok ale co podnosze bluzke to cisza :P pewnie jasniej sie robi i sobie obserwuje co sie dzieje hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi coś się flegma zaczyna zbierać jakoś dziwnie w gardle już 3 lipkę z miodem piję, żebym tylko na Święta nie była chora 😞
a moja mała coraz mniej sie rusza, czasem tylko coś przesunie, albo rozpycha się po żebrach , ale na szczęście delikatnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Iwiokej ratuj sie tam jak mozesz zeby Cie nie zlapalo :>
ja na szczescie nie choruje i mam nadzieje ze nie zlapie niczego juz do konca...choc 2dni temu na poczekalni pelno chorych :>
cos mnie glowka boli ale mysle ze to od tego ze za dlugo spalam :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek nie denerwuj się to tylko facet 🙂 po co Ci złości na Niego, Iwiokej ma rację jutro i tak go wycałujesz a nie tyłek okopiesz 🙂 bo my takie baby już jesteśmy:P
Nasz Synuś też bardzo fika w brzusiu, aż czasem mnie to irytuje, bo poprostu odczuwam ból, a najgorsze jak sobie pęcherz upatrzy, to nie ma silnych na Niego. I gadam, proszę "Igorku teraz troszkę w żeberko" a On swoje dalej po pęcherzu:P
Mój M. właśnie ubiera choinki przed domkiem, a później weźmiemy się za tą domową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja wstalam nowka swiezynka hehe mysli poukladane i luz :P
ech spoko ja tam sie juz nie przejmuje ale wiesz czasem jak pomysle ze cos by sie dzialo a ja tu sama jak palec a on po kilku piwach 100km od domu to mnie trzesie bo co ja sama tutaj zrobie??? dlatego mnie nerw bierze ze ktos nie rozumie tego ze sie martwie i zaczynam sie stresowac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech faceci chyba wszyscy sa tacy sami hehe :P
nie no spoko juz nie narzekam bo kochany jest ale czasem moglby zrozumiec powage sytuacji a nie :P
do niego 3piwka to nie picie i tyle widziecie jest :P
Martus fajnie ze u Ciebie choineczka sie pojawi fotki wrzuc :P
co do kopania po pecherzu to ja wczoraj krzyknelam do Malego bo juz mnie tak kopal ze nie moglam stac ani siedziec ani lezec i łzy w oczach bo to taki bol...a pozniej mialam wyrzuty sumienia...no ale coz zrobic jeszcze nie raz mi sie oberwie :P
Wam powiem ze mnie Olaf po zebrach nie kopie...czuje ze cos tam majstruje sobie ale to czuje tak jakos jak odretwienie a nie bol wiec spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...