Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co, a mi z nosa schodza kawałki krwii od 3 dni, i ciagle wypluwam ją 😞

Nie wiem od czego to, a jak czyszcze nosa to krwii nie ma.
Biore antybiotyk od piatku, juz dzis skonczylam , moze miałam jakies zapalenie czy cos, i dlatego ta krew tak schodzi, ale poprostu takie skrzepy , nie za dobrze to wyglada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie skrzepy...ale wiecie co zauwazylam???ze w nocy jak spie i oddycham przez nos to az mnie boli caly i wlasnie zauwazylam tez ze jak wkladam krem na noc do nosa i posmaruje ta sluzowke to jest wszystko ok 🙂 mysle ze to suche powietrze w mieszkaniu tez ma wplyw na to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dworze zero stopni a ja ogrzewania nawet nie wlaczylam siedze w krotkim rekawku 🙂 salon w zasadzie dwie sciany sa oszklone ale swieci slonce to normalnie szyby sa gorace a tutaj jak w saunie hehe 🙂
za to w sypilani i lazience otworzylam okno i pozamykalam drzwi bo tam lodownia :P ale lubie miec tak solidnie wywietrzone przed spaniem wiec wietrze caly dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z rańca mam pozasychaną krewkę w nosie, już przywykłam, czasem zdarza się, że krew zaczyna mi poprostu lecieć z nosa, i wiem że to napewno nie z przemęczenia.. co do dziąseł to ja cały czas z nimi walczę, jak tylko dotknę szczoteczką od razu krewka się pojawia..
Z chęcią wstawiłabym Wam fotkę choinki, ale jak próbowałam wstawić focię Naszego piesia, to mi się nie udawało, nie wiem czemu, jak już pisałam poprostu gapa jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w sypialni w tym momencie jest 7stopni 🙂 ale dlatego ze i okna w sypialni i lazienka jedna jest w pokoju a tam okno tez otwarlam 🙂 ale niech sie wietrzy 🙂
Martus zapewne rozmiar masz za duzy bo plik wklejany tutaj moze miec nie wiecej niz 50kb ale pixele rowniez 499 nie wiecej wiec moze to jest problem 🙂 zamiast opcji dolacz obraz wybierz opcje dolacz plik to sobie sciagniemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie tak mam ochote na mandarynki a co za tym idzie musialabym podjechac do sklepu a co za tymi idzie musialabym najpierw zrobic porzadek na glowie a straaaasznie mi sie nie chce :P no ale chyba nie mam wyjscia bo bez mandarynek nie da rady dzisiaj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja mam na nie napad od tygodnia jakiegos na pomarancze nie tylko na mandarynki...ech wiecie co zbieram sie do sklepu bo nie dam rady :P ale tym razem kupie 4siatki bo ostatnio kupilam 2 i zjadlam w 2dni :P
ochhh taka zimnica w sypialni i lazience...jak tu sie wykapac :P a w drugiej lazience pranie rozwiesilam wiec tam nawet sie nie dokopie bo suszarka stoi w calej lazience :P no coz przyroda jakos damy rade 🙂
Zajrze do Was pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kombinowałam, ale faktycznie na piksele nie zwróciłam uwagi 🙂 choinka już w domku, pachnie pięknie, normalnie nie mogę się samym zapachem nacieszyć:P jak będzie ubrana to wkleję, będzie to pewnie wieczorkiem, bo dziś ma mnie odwiedzić kumpela ze swoją córcią, z którą nie widziałam się pół roku..
Anitek bierz się za porządek na głowie i zasuwaj po mandaryny:P a Dodi bierz kąpiel, tylko pamiętaj nie szoruj Julki tą szczotą co ostatnio, żebyś sobie znowu nie zaszkodziła..

Iwiokej a ja uwielbiam zimę, śnieg i mróz, byle by mi ciepło w pupe było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam na obiadek, później do Was zajrzę, po wizycie koleżanki no i jak mnie M. dopuści do kompa.. uparł się i autko chce zmienić i ciągle szuka.. w sumie to ma rację, bo w Nasz obecny samochodzik to będzie problem Igorka w foteliku wpiąć do niego, a już nie wspomnę żeby wózek zapakować..
Miłego popołudnia brzuchatki 🙂
Tak, tak Iwiokej zgadzam się z Tobą całkowicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilam :P wrypalam sie w najwiekszy korek bo od 1-2 sa lunche :P a ja wlasnie sobie jedzonko robie 🙂
kupilam 3siatki mandarynek hehe 😉
Iwiokej ja to mam takie napady bo byl juz nektarynkowy szal pozniej grapefruity pozniej jablka i tak co chwile cos hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj zadzwonil do mnie i zapytalam ironicznie czy dzisiaj tez ma zamiar piwkowac :P a on ze wczoraj to tylko 3piwka ale i tak ma dosyc bo jest zmeczony :P hehe wiec dopowiedzialam tylko ze trzeba bylo sluchac zonki to by byl wyspany :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieeeee Klaudia jestes WIELKA!!!! łap oklaska!!!!!!
Dziekuje bardzo 😘 😘 😘
wiecie co Klaudia zrobila? wyslala mi kartke swiateczna i do tego zalaczyla przeslodkie body w paski dla Olafka pod choinke 🙂 🙂 🙂
p.s.Klaudia nawet nie wiesz jak mi sie pasiaste bidy podobaja 😘 a takich w paski nie mam za duzo wiec sie MEGA cieszymy 🙂
Olafek juz kopie z radosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
ja dzisiaj dosc pozno, ale od rana bieganina i nawet czasu na kawe z wami nie mialam. 😮
Bylam u gin. na szybki przeglad, w sumie to bardziej mnie niz malego, kosci na szczescie sie nie rozlaza bardziej, ale dalej mam sie oszczedzac, szyjka sie nie skraca, Victor dalej ulozony posladkowo, aktywny, serce bilo super, ale go nie mierzyl, za to mierzyl dokladnie mi pepowine, co mnie zaniepokoilo, ale jak sie okazalo tylko dlatego, ze jest dosc gruba i miesista, czyli spoko. 🙂
Przy okazji T. porobil sobie jakies wyniki i jak na niego czekalam w poczekalni dopadla mnie jakas panika, bo wszyscy wokol kaszlacy i smarkajacy.... spierdzielalam jak blyskawica stamtad :laugh:
teraz jestem u siebie w pracy, i jak zawsze jak tu jestem to bardziej czuje, ze mi tego brak 🙂, i w chwili odpoczynku od papierow sprawdzam czy sie dobrze sprawujecie 🙂)) 🙃

anitek85 ja tez mam teraz mandarynkowa faze, ale wczoraj wieczorem juz dostalam uczulenia, narazie musze przystopowac 🙂) i wyszukac sobie inny owoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok 🙂 no i u Malego rowniez 🙂
co do pozycji dziecka to chyba Maly Cie slucha hehe bo z tego co pamietam to chcialas aby pozostal w takiej pozycji 🙂
co do mandarynej to ja juz 5 zjadlam a to takie wielkie sa hehe 🙂 ja nie mam uczulenia na zadne owoce itd cale szczescie wiec sobie zajadam 🙂 ciekawe co bedzie nastepne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu telefon sie psuje :> ech jak ja to kocham...
Juz ostatnio cos swirowal sam sie zaswiecal wchodzil w profile itd. a teraz jak do mnie dzwonil to juz sie wylaczyl, ale wlaczyl go z powrotem no i teraz tez jak chcial smsa napisac to cos mu swiruje :> na szczescie ma firmowy tel wiec spoko...
ale Wam powiem ze tel 9miesiecy ma 😠 no i stracil gwarancje bo Mariusz sobie inne oprogramowanie wgral...ech i znow wydatek hehe :P ja mam zwykla Nokie i jestem bardzo zadowolona a nie tam jakies wymysly wielkie i tak w sumie 3/4funkcji sie nie uzywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niestety jak juz przegne z cytrusami to sie drapie pozniej ( a ok.2kg na dzien to jest juz spora dawka wit. C 🙂) )
Tak synus grzecznie slucha mamy i gdyby mi jeszcze nie tupal nogami po pecherzu a glowa tlukl po zebrach bylby juz calkiem super 🙂) teraz sie przemieszcza tuz pod skora, az sie cala ruszam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo Moj tez cos majsterkuje przy zebrach ale nie boli 🙂 a pecherz tez kocha hehe 😁
co do cytrusow to ja tak do 1kg na dzien hehe 🙂 wiec daje rade 🙂
Co do przemieszczania pod skora to wczoraj jak juz lezalam w lozku takie akcje odchodzily ze bylam w szoku myslalam ze skora zaraz peknie i wyskoczy Maly az niesamowite 🙂 no i mialam sen ze dotykalam stopki przez skore a On co chwile je wystawial zebym glaskala 🙂 super extra 🙂
wlasnie sciagam sex w wielkim miescie az 12odcinkow :P
kupilam sobie jeszcze jakis film na wieczor wiec bedzie co robic 🙂
a teraz sie lenie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...