Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no a u mnie trwa składanie mebli oby do Świąt skończył 😞
a na zakupy dopiero jutro, bo dzisiaj nie ma czasu, jutro też by nie znalazł, ale już mu powiedziałam, że po kościele jedziemy na zakupy i koniec, bo nawet nic do jedzenia by nie było 😞
CandyMonka ja takiego brata to bym udusiła, biedna Ty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja co dowagi to jestem 7kg do przodu,więc chyba nie jest tak źle.Gorzej jednak moja skóra na brzuchu-dzisiaj ewidentnie czuję jak mnie ciągnie.Pojawiło mi się 5 rozstępów i boję się,że wkrótce wyskoczą następne.Smaruję brzusio oliwką i balsamem przeciw rozstępom no ale te już wyskoczyły pomimo a że mam tendencję do ich powstawania to następne są chyba nieuniknione 🥴

Co polecacie?A jak wasze brzuszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób śliczna choineczka, napewno w rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza, bo zdjęcia tak nie oddają tego czegoś 🙂
Andzia borykasz się z tym samym problemem (wstawienie zdjęcia)co ja przez ostatni tydzień 🙂 w końcu dziś mi się udało:P
Leże na łóżku objedzona jak niedźwiedź i nawet oddychać mi ciężko 😞 zawsze taka łakoma byłam, że jem do syta a potem cierpie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bob kazda choinka fajna obojetne czy zywa czy sztuczna. Ja mam zywa co roku bo nie moge znalezc na tyle sztucznej-fajnej zeby mi sie spodobala. A co do zapachu to faktycznie- cos super 🙂

Martus w koncu sie wscieklam i sciagnelam sobie darmowy program MINI FOTO. chyba nie ma prostrzego. I jakos sie udalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andzia jestem pełna podziwu dla choinki, bardzo ładna.
Titinka ja smarowałam piersi raz kremem na rozstępy, raz oliwką a rozstępy i tak mi wyszły 😞 cycusie wyglądają strasznie 😞 a co do brzusia to narazie odpukać ani jednego, ale spodziewam się wszystkiego, bo moja mamcia miała cały brzuch w rozstępach i do dziś ma okropne blizny, ale póki co smaruję brzusio oliwką dla dzieci i to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziekuje!!! Ja jak narazie nie mam rozstepow choc nie wiem czy pozniej nie wyskocza wszystkie naraz!!!!:laugh: Oby nie 🥴 I musze wam sie przyznac ze smaruje sie raz lub dwa na tydzien. Tak szczerze to jakos mi sie nie chce. I smaruje sie normalnym balsamem nawilzajacym chociaz w szafce stoi specjalnie polecony w aptece olejek ktory sobie po prostu stoi. chyba 3 razy sie nim smarowalam. Ale za to mam 2 swietne zylaki placki i oba na 1 nodze. Wczesniej nigdy nie mialam. ACHA NO I OD 2 dni swedza mnie cycuchy a sa miekkie. A skora na brzuchu czuje jak sie rozciaga. Wiecie co jest dobre na skore??? Olej z oliwek i nic wiecej. A lekarz powiedzial ze najwazniejsze to geny. Jak sie ma miec rozstepy to zaden krem nie pomoze. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja wstalam z drzemki :P zjadlam truskawki bo sobie kupilam choc nie byly jakies super ale dobre i to :P
pojechalam po wszystko na rosol no i zapomnialam makaronu wiec sie wrocilam i wiecie co???stoje przy kasie a baba przedemna pol koszyka miala i zaczela wyciagac i tak cala tasme zapelnila a ja na koncu polozylam makaron myslalam ze mnie pusci bo mialam tylko ten nieszczesny makaron...do tego widziala moj brzuch bo trudno go nie zauwazyc i wiecie co???wziela ten maly oddzielnik z napisem "nastepny klient" i polozyla przez moim makaronem...byscie musialy widziec moja wine bo gdybym mogla zabijac wzrokiem to ta stara ropucha padlaby odrazu 😠 😠 😠 widzialam tylko ze kasjerka popatrzyla ale nic nie powiedziala...ech brak slow 😠
Andzia Bob choineczki super 🙂
Bob co do moich wlosow to zajmuje mi to ok 15min wiec nie tragedia szybko wysusze aby prostowac musze ale idzie sprawnie :P a mi sie nie podoba bo lubie dlugie wlosy no ale chcialam zapuszczac naturalne wiec cos kosztem czegos...
No i dostalam smsa od Meza 30min temu o tresci "Zejdzie sie jeszcze kilka godzin badz cierpliwa Kocham Was" no wiec odp co to oznacza kilka godzin i ze najlepiej niech tam kur... do nowego roku zostana 😠 😠 😠 tak sie wscieklam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Moj wlasnie zadzwonil ze jeszcze z 2godz i wraca do domciu wiec mysle ze ok 23ciej bedzie bo jeszcze dojechac no i trzeba wziasc poprawke na te 2godz bo pewnie beda to 3 a nie 2...
ech smutno bo dopiero 7dma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek Ty się tak nie denerwuj, myślisz, że Twój Mąż zadowolony jest z tego, że musi akurat teraz pracować, w tym przedświątecznym okresie, a nie siedzieć z Wami.. Złościsz się a to pewnie przez tą starą pizderyte (sorki za wyrażenie) przy kasie.. co już zrobić, i takie niewyrozumiałe istoty szwędają się po tym świecie..
A jak Ci idzie Sex w wielkim mieście? 🙂 obejrzałaś już wszystkie odcinki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam az makaron sie ugotuje to podkradne troche i zjem z cukrem i cynamonem 🙂 hehe a rosolek jeszcze z godzinke musi sie pogotowac :P
do Meza wyslalam eske ze przepraszam ze sie wkurzylam ale juz zaczynam myslec ze wogole nie wroci dzis...no i zadzwonil i mowi ze wroci na 100% wiec czekamy sobie 🙂
Ech cos mnie brzuchol boli...bolal jak na okres ale mam mega wzdecie nie wiem po czym 🤨 i juz wzielam espumisan ale cos nie bardzo pomaga 😠
a z tego co pamietam to zawsze jak mialam wzdecia to mnie brzuch bolal jak na okres wiec jestem spokojna na wszelki wypadek wzielam tez nospe...
A sex w wielkim miescie rewelka jeszcze 5odcinkow mi zostalo czekam tylko az sie makaron ugotuje i wlaczam 🙂
Jutro pewnie nie bede miala czasu do Was zajrzec bo duzo rzeczy do zrobienia no i wieeelkie zakupy bo musze wszystko kupic bo pozniej nie bedzie mial mi kto pomoc a Maz jak pojedzie w poniedzialek wroci w srode w nocy wiec bede sama z Olafkiem :P
Ooo wlasnie Maly z glowki dał po pecherzu 🤪 przynajmniej on sie bawi hehe 😉
No to do spisanka pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też chcę ponadrabiać jutro z zakupami, ciekawe co z tego wyjdzie? pokażę wam moją beleczkę, trochę niewyraźne ale bez lampy musiałam robić bo inaczej nie było by widać światełek [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PC190792.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob super to wyglada 🙂
P.s. Moj napisal wlasnie ze zejdzie sie jeszcze jakies 40min...czyli razem to sa 4godz a nie 2godz!!!Tak jak Wam pisalam...uwazam ze ktos jest nieodpowiedzialny zeby kazac pracowac ludziom tyle godzin 😠 😠 😠 😠 😠 zaczeli o 8smej rano!!!!!a do tego ostatnie dni po 12godzin...to jest jakis skandal!!!mogli wiecej ludzi tam wyslac a nie teraz siedza do nocy...ja juz mam nerwa na maxa!!!bo wiem ze te 40min to moga byc kolejne 2godz 😞 a wiem ze jeszcze ponad godzine musi jechac do domu...jest ciemno jest zimno a on zmeczony 😞 mam dosyc juz naprawde 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no anitko mam nadzieję , że mąż już w domku 🙂
a ja zrobiłam dzisiaj zakupki, wyciągnęłam mojego po 20 z pretekstem, że nie ma nic na kolację , ani na śniadanie i dobrze, że tak wyszło bo w markecie kompletne pustki 🙂 i do kasy byliśmy pierwsi 🙂 ale mrozik nie odpuszcza jest -21 😞jakaś masakra a w drodze do auta to jest jakieś3 metry zamarzły mi gile 😉:laugh: :laugh:
z pewnością żadna z Was o tej godzinie już nie zajrzy, więc słodkich snów i spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy niedzielnie 🙂

A my sobie wczoraj bylismy obejrzeć rzeźby lodowe na Poznanskim starym rynku 🙂 Ale super sprawa 🙂 najlepszy był mikołaj na motorze 🙂
Pozniej poszlismy sobie na jedzonko 🙂 ale pychotka było to spaghetti :P

a teraz ryje sobie w tych emulsjach 🙂 i tak patreze że z firmy Hipp tez jest płyn do kapieli dla niemowląt od pierwszego dnia życia. Mega tanszy od tego Oilatum. Tylko nigdzie nie pisza czy też po tym nie trzeba stosowac oliwki.
i tak patrze i czytam że jakaś polożna ponąc nie radzi aby stosowac to Oilatum ponieważ jest to plyn leczniczy stosowany podczas zapalen skory itd. eee juz nie wiem co wybrać 😞

ide jesć sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki!
my już po śniadaniu (mąż zrobił pyyyszną jajówę!! 🙂 ) i teraz siedzę obżarta jak smok!! 🙂

czytałam opis porodu Wiolki - masakra!!! 🤪 trafiła chyba na lekarza sadystę!! 😠 jak dobrze że ja mogę mieć to co sobie zażyczę bez żadnych problemów (miejmy nadzieję)!! uff , biedna Wiolka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!
my już po śniadnku i kościółku 🙂 ale zimnica na dworze 😞 w tej chwili jakiej-14 ale odczuwa się dużo większy ziąb 😞
dziś ciąg dalszy składania mebli, mam wrażenie że to się nigdy nie skończy 😞 ale zrobiłam wczoraj zakupki i mam zamiar zrobić dzisiaj bigos, bo mój męzulek go uwielbia i nie wyobraża sobie świąt bez niego, a na przyszły tydzień t.j. od poniedziałku zamierzam robić rybkę w occie, po grecku i sałatkę, nie mogę za szybko, bo zjemy zanim będą Święta 😉:laugh: :laugh:
Życzę wszystkim Mamusią i ich kruszynkom wspaniałej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...