Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anitek85 z zebrami to u mnie jest tak od dluzszego czasu dlatego, ze w zeszlym roku mialam je popekane i nie sa dobrze pozrastane i dlatego pewnie teraz jak maly sie pcha to czuje to bardziej ale te dwa miesiace to juz wytrzymam 🙂)
Ja juz porobilam co mialam zrobic, przy okazji dziewczyny podciely mi wlosy 🙂 teraz czekam na T. i jedziemy po jakies prezenty gwiazdkowe, bo skoro jednak ma byc oficjalna, rodzinna wigilia to stwierdzilam, ze trzeba kazdemu cos kupic... a poza tym sobie kupimy jakies prezenty 🙂))haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuchatki 🙂
Ale mi dzień szybko przeleciał..uff to chyba ta dwu godzinna drzemka tak zrobiła, że wszystko potem w biegu 🙂
A no i udało mi się wrzucić nowe foty 🙂 Szkoda, tylko że na suwaczku coś nie chce działać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam pochwalę się fotami 🙂

Nadia w 30 tygodniu 🙂 [img size=205]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0273A_brzuszek.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam popołudniowo!
jak wychodziam dzisiaj z psem to śniegu miałam prawie po kolana!! 🤪 suuuper!! byle do jutra został to pójdziemy sobie z A. na dłuższy spacer do lasu (sama jakoś się boję)

Dostałam fioła na pkt firanek (jak mogłam wcześniej w żadnym mieszkaniu nie mieć??!! 😉 ) i zamówiłam też do sypialni - dzisiaj przyszły i są suuuuper!!! 🙂 czekam aż trochę odpocznę (coś w głowie mi się kręci) i powieszę 🙂!!:laugh: już nie mogę się doczekać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka film byl naprawde super 🙂
"The other Boleyn girl" taki w sumie kostiumowy ale naprawde super 🙂
CandyMonka ta Twoja Corcia rzeczywiscie papusna hehe 😁
JaiHo widze ze swieta mega rodzinne 🙂 My sobie posiedzimy z Mezulkiem i Olafek w brzuszku 🙂
Witaj Madziula a jakiego wozka szukasz? takiego 3w1 czy tylko gondolke?
Klaudi nie ma??? mam nadzieje ze wszystko z Nimi ok chociaz po pobycie w szpitalu pewnie biedaczka dochodzi do siebie.
Ja sciagam ten sex w wielkim miescie i niezle mi net teraz zamula :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepiej bez fotelika i gondoli (bo już mam) tylko dobry solidny, głęboki wózek. Już tyle szukałam, ale nie znalazłam.
Może masz jakiś wózeczek to może akurat . I na szprychowych kołach 🙂 z góry dzięki za zainteresowanie:laugh: pozdrawiam cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😲 nikogo nie ma?

Candy Monka słodka ta Twoja Nadia...mmm ptasie mleczko niech sie schowa:laugh: zresztą jak wszystkie Nadie 🙂

Ja jestem padnięta po zakupach,mąż dzis wcześniej skończył pracę więc załatwiliśmy już w większości świąteczne zakupy bo w sobotę w CH będzie masakra.
Chciałam kupić sobie piżamkę do szpitala ale kobita mnie namawiała na chińszczyznę za.... 95zł 🤪 rozciągnięta bawełna ,widać ,że do piewszego prania.. 😠
To ja wolę kupić w Lidlu niemiecką za 39zł -będą w poniedziałek.

Kupiłam małemu fajny ,mięciutki kocyk 170/120 za 34zł:P

Lecę do sypialni bo mężuś zaprasza:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...