Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Darusia, nie odpowiem Ci na Twoje pytanie, bo nie brałam takich tabletek.. z tych dopochwowych to tylko luteina.. i wkładam ją jak się uda 🙂 .. i raz jest rozpuszczona a czasami zostaje taka malusia tableteczka.. no i troszkę mnie po niej piecze psitka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Darusia ja wkładałam go na taką głębokość jak tampon i rzeczywiście wygodniej na noc bo wypływa. Załóż lepiej wkładkę higieniczną.

Maruś brat jeszcze nie wrócił, napisał mi godzinę temu smsa, że będzie jutro. Mama biedna w nocy spać nie mogła z nerwów.
Fajnie, że masz już wszystko dla dzidzi. Ja dla małej potrzebuje jeszcze wózek, łóżeczko, materac, pościel i kosmetyki. No i siebie do szpitala muszę ubrać. eehh..oby płacili regularnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka nie rób apetytu, bo ja nie mam nic słodkiego w domku 😞

Darusia a co Ci jeszcze lekarz mówił, jak duża jest dzidzia?

Ja idę we wtorek do gina, mam nadzieję, że z moją szyjką wszystko w porządku i z dzidziuchną też. Ciekawe ile waży? Bo to, że jest długi to już ostatnio nam mówił 🙂 w końcu ma po kim hehe 🙂ja do niskich nie należę a i mąż wyrósł:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kawał kobietki 🙂
Znowu mnie telepie po fenoterolu, coś ostatnio często się to zdarza 😞 ale nic we wtorek wizyta więc może ginek dawkę zmniejszy i będzie gut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie miałam usg tylko mnie "pomacał " hehehe ale z tego badania wywnioskował ze jest wszystko na najlepszej drodze. zmieniłam lekarza bo sie przeprowadziłam i ten strasznie sie zdziwił ze tamten mi nie dał nospy! na usg ide dopiero po swiętach 🙂 no i co najwazniejsze szyjka sie nie rozwarła a ostatnio sie sexowałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skurcze macicy, bo od 22tc. miałam skurcze.. ale teraz jak już weszłam w 30tc, to jak by ręką odjął, skurczy brak 🙂 z czego się ogromnie cieszę 🙂
Darusia uważaj z tym seksikiem 😉
Właśnie mężulo wrócił i przywiózł słodziutkie ciasteczka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..no to Matuś masz co szamać na słodko 🙂

Idę się zaraz chyba w położę, muli mnie strasznie.
Na 14 idę do kolegi foty z komóry zgrać to wrzucę jakieś na brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś próbuj kochana, może się w końcu uda 🙂

idę się położę jednak, plecki mnie już pobolewają 🙂 Posłuchamy Mozarta z małą, ożywia się jak jej go puszczam. Nawet nagrałam na telefon jej ekscesy 🙂

Zajrzę później 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś napisał:
To już kawał kobietki 🙂
Znowu mnie telepie po fenoterolu, coś ostatnio często się to zdarza 😞 ale nic we wtorek wizyta więc może ginek dawkę zmniejszy i będzie gut 🙂



czesc dziewczyny

Ja odstawilam w poniedziałek ten lek, jestem szczesliwa, bo nie dawałam po nim rady 😞 na szczescie nic nie boli i skurczy brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dien Dibry 🙂
My pospalismy az do 10tej 🙂 super extra 🙂
Maly wczoraj byl niemozliwy jak sie polozylam 🙂 czegos takiego jeszcze z Nim nie mialam hehe 🙂 dotykalam brzusia jak lezalam na boku a Maly co chwile stopka wypychal albo raczka i tak naparwde bardzo mocno ze az szpiczasty brzusio sie robil 🙂
i tak trzymal pare sekund i sie chowal 🙂 superancko 🙂
No i o 4tej sie zabawial jak wczoraj hehe 🙂 ale ogolnie zanelam ponownie 🙂
Darusia jak lekarz kazal 2x dziennie to tak bierz...zakladaj wkladke.
co do glebokosci to ja mialam dopochwowe i na dlugosc palca wskazujacego...zeby nie dotykac szyjki macicy...co do sexu to radze uwazac bo sex sexem mozna na pol gwizdka hehe ale orgazm moze narobic szkod wiec uwazaj tam Kochana 🙂
Aaaana wspolczuje sasiada 😠
Martus temu facetowi zrobilabym to samo choc mam nadzieje ze w wiezieniu nalezycie sie nim zajma...
CandyMonka ciesze sie ze macierzynski doszedl 🙂 superancko 🙂
ja wyslalam juz wniosek i przechodze na niego od 7lutego. ciekawa jestem jak wysoki bedzie bo przedzial jest 230-280e na tydzien...sie zobaczy :P u Nas slonko i gladkie niebo ale bardzo mroznie jest 🙂 ale bez sniegu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poczytałam troszke wczorajszych postów,

Klaudia co sie działo ?? mam nadzieje ze juz ok 🙂

Wkleiłyscie siatkę z pomiarami dzidzi, moja mala sie tam wogole nie kwalifikuje 😞 za mała była w 31 tyg według tej siatki.

Wczoraj była u mnie kolezanka w ciazy w 16 tyg, i wiecie co ,
wypila poł butelki coca -coli 2 litrowej i wypaliła 3 papierosy 😞 i jadła potem pizze , akurat do pizzy nic nie mam, bo sama czasem ją jem ,ale taka ilosc coli i wogole fajki mnie przeraziły.Bronila sie tym e ją facet zostawił i dlatego pali z nerwów,a jak mówiła o dzidzi, to w sposób taki " Chodzi mi o tego dzieciaka "

AZ MI BYŁO SMUTNO 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi nie przejmuj sie to siatka bo to tylko jakies porownania ja tam nawet sobie tym glowy nie zaprzatam...pamietaj jedno ze Twoja Mala sie miesci w granicy 2tyg i wszystko jest w porzadku 🙂 i nie ma czego takiego ze np nozki ma na 31 a brzuch na 29 tylko jest proporcjonalna wiec glowka do gory 🙂
co do kolezanki to tak to niestety jest i nie mam na to wplywu 😞
jest wiele jeszcze gorszych egzemplarzy ktorych na szczescie nie widzimy...
co do coca coli to ja sie musze przyznac bez bicia ze ostatnio w ciagu 3tygodni wypilam jakies 5kubkow ☺️ nie moglam sie opanowac :P
p.s. moj Tato mi mowil ze czytal w gazecie "Twoje zdrowie" czy cos takiego ze zrobili jakies tam badania i te kobiety ktore przed ciaza pily duzo coca coli o 30% czesciej zapadaja na cukrzyce ciazowa...niezle nie??? 🤨 no u mnie na szczescie wyniki dobre 🙂 a coca colke pilam czesto :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...