Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja kiedyś wypożyczałam elektryczny ale dlatego że nie było wtedy możliwości kupienia, taki jest super. Ręcznych wyrzuciłam chyba 4, ale może teraz robią lepsze. Nie mam pojęcia.
Iwiokej widze że też będzie Amelia i o jeden dzień starsza od mojej 🙂 super.
Dobranoc wszystkim 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuchatki 🙂
znowu nadrukowalyscie 🙂

co do laktatora, są drogie, ale ja na razie nie kupuje, kolezanka ma moze uda mi sie pozyczyc w razie czego.
Ale tak jak napisała Iwiokej ze moze tak byc ze nie bedzie potrzebny.

Jutro biore sie za pranie rzeczy małej 🙂
Co do pakowania torby to juz wszystko mam co potrzebne,nawet dzis podkłady poporodowe kupilam. Wiec kwestia tylko spakowania razem z moim M. Zeby wiedzial gdzie co jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak sobie myślę, że zwykły ręczny laktator przyda się każdej z Nas, bo bez względu na to czy zamierzamy karmić czy też nie mleczko na początku będziemy miały.. a co do wypożyczenia, to ja zbytnio za tym nie jestem,to zbyt osobista rzecz, ale to decyzja każdej z Nas..
Dobranoc wszystkim mamusiom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jeszcze kilka takich nocy i bede cieniem czlowieka!!!!!! co noc to gorzej spie!!!!!!!! nie wiem czy juz dziala podswiadomosc i czuwam czaly czas nad "brzuchem" czy moj maly rozrabiaka mi spac nie daje?? moj maz tez spac nie moze dobrze ze chociaz ma ranna zmiane to sie nie meczy!!
ja tez raczej bede miec reczny laktator
torbe bede pakowac mysle ze nie wczesniej jak w poniedzialek bo narazie to nie ma sensu no chyba ze moja Pani dr w srode powie co innego, ale i tak nie mam jeszcze wszystkiego

dzisiaj na caly dzien przyjezdza do mnie kolezanka!!! nareszcie!! wiec pewnie bede malo aktywna- znowu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Mi jakoś udało się pospać dzisiaj w nocy 🙂
Mala troszkę się uspokoiła, bo przed zaźnięciem była nie do zniesienia, co ona WRABIAŁA 😮 brzuch cały chodził, to w jedną to w drugą stronę, a na koniec jak mi przywaliła, to chciałam na nią nawrzeszczeć, a z bólu to łzy mi w oczach stanęły. A mała jakby zrozumiała, bo po tym ostrym walnięciu straszny spokój był, aż miałam wyrzuty sumienia, że chciałam na nią nawrzeszceć i zaczęłam się martwić, czy jej się nic nie stało, ale za chwilkę zaczęła się delikatniej poruszać, skończyły się ostre harce:P
Rano nakarmiłam ją ciastem, żeby się troszkę poruszala, bo zaczełam się martwić, czy napewno wszystko w porzątku, no i wierci się mała rozrabiara:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona moja tez urzedowala ostro, pozniej dostalam takiego ataku smiechu ze sie rozbudzilam a tak sie smialam ze meza obudzilam :P a pozniej to juz zaczelam myslec gdzie lozeczko, jaka polke kupic, na jakie pieluszki sie zdecydowac i po spaniu, do tego jeszcze nie wiem czy sie nie probowala obrocic bo strassznie wypychala raz pupe raz glowe i az mnie skora bolala

a co do rozstepow to mam tylko na biodrach mimo kremow na szczescie rzadko sie ta czesc ciala pokazuje :P

jaki wczoraj znalazlam genialny sklep z bluzkami!! rewelacja !! podobaly mi sie 3 bluzeczki po 20 zl 🤪 ale nie wiem jaki rozmiar bede nosic po porodzie i nie kupilam!! ale sie zastanawia czy nie zaryzykowac z jedna!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
małe rozrabiaki nam rosną 😆
Ja odpukać rozstępów narazie nie mam, a nie stosuję żadnych wyjątkowych kremów, może już taka skóra, a może okaże się dopiero po ciązy czy nie powychodziły 😉
Sibi, to może kup rozmiar bluzeczki sprzed ciąży, myślę że uda nam się szybko wrócić do wagi sprzed ciąży 😉 zależy jeszcze z jakiego materiału są te bluzeczki, jak rozciągliwe trochę to ja bym wzięła rozmiar sprzed ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie tez o tym mysle a ona jest z elastycznego materialu, mysle ze szybko wroce do dawnej formy ( mam nadzieje) mnie przybylo 7 kg wiec chyba problemu nie powinno byc

dziewczyny mam pytanie czy ktoras z Was miala bol po prawej str brzucha na wysokosci pepka????? mnie tak bardzo boli ze jest mi az nie dobrze!!!!!!! wzielam no spe i narazie leze ale za 30 min musze wychodzic i jechac po kolezanke na dworzec bo ona juz w pociagu!!!!!!!! nie wiem co to za bol?? podobny do kolki ale bardziej bolesny!!!!!!!!!!!!! i nie wiem czy moja mala sie jakos tak ulozyla, czy to kolka czy co to jest?? jutro mam wizyte ale jak mi to nie minie to chyba wybiore sie do szpitala!! jesli ktoras z Was miala cos podobnego to blagam napiszcie jak sobie z tym poradzilyscie i co to bylo!! narazie ide wziasc prysznic moze to pomoze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, ja też oglądałąm super bluzeczki wczoraj, mało tego przystosowane były również do karmienia piersią, ale też zawahałam się co do rozmiaru. Mam nadzieję że szybko wrócę do formy 🙂
Co do urzędowania naszych pociech to wczoraj wyczytałam że dzieci od 32 do 36 tygodnia mogą zrobić się bardzo aktywne, bo właśnie moja Amelia tak parę dni pzred Świętami zaczęła bardzo szaleć, a przez całą ciąże była spokojniutka.
Chciałam się pochwalić że dziś zaczęłam 32 tydzień 🙂 😆 😆 😆
Sibi ja raz miałam taki ból ale samo przeszło, spróbuj zrobić sobie ciepłą kąpiel, ale nie gorącą, może pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy wtorkowo 🙂

Dzisiaj męzuś po świetach poszedł na jeden dzień do pracy i znowu laba do 4.01 🙂
Dni jakoś lecą, ale nadal mi się bardzo dłuży :/ Juz by Malutki mógłbyć z Nami 🙂

Wczoraj bylismy u kuzynki i znowu dostalam wór ciuszków dla Malego 🙂
Jak by któras potrzebowała ciuszki to z chęcią sie podzielę bo już za dużo ich mam 🙂 🙂 🙂 Także pisac śmiało 🙂
Ogolnie to swieta swieta i po swietach 🙂 Nawet dobrze bo ile można jeść !!

Poczytam troche bo pewno zaleglości mam dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie cruella witaj ☺️ troszke spozniona jestem :P

wlasnie wyszlam spod prysznica oby to i nospa pomoglo!!!! jak stoje to jest mi lepiej, jade po kolezanke to sie troszke przejde wiec mam nadzieje ze jakos to rozchodze!!! i chyba zerkne jeszcze na te bluzeczki bo akurat bede w centrum :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie och co to byla za noc 😞 straszna budzilam sie co chwile pozniej nie spalam od 4 do 6 a do tego wlasnie zlapala mnie kolka nerkowa choc juz puszcza bo siedze z termoforem...
Co do laktatora ja bym tego nie wypozyczyla nigdy w zyciu wolalabym sie meczyc recznym dla mnie to zbyt osobista rzecz...
No i dacie wiare ktos ukradl mi 4oklaski...no coz wczoraj napisalam post na wiecie jakim watku i widze ze komus przeszkadzalo ze mialam ich AZ 11...myslalam ze im blizej porodu tym wiecej zmartwien na glowie niz zabieranie komus oklaskow ale widze ze sie pomylilam...
Sibi ja mialam taki bol ale dawno temu...i po nospie przeszlo i juz nigdy nie wrocilo wiec sama nie wiem co to bylo.
Co do ruchow to Moj tez mi dal wczoraj popalic 🙂
Mona nie miej wyrzutow sumienia ja tez tak raz mialam ze az krzyklam bo Maly 3dni z rzedu calymi dniami walil po pecherzu i to bardzo bolesnie...
Cruella gratuluje 32tygodnia 🙂 ja jutro zaczynam 33 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Cruella 🙂

Sibi mnie tak brzuch boli co jakiś czas ale nie wiem czy to to samo - taki ból jakbym miała brzuch posiniaczony i ktoś na ten siniak naciskał. Nic z tym nie robiłam - czekałam aż przejdzie i zazwyczaj na drugi dzień przechodziło (w inne miejsce brzucha )
u mnie to pewnie dlatego że mała nie ma miejsca i mnie gniecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapomnialam jeszcze o jednym wczoraj wieczorem zaczal mnie bolec krzyz jak na okres tyle ze mocniej...i tak mialam do 1 w nocy doslownie co 7-9minut w koncu 2nospy 2magnezy 1luteina pod jezyk i 1uteina dopochwowa i puscilo...Myslicie ze to byly skurcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uu Anitka wspolczuje tej okropnej kolki. Ja tez dziś nie spałam zbyt dobrze o 6.30 wstała , zjadlam i polozylam sie spowrotem.

Sibi sliczne zdjecie profilowe 🙂

Cruella ja nie mialam nic takiego na szczescie, ale kazda z Nas inaczej przechodzi ciąże.

a Mały tak wariuje ze już na głowe dostaje :/ normalnie mowie Wam masakra.
U nas już leci 35 ty 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana napisał:
Anitek współczuję tej kolki przeklętej - na szczęście już bliżej niż dalej więc będziesz mogła to przeleczyć, nie?
Ja tego przed ciaza nie mialam...Przed ciaza to znow mialam wieczne zapalenie pecherza przez ten schodzacy piasek 😞 a teraz najwidoczniej zamiast zapalenia pecherza dostaje kolki...juz mija na szczescie jest o niebo lzej...ale tak jak lekarka powiedziala jak dalam rade tyle kolek nerkowych przezyc to porod bedzie pestka oby miala racje bo nie wyobrazam sobie aby porod mogl bardziej bolec bo chyba zemdleje i tyle bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak pomyślę o spaniu to wyć mi się chce!! już od dawna jak zombie chodzę

co gorsze jak wstaję rano jestem bardziej zmęczona niż wieczorem

maż mówi że jak leżę mała uciska mi na płuca i resztę i może dlatego? ech nie wiem

Anitek oby to nie skórcze! ale teraz to już nie ma co się za bardzo martwić bo jak się urodzi to na pewno przeżyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...