Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mar2803 faktycznie ładne kolorki tych wózeczków.Z tego co zauważyłam to maja pompowane koła(też obstawiałam takie,bo podobno są bardziej wygodne do prowadzenia po nierównym terenie a ja planuję częste spacery w lesie)Zwróć uwagę również na wagę samego stelaża i z poszczególnymi elementami,aby dostosować ją do możliwości ewentualnego wniesienia(w domu a w bloku np.bez windy)Amortyzatory czyli gibkość wózka.Łatwość w prowadzeniu,regulację rączki ewentualnie możliwość montowania tyłem i przodem do kierunku jazdy poszczególnych elementów wózka.
Ja wybierając swój przetestowałam go w sklepie jeżdżąc i pytając sprzedawcę o propozycje,a potem zakupiłam swój na aukcji aczkolwiek od samego producenta dlatego miałam kolory ciut zmienione niż te katalogowe 🤪
Powodzenia w wyborze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Mamusie 🙂 o czym dzisiaj piszecie? nawet nie mam sily nadrabiac tego o czym pisalyscie 😞 jestem kompletnie out of service jak sie to mowi 😉
udalo sie zasnac po 24tej pozniej co 1,5-2godz siusiu i na koncu siusiu o 5-50 i nie moglam zasnac az do 7-30 i to tak juz 4ta noc z rzedu 😞 Maly tak sie rozszalal o tej 6stej rano ze chocbym nie wiem jak chciala nie daloby sie zasnac. Pozniej pojechalismy na zakupy a teraz lezalam i chcialam zasnac ale nie moge 😞 nie wiem czemu. Jestem wrecz nieprzytomna. Jest zimno i wogole jakos tak sie czuje do d...y 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka ja tak leżę od października, w tym 2 razy w szpitalu po 7 dni, więc te Twoje 3 tygodnie to pikuś.. Wiem jak to jest być aktywnym a tu nagle do wyrka i koniec lotów. Jak przyszedł okres że mogłam robić wyprawkę dla Synusia to właśnie okazało się, że muszę leżeć, a moje wypady to tylko do WC i wizyty u gina 🙂 teraz troszkę sobie pozwoliłam na chodzenie (po domu oczywiście, no i w święta do mamy!) 🙂

Mar ja mam siwego XlanderaXa, ale jak to napisała JaiHo każda z Nas kieruje się innymi kryteriami 🙂 Wózio musi się Tobie podobać! Ja zastanawiałam się też nad Bartatiną Classic Alu Plus - dużo dobrego naczytałam o tych wózkach i troszeczkę żałuję, że wybrałam Xland, ale teraz już woda po kisielu:laugh:

Darusia to odpocznij sobie trochę, ja też jak pochodzę po domciu to mnie kości pipkowe bolą a w szczególności nocą.
A dlaczego wybrałaś Atlantic Espiro? widziałaś go na żywo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek zrób sobie herbatkę z cytrynką i wskakuj pod kocyk! mam nadzieję, że nie bierze Cię żadne choróbsko! I widzę, że też masz problem ze snem, to tak jak ja, tyle że o dziwo w dzień nie czuję zmęczenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmykam pomału, bo M. pojechał po moją mamę.
Znowu kukałam przez okno, oj jaką dzieciaki mają radochę z tych zwałów śniegu! też bym z chęcią sobie tak poszalała jak one:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis dzien trojek hehe 33+3 😁
Mnie kosc pochwy tez boli juz od kilku tyg szczegolnie w nocy u jak leze...no ale coz zrobic...jeszcze troszke 🙂
Martus Olaf tez sie niezle rozbrykal przez te ostatnie 3dni i juz sie martwic zaczelam ze cos nie tak bo wczoraj od 23ciej do 24tej tak wariowal ze az brzuch bolal i od 6stej do 7-30 to samo. Az pepek caly wychodzil i sie kulka robila taka mala cos al'a pieta hehe 😁
wlasnie dzwonil ginek z wynikiem wymazu i znow mam przerost flory bakteryjnej i musze wykupic globulki one sa bez recepty i mam wziasc 3noce po jednej. 😠 😠 😠 😠 😠 juz to mialam kiedys. Ale Wam powiem ze z ta flora to oszalec mozna bo przeciez w grudniu mialam wymaz ze szpitala i bylo wszystko ok. Tzn mowi ze bakteri zadnych nie ma a to najwazniejsze i zrobil jakies badania przed porodem juz i mowi ze wszystko oki ale ze lepiej ta flore troszke zmniejszyc zeby sie infekcja nie wdala zadna. Jeju jak ja nie lubie tabletek dowcipnych 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalam wlasnie co sie przydarzylo Tyszance...ech niepotrzebnie 😞 😞 😞 😞 😞 bo teraz aby mam schize 😞
Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok podczas porodu i modle sie o to kazdego dnia!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mar dokladnie jak napisala Jai_Ho 🙂 Ja sie kierowalam przede wszystkim waga wozka, amortyzatory, kola pompowane no i dlugosc gondoli.Wybrałam Babyactive Jet 🙂

Anitka to wspolczuje nieprzespanej nocy :/
też czytałam o Tyszance, normalnie jaks masakra, az sie poryczałam 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrazam sobie gdyby Mojemu Synusiowi sie cos stalo zabilabym chyba wszystkich w tym szpitalu 😠 😠 😠 😠 😠
jak oni mogli pozwolic na porod SN wiedzac ze dziecko ma taka wade i musi byc odrazu operowany!!!!!!!!Kolezanka ma blizniaki i dziewczynka sie z tym rodzila i ona miala CC i z Julka ciezko bylo przez pierwsze doby ale sobie poradzila a teraz dzieciaczki maja po 6lat! ech brak slow 😞 moglam nie czytac bo teraz nie moge przestac o tym myslec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita nie ma sie co zadręczać, myśle że USG połowkowe wykazalo by taką wadę jesli byłaby ona. Coprawda tych lekarzy to tez mamy takich jakis miernych że nie znają sie na wszystkim i jak mogą pepowine mylić z fiutkiem to i takie ceregiele mogą się stać. Ale trzeba mysleć pozytywnie bo Dzidzi sie tez udziela. Niestety tak ten swiat jest skonstrulowany ze nie da sie uniknac takich sytuacji.

To przykre ze niektore Mamusie musza przez to przechodzić. Dobrze chociaz ze Tyszanka ma jeszcze dwoje dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyslalam ze dobrze ze ma 2dzieciaczkow.
Ja sie nie boje ze dziecko bedzie mialo taka wade bo wszystko bylo sprawdzone ale ja to mam schize ze sie zaplacze w pepowine albo cos 😞 a jak Olaf tak mocno sie rusza to juz wogole panikuje i sprawdzam tetno zeby byc pewnym ze jest wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fakt czasami to szlak czlowieka trafia ze nic nie mozna zrobic. Poza tym ta sluzba zdrowia w PL jak i pewnie gdzie indziej działa jak dziala. Czasmi mozesz miec znajoma polozna albo lekarza i tez gorzej na tym wyjdziesz. Np. moja kyznka , zaplacila lekarzowi za porod a ten wyjechal na wakacje 😞 Malu urodzil sie z niedotlenieniem mozu a dziś ma wade wzroku i nosi okulary - 14 dioptri. Poezja jakas !!

Ale nie piszmy o takich rzeczach bo sie obie zamyślimy...

dziś mam ksiedza po koledzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo no ja w sumie nie ogarniam bo powinno byc CC przy takim czyms no ale teraz to mozna pisac 😞
musimy myslec pozytywnie bo zwariujemy a wiecie same tyle juz czasu minelo i im blizej konca tym bardzo do czlowieka to wszystko dochodzi i przez to nie wyobrazam sobie gdyby sie mialo cos stac.
Mnie cos brzuchol boli chyba lykne nospe bo od 5ciu dni nie bralam ani jednej ale dzis juz boli pare godzin wiec chyba nie mam wyjscia.JaiHo Olaf tez sobie szaleje non stop 🙂 uwielbiam jak w nocy wstaje na siusiu i On wie ze ma mi dac znac ze wszystko ok zeby sie nie martwila i zawsze po siusiu kilka kopniaczkow poprzewala sie tam w brzusiu i spimy dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem, nie wypada mi komentowac calej tej sytuacji z tyszanka, ale conajmniej dziwne jest dla mnie, ze dziewczyna wiedzac jaka wade ma dziecko godzi sie, pomimo posiadanej wiedzy na opozniony ( o jakies 6 tyg.!!) termin porodu, czeka do konca, jezdzi karetkami zamiast jak najszybciej do celu, cel tez zle obrany skoro nie bylo mozliwosci zrobienia na miejscu natychmiast operacji.... nie wiem... ciezko mi to ogarnac. 😞

A u mnie ja mam wrazenie, ze synek spi razem ze mna, tak naprawde, to rzadko czuje go w nocy, a nie sypiam juz jak susel raczej, przed moim zasnieciem i pozniej rano jak ja sie juz rozbudze to i on sie budzi i daje znaki. Oby mu tak zostalo! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Anitka to chyba od Ciebie to słyszalam 🙂 🙂

Jai_Ho tez zastanawialam sie dlaczego karteka się tam pchała. Coz nie Nam pozostaje decydować, kazdy jest dorosly i powinien wiedziec co czyni.
Przeciez masz internet to po co ksiazka 😁
Ksiadz proboszcz juz sie zbliza, juz puka do mych drzwi 🙂

zaraz powróce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...