Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No Kikos bo jak mialas ostatnia miesiaczke 10kwietnia i nieregularne to byloby wrecz magia trafienie daty porodu :P
dlatego w Twoim przypadku data z usg jest najbardziej zblizona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej mi wyszlo 5marca a 2dni po tym wyszlo na 27luty mowa o glowce...
to jest tam wiesz bzdura i to jest tylko szacunkowy pomiar dzieci sa juz za duze i tak mi ginek mowil to nie pora zeby wszystko dokladnie mierzyc od tego bylo polowkowe usg bo teraz dzieciaczki sa scisniete i nie ma szans na dokladny pomiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze naskrobałyście znów tyle stron...
Widzę,że zniecierpliwienie niektórych dopadło jesli chodzi o poród,no tak każda czeka,tęskni,a do tego dolegliwości,bóle...mnie dziś znów dopadł ból nóg więc powróciłam do łykania Cyclo3Fort.
Ja też jakos tak myślę aby dotrwac do 36tc 🙂
Myślę,że u nas się zacznie w połowie stycznia rozpakowywanie niektórych brzuszków:P
Jutro dam znać po USG jak synuś urósł 🙂
Pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku dziewczyny ale tempo, weszłam na brzuszek a tu 30 stron 🤪 i znowu zmęczyłam się tym czytaniem, ale już wiem ze moje imię to raczej nie jest takie rzadkie, do jakiegoś 20ego roku życia znałam tylko jedną swoją imienniczkę a tu na forum już trzy oprócz mnie: kikos, mona i CandyMonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuuuu sporo tego...

jesli chodzi o karuzele ja wlasnie kupilam z fisher price i czy jestem mega zadowolona to nie powiem!!! wlasnie ten projektor jest troche do d..... ale juz wyjscia nie mam bo to na allegro!!

przywiezli mi meble!!!!!:laugh: nareszcie!!! jutro montaz,posprzatac i gotowe :]

narobilyscie mi ochoty tymi zupkami i chyba sobie zrobie chińska :P raz na jakis czas nie zaszkodzi

widze ze juz chyba wszystkie spicie... wiec do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...