Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaaaaaa czyli CandyMonca jednak nie o tym moim pisala- na szczeście tym bardziej ze wlasnie czytalam ze ten moj ma amortyzacje 🤔

ja wlasnie dzwonilam do mojej Pani dr i jednak do mamy nie pojade!!!!! 😞 tak jak ty JaiHo mam wytrzymac do konca 37 tyg czyli tydzien jeszcze!!!! a pozniej jak to powiedziala moge nawet na impreze isc 😁 i tez do konca 37 tyg mam leki brac i koniec- a wiecie co to oznacza :| ze za tydziej juz moze mnie zebrac brrrrrrr-masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kurde w domu mi sie iglo robi od tego wiatru a faceta od okna nie widac :|

ja mam chyba ze 3 rozne koce i nie wiem co ma tesciowa ale to dostane dopiero jak z wczasow wroca czyli w polowie lutego :| nie rozumiem tego wszstkiego!! a jak mi cos bedzie potrzebne to pojde i kupie a pozniej bede miec mega zapas jak ona nakupowala!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona Twój wózek napewno będzie się wyróżniał wśród innych, ale to jednak nie mój styl.. Niewątpliwe jego zaletą jest waga! bo rzadko kiedy można spotkać tak lekki wózeczek.

Ja mam pościel do wózeczka, kosztowała 26zł 🙂 i jest super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi śliczny ten kocyk, chyba też zamówię przez neta i będę miała z głowy 😉

Sibi, to jakas dziwna ta teściowa 😉 chociaz moja też jak kupowaliśmy wózek, to też trochę ździwiona była i pytała, czy już, czy nie za wcześnie?a ja powiedziałam, że już, bo później to już czasu nie będę miała, a teraz sama daje mi jakieś pieniążki żebym kupiła coś malutkiej.
Z badaniem też nie chciałam czekać, bo pomyślałam, że zrobię sobie może w środę, ale jak zobaczyłam dzisiaj, że to już 9 miesiąc, to jednak zdecydowałam się polecieć na ten wymaz dzisiaj, bo później mówię nie wiadomo ile czasu na ten wynik bedę czekać, a może zacznę już rodzić w przyszłym tygodniu:P a to podobno ważne badanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi a nie możesz w jakiś podstępny sposób wydębić tych rzeczy od teściów?? przecież jaki jest sens, żebyś dostała to w połowie lutego jak już wtedy możesz być mamą miesięcznej Marceli?!i masz rację potem zrobi Ci się hurtownia niepotrzebnych rzeczy, bo jak Ci czegoś braknie to będziesz musiała to kupić a nie czekać łaskawie..

Ja mam dwa kocyki - 1 akrylowy beżowy z wytłoczonym misiem 🙂 a drugi taki bawełniany w paseczki 🙂 oby dwa w wymiarze 80x110, to powinno wystarczyć na początek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli moge Wam cos polecic na allegro to ja chcialam ten kocyk na poczatku, ale kupowalam wanienkę, butelkę i inne rzeczy od jednego sprzedawcy wiec wzielam u niego kocyk ten co mam gruby , akrylowy , ale na ten mi sie bardzo podoba jest sliczny, i jakbym mogla to jeszcze bym jeden kupila hihihi

http://www.allegro.pl/item867317376_kocyk_gruby_puszysty_koc_akrylowy_80x110_nowosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej to fajnie ze strony kuzyna, że zaoferowali Wam użyczyć czy tam dać tyle rzeczy! A to nie lada wydatki!
Musiało coś mi się nieźle pomylić i skojarzyłam Bydgoszcz z CandyMonką a nie Ciebie 🙂

Dodi ale masz zapas kocyków, a ten fioletowo zielony jaki śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie dziewczynki oni tego nie rozumieja niestety!!!!!!!!!!!!!!!ale coz najwyzej wyrzuca pieniadze w bloto a ja na nikogo czekac nie bede!! z tego co slyszalam to kupila butelki, smoczki,grzechotki itd ale ja to wszystko juz mam wiec beda musieli to zabrac bo miejsca malo!!! ile ja sie nauzeralam z tym to szkoda gadac!! wiem ze kupila tez 2 koce ale jakie duze, jakie kolory iyd to pojecia nie mam wiec ja kupilam takie jak uwazalam bo nie zostane bez!!!!!! a jak mi to przyniosa w polowie lutego to mala moze juz czesc rzeczy nie zalozyc albo ja nie bede miala sily na pranie i stanie przy desce do prasowania po tej cc ale do nich nie dociera!!
nic juz na to nie poradze!!!!!!!!!! we wtorek sie tesciowa zamowila wiec jej mam nadzieje juz wszystko pokaze ze mam i moze sie ocknie i przyniesie przed swoim wyjazdem a moim porodem...

ja wiekszosc rzeczy mam u mamy w praniu wiec ja Wam nic nie wkleje ale za to w przyszlym tyg zasype Was zdjeciami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi zmusiłaś mnie do wstania z łóżka i zrobienia zdjęć moim kocykom:P ten jest taki dwustronny.
Nr1 [img size=228]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN4308.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację Sibi pokaż to wszystko teściowej co masz może się ocknie, że niepotrzebnie wydajecie podwójnie pieniążki na te same rzeczy. Ktoś powinien nią lekko wstrząsnąć, że Ty już za tydzień mozesz urodzić 😉
Ja to bym wysłała męża na przeszpiegi i na wyprostowanie teściowej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się 5-10-15, a na Święta dostałam od szwagierki śpioszki o tym wzorze 🙂 teraz jest dużo wyprzedaży w 5-10-15, ja zamawiałam ze strony internetowej http://www.51015kids.eu/pl/sections/display/59

A to mój kocyk nr 2 [img size=263]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN4306-86c47af375ef0c9a50e58d2d7200dbc3.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale mi się Synuś w brzuszku rozbrykał:P boksuje mnie z każdej strony jak zawodowiec:P a jak się świetnie wyciąga:P pewnie się cieszy, że tata z pracy wraca 🙂
a ja dziś nic nie robię, po wczorajszym prasowaniu całą noc mnie brzunio bolał, i od rana mi się spina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...