Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sibi to zależy jak mała sie ułoży czasem tak się ułoży że nawet pępek mi z powrotem wskoczy do środka jak się tak mocno napręży 😁 a tak czasem to raz z lewej większy a czasem z prawej bo pupę akurat na tą stronę sobie wypchnie, a czasem po cycorkami wystaja stopki 😁
Klaudia Ty łobuzie ,ale bakterie są w okół niego a nie tylko w buzi, a fiforkowi jak sie uleje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sibi jak Mała (chyba Dominisia) śpi to brzuch jest oktęgły i symetryczny ale jak się obudzi to przybiera zardziwiające nieregularne kaształty 🤪 zazwyczaj z lewej strony od pępka wypina dupcię za to z prawej (baaardzo z boku, prawie na plecach) odpycha się nogami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)
tradycyjnie z kawka 🙂)
aaana moj syn tez sie tak telepie, jak mokry pies, albo jakby mial dreszcze, tez mnie zastanawialo dlaczego tak... ale nie wylapalam jakis specjalnych momentow kiedy mu sie tak dzieje, wiec to chyba nie jest bezposrednia reakcja na cos.
Noc znowu nie najlepsza, turbulencje w zoladku + zgaga nie daly spac, a o 6 rano T. chcac sie wykazac i nie mogac spac ( zasnal o 21:00!!) czyscil kominek tlukac sie przy tym jakby conajmniej go montowal, tak wiec obudzilam sie juz na wkur... 😠
Za to pieknie swieci slonce 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć JaiHo
inne brzuchatki jeszcze śpią szczęściary ! u mnie piłują montują i ogólnie się szwędają do tego mąż przywlókł jakieś choróbsko więc też wściekła jestem - wywaliłam go z domu do lekarza ciekawe co powie - jak to grypa to go z domu wyrzucam niech sobie do hotelu idzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
ale się dziś zdrzaźniłam , mój ginek zrobił mi wczoraj wymaz i musiałam go dzisiaj z rana zanieść do przychodni, no i poszłam a tam kolejka na pół godz. i jak dotarłam w końcu do okienka to sie okazało ze to nie tam tylko piętro niżej na mikrobiologię czy jakoś tak, a ja biedna nastałam się tyle 😞 😞 😞
Nie wiem już co mam myśleć o tym moim ginku, albo o tej mojej dzidzi, bo co badanie to tak skrajnie różna waga. W sumie wszystko jest możliwe bo i ja przez ostatnie 3 tyg przytyłam 3 kilo a poza tym zaczęłam brać witaminy, więc i może moja dzidzia nadrobiła stracony czas, okazało się że wazy już 2,300 czyli wychodzi na to ze przytyła ostatnio kilogram 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieję że to drgawki są normalne skoro prawie wszystkie w mniejszym lub większym natężeniu je czujemy

a teraz z innej beczki - robiłyście kiedyś zupę czosnkową?? mój taką jadł odziennie w nepalu i cały czas marudzi żebym mu zrobiła ale czy z czosnku można w ogóle zrobić zupę?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy piątkowo 🙂

U nas nocka szalenie przespana no bo jak tu po takim bara bara dobrze nie spać :P Nawet Malutki byl spokojny 🙂
Uuuu ale to przyjemne wiecie ? Juz zapomnialam he he jak to było przed ciążą 🙂

wkleje Wam focie świeżo upieczonej Kruszynki Michelle to córcia Mojej Psiapsiólki 🙂 [img size=355]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Michelle.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...