Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuję poczytać książkę..
A moja mamusia wychodzi dziś ze szpitala, jak będę się dobrze czuła to ją odwiedzę 🙂 teraz tylko czekanie za wynikami... ehh to chyba najgorszy czas...

Sibi, już pisałam wcześniej, moja koleżanka też urodziła Marcelinkę w terminie i Mała miała 2300 gram i teraz ma 3 lata, jest zdrowym radosnym dzieciaczkiem więc spokojnie!!
Mój gin natomiast mówi, że waga nie jest najważniejsza, ważniejsze jest to by dzidziuś był donoszony do 36t.c., bo wtedy wszystko ma już rozwinięte i gotowe do życia poza łonem mamy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oczywiscie Martus ze masz racje u mojej cioci cala 4ka rodzila sie w przedziale 2200-2800 i wszystkie sa zdrowe ladne dzieciaki 🙂 po nascie juz lat 🙂
Mi wlasnie tez mowil lekarz ze do 36tyg jak sie donosi to super. Niby jest ze od 37tyg ale np nawet w tej ksiazce co mam o ciazy jest napisane ze 36. I moja kolezanka sobie wyobrazcie miala operacje w 25tyg ciazy bo jej wyrosl torbiel na jajniku 15cm!!!! i tez jej lekarz w klinice w Poznaniu mowil ze 36tyg.
a tak poza tym od 34tyg juz nie podaja dziecku sterydow bo nie ma takiej potrzeby 🙂 to tez dobra informacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa poszalalam se hahahaha :P na pol gwizdka i w gumce 😲 bo tak jakos wole narazie "Z" z racji tego ze nie chce aby sie tam jakas akcja porodowa zaczela :P
no fakt sex nie tak sam ale za to orgazmy sa przyjemniejsze :P Wy tez tak macie? to chyba przez ta ogromna macice i ukrwienie dodatkowe 😁 ale odlotowo jest przynajmniej :P
Ciekawe jak tam Dodinka sie czuje???
No i Klaudia zeby nie zlapala znow jakiegos przeziebienia od Meza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe wiedzialam ze ktoras nie wytrzyma po wczoraj :P

mnie znowu maz kusil ale zacisnelam nogi :P

powiem Wam ze gdyby nie to ze mnie lekarze nastraszyli ta waga to bym sie nie martwila az tak bardzo bo dzieci rodza sie rozne

Darusia nie pekaj 😉 ja mialam baaaaaardzo ciezkie popoludnie ale dzis juz jest dobrze choc fakt ze jak sie nie ma humoru to wszystko jest do d.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

powiedzcie mi co bralyscie pod uwage przy wyborze wózka i na co sie zesie zdecydowały ?? licze na Wasze podpowiedzi, bo jutro jade kupic i sama nie mam pojecia jakies firmy, wiem tylko ze chicco odpada bo sa mega drogie 😞

Ja chcialabym kupic 3 w 1 dosc lekki ,z pompowanymi skretnymi kołami, i regulowanym i przekładanym stelarzem, noi nie bardzo małym koszykiem na zakupy, ( widzialam takie do 3 kg tylko )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek dopóki mogłam uprawiać seksik to miałam Mega orgazmy:P przed ciążą też było superancko, ale te ciążowe są o niebo przyjemniejsze i.. szybsze:P to chyba normalne.. a I trymestr to był jakiś obłęd, non stop miałam ochotę na M.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy Iwiokej to mnie zastrzelilas pytaniem :P bo nie wiem hehe nie zwracalam uwagi na to tak naprawde a nie ma tam nic w opcjach???
jak nie ma w opcjach to mozesz sciagnac sobie program i nawet dac jakis podklad muzyczny badz calkowicie wyciszyc dzwiek 🙂
Sibi mnie juz nosilo od niedzieli ale po badaniu u ginka jakos tak czulam dyskomfort i nici z sexu :P
bo u Nas dzien sexu to wlasnie niedziela :P
i tak czekalam dzielnie az do wczoraj :P
Dodi szczerze to ja poszlam do sklepu obejrzalam nawet nie pytalam nikogo o opinie i poprostu kupilam wozek. Jakos opinie mnie nie przekonuja bo wiadomo ze kazda Mama lubi co innego i tu moze sie pojawic problem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o orgazmy to ja wlasnie nie mam 😞 ale za to "przyjemnosc" jest wieksza i swiadomosc ze maz chce jeszcze takiego "grubasa" 😉

Dodi ja jak zamawialam to aptzrylam na cene, wage i ogolny wyglad. ja mam wlasnie taki jak piszesz tyle ze nie wiem nic na temat koszyka-nie interesowalam sie
za 1020 zl jest 3w1 + moskitiera, folia i torba, domowilam tez parasolke ktora mam gratis, jego wara 11 kg i bardzo skretny jedna reka go "zaparkowalam" w sklepie miedzy dwoma innymi
Adamex zeix pro na str jest na kolach piankowych niestety
ja mam czerwony z bialymi wstawkami w koleczka
nie wkleja zdjecia bo czeka w sklepie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi hmmm a to ciekawe czemu nie masz podobno wlasnie w ciazy latwiej o orgazm 😁
a grubasem nie jestes 🙂
Martus ja tam mam ochote cala ciaze 😁 do tego 30tyg to myslalam ze nie dam rady hehe a wiadomo ze zakazany owoc smakuje najlepiej 😁
no ale co tam teraz to juz mozna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi - ja cały czas mówiłam, że chcę standardowy wózek 3w1, który ma: dużą gondolę,
-spacerówkę wpinaną przodem i tyłem do kierunku jazdy, z możliwością rozłożenia jej na leżąco,i odpinaną rączką,
-cztery nieskrętne pompowane koła, napewno na paska by był miękki,
I taki wózek to Bartatina Classic Alu Plus..
Ale w rezultacie kupiliśmy Xlandera XA bez fotelika.
Na początku bardzo żałowałam tego zakupu (nawet chciałam go odesłać na co M. się nie zgodził), ale jak pojeździłam sobie po chałupce tym wózeczkiem i zobaczyłam co kupiła moja kuzynka (Atlanitic Espiro czy coś takiego) to zmieniłam zdanie i stwierdziłam, że mój wózio jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam cos podobnego tyle ze to model nizej od mojego i na piankowych kolach i ja mam cos podobnego w czerwieni

mnie babka porownala go do tako ale jest tanszy [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_859079311_zmniejszacz_pl_2439.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Martus a u mnie kilka kolezanek zakupilo xlandery i przeklinaja ten wozek 😞 mysle ze warto poprostu zwrocic uwage na kilka rzeczy jak
kola pompowane lub piankowe
skretne z mozliwoscia blokady lub nieskretne jak to woli
raczka - zmiana kierunku jazdy
amortyzatory badz paski
gondolka choc wiadomo Pociechy beda lutowe a pozniej lato wiec w gondoli za dlugo dziecko nie pojezdzi wiec warto zwrocic uwage jak wygalda spacerowka w takim wozku 3w1
waga
ewentualnie koszyk na zakupy choc raczej sa w kazdym wozku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Anitek jeszcze muszę się wstrzymać przez ten szew 😞 ale jak go ściągną i nie urodzę, to Marcin będzie musiał wziąć chyba wolne żeby nadrobić stracony czas hehe:P

Sibi mnie tak brało w I trymestrze, potem moje libido trochę spadło a teraz to tylko mogę sobie pogadać:P a kobiety z brzuszkami większości mężczyzn się podobają:P i nie pisz, że Ty grubasek jesteś! Przytyłaś raptem 7 kilo, a u mnie już 15 🤪

A za wózio zapłaciłam 1175zł, zamawiałam na allegro. I jest popielaty taki jak chciałam 🙂 tylko trochę sztywny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi jak sie nie myle CandyMonka chciala kupic taki wozek i jej odradzono bo ten wozek nie ma amortyzatorow a to wazne dla kregoslupa dziecka.
No a wczoraj to ja sie tez usmialam bo jednak brzuchol duzy i nie bylo sie jak ulozy hahaha :P a tu jeszcze Synus kopal Tatusia jak sie tylko przytulilam 🤪 mowie Wam jaja z tym sexem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Anitek, że niektórzy go przeklinają.. pojeżdżę z Synusiem to będę mogła coś więcej powiedzieć.. choć znalazłam też dużo pozytywnych opinii (chyba nawet więcej niż tych przeciw).. się pojeździ to się okaże 🙂
Szwagierka miała też Xlandera tylko tego na 3 kołach i była bardzo zadowolona.
Dla mnie największym minusem przy tych wózkach jest to, że spacerówka jest montowana w jedną stronę, ale w budce jest okienko więc i tak będę widziała co tam Igorek wyprawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus oczywiscie ze tak jak kazdy wozek ma + i - i tak jak mowie kazda z Nas pojezdzi i sama dojdzie do tego czego brak a co jest fajne. ja tam sie nie przejmuje najwzyej pozniej kupie sama spacerowke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam chcice w II trymestrze i sie dzialo wtedy :P ale to i tak nie to samo!!

Anitek tyle ze ja mam ciut inny mogel jakby jeden wyzej i ma regulowana twardosc amortyzatorow - jakos tak
mnie znowu mowili ze dla dziecka lekszy bardziej twary wozek... "co kraj to obyczaj" rozne sa opinie tak jak na temat materacy

ale tak jak Martus pisala najlepiej sobie samemu wybrac [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_1_zmniejszacz_pl_5458.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos mnie wywaliło.

Sibi ja tez chce 3 w 1, a Twój ma super kolorek , mój M.Nie chce sie zgodzic na taki bo mówi ze nie bedzie prowadzil wózka takiego, a ja bym chciala bardzo.

Martus ja tez myslę o x landerze tylko 3 w 1 ale najtaniej widzialam za okolo 1600 zł na allegro, le kolezanka ma juz roczek ten wozek i jest super zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...