Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dodi_W napisał:
Klaudia tylko ze mój to taki nadgorliwy jest, on ma stanowisko dyrektora wiec ma nienormowany czas pracy i nikt go z tego nie rozlicza o której wychodzi, i dlatego jestem zła, bo weekend sie zaczal a on cholera siedzi tam niewiadomo po co !!

a jak wraca to jeszcze przynajmniej godzine spedza przy firmowym mailu, a mnie szlag trafia, czasem to zaczynam podejrzewac ze moze ma jakas kochankę :P


Oj Dodi Dodi widzę same podobieństwa,nie dość,że mieszkamy obok bo ty na Tarchominie ,a ja na Białołęce to jeszcze mamy mężów na tym samym stanowisku,mam nadzieję ,że chociaż w innej branży haha;-)buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kikos świetna ta karuzela ale cena też odpowiednia.. zaraz kuknę sobie na allegro i poprzeglądam karuzelki 🙂
Iwiokej spokojnie, ja jestem tylko tydzień dalej niż Ty 🙂
Powoli zmykam, bo chcę zajrzeć na to allegro a mój M. jest już w domku i pewnie będzie chciał popatrzeć w kompa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos lap oklaska 🙂
Dodi wariacie Ty jeden :P pociesz sie Moj jeszcze jest w Dublinie a trzeba doliczyc jakies 3,5godz drogi do domu 😞
spokojnie Kochanki to On nie ma na pewno 🙂
A zakupki super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Iwiokej pociesz sie ja tylko 3dni dalej niz Ty :P
tez tak sobie patrze na Mamusi i mysle im to dobrze juz 36tydzien no ale trudno przyjdzie i kolej na Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee ja sie jak narazie jakos nie boje 🙂 Sama nie wiem czmu , moze wbilam sobie do glowy wlasnie ze i tak musze przez to przejsc i tak wiec po co sie denerwowac 🙂

Moja Psiapsiolka teraz rodzila 2 dni temu i kurcze powiem Wam ze nie narzekala za bardzo ,wiadomo swoje trezba przezyc alebez tragedii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia dobrze, że napisałaś jaką zupkę kupić, bo właśnie chciałam Cię spytać 😉 a jakbym nie spytała, to kupiłabym tą z napisem chińska 🙂
i może sałatka byłaby do d.... 😉
A gołąbków nie podgrzałam, bo jednak nie mam na nie ochoty. Zrobiłam sobie tylko soczek.
kikos ja też się coraz bardziej boję tego 8 lutego, choć i tak mam nadzieję, ze do 8 nie wytrzymama:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam nadzieje ze wczesniej sie zacznie ale po wczorajszej wizycie nie wiem jak to bedzie bo gin powiedziała ze nic sie nie skraca
moze cos te KTG pokaze jakies małe sukrcze :P


ooo mój dzwonił własnie wyszedł z pracy gdzie normalnie pracuje do 17 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mandarynek nie jem juz bo jakies uczulenie mi wyszlo na dekolcie i nie wiem czy to nie z nadmiaru wit C :>
Klaudia Olaf pewnie sie urodzi ok 3,5kg :P
a na czekoladek nie moge patrzec tak mnie zmulilo po tym bueno 😞 jestem starsznym obzartuchem i teraz mam za swoje 😞
Iwiokej glowka do gory 🙂 Ty masz termin na 27luty ale bedziesz miala CC ok 20stego a ja kto wie moze sie tak bede do marca kulac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Moj wlasnie dzwonil ze jeszcze w Dublinie jest i sie zejdzie jakies 30min dluzej 😠 sobie wyobrazcie ze wstal o 5tej zeby byc na miejscu wczesnie pojechal do firmy odebrac jednego kolesia z ktorym mial jechac a go nie bylo ani tel nie odebral ani nic 😠 czekal do 6stej i cisza i zadzwonil do innego kolesia czy chce z nim jechac...jakas masakra normalnie!!!wstaje predzej zeby w miare sie wyrobic a gowniarz nie przyjezdza!!! Mariusz zadzwonil do szefa i powiedzial ze juz go nie chce wiecej w Dublinie bo to nie pierwszy raz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...