Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojj Bób to rzeczywiście się narobiło.. 😞 Moja mała też miała przeboje z rączkami,dwa razy Jej wyskoczyły ze stawu i trzeba było nastawiać 🤪 i to wcale nie było od jakiegoś szarpania czy upadku tylko zwykłe dziecięce wygłupy 😞
Mam nadzieję,że nie jest złamana ta rączka..trzymajcie się dzielnie a staremu dajcie w łeb 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
złamana na pewno nie jest bo nie ma opuchlizny ani zasinienia, albo to jakieś wybicie, naciągnięcie mięśnia alb albo stłuczenie cz zapalenie, ale nie ma pewności i sprawdzić trzeba, więc zmykamy bo niby do szpitala 5 min drogi ale przy tej pogodzie to i pół godz. może nie starczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie wczoraj bylam jakas taka nieaktywna i wogole nie do zycia. Pojechalismy na zakupy bo musialam kupic jeszcze 2 koszule do szpitala no i w koncu sie udalo :P
wlasnie sie piora wiec jutro nastapi zakonczenie pakowania torby 🙂
pogoda dziwna. Wczoraj napadalo pelo sniegu bylo pieknie w nocy padal deszcz i dzis jakas porazka...a teraz swieci slonce ja sie z domu nie ruszam bo slisko na maxa.
Wstalam o 10-2o nadrobilam te ostatnie noce :P
Olafek cos spokojny dzisiaj... tylko rusza sie brzusio co kilka minut ale tak na spokojnie hehe 🙂
nudy na maxa :P
brzuszek znow sie sypie i wejsc nie szlo przez ponad 30min 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek masz ten sam problem co ja, dwa razy resetowałam komputer i dopiero przed chwilą się udało.
Bób współczuję Ci sytuacji z małą ale na pewno będzie ok, tyle że się nabiegasz. Mężowi słusznie w ucho się należy 🙂
trzymam kciuki 🙂
W Krakowie pogoda paskudna, zimno ponuro, śnieg jest ale co z tego jak robi się papla, brrr, nawet nie wychodzę z domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

A mi weekend minąl fajnie. W sobote bylismy w tym sklepie z wózkami i juz prawie wybrałam,ale kupie na allegro bo taniej.
Potem mieli wpasc znajomi, wiec troche sie narobilam kanapek, sałatki,ale w koncu na ostatnia chwile nie przyjechali, moze i lepiej bo po robieniu bylam zmeczona i wolałam sobote spedzic przed tv.

ZROBILAM JABŁKA Z KRUSZONKA 🙂 wyszły pyszne, tylko miałam jabłka słodkie bo innych nie bylo ale dzieki temu odeszla mi ochota na wszelkie inne czekolady 🙂

Wczoraj udalo sie mi namówic M. zebysmy pojechali na WOSP na 20.00 na światełko do nieba było cudowne jak co roku,
wczesniej zaliczylismy KINO komedię "RAJ DLA PAR " Akcja dziala sie na BORA BORA a to nasza wymarzona wycieczka z M. wiec milo sie ogladało.
A po wszystkim jeszcze siostra z narzeczonym wpadli na małe piwko. A dzis spałam do 12, ale Za to moc jakas dziwna, wydawalo mi sie ze odchodza mi wody i jade zaraz rodzic .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, na brzuszek nie szło się dostać.
Anitek piszesz, że nuda a ja nie wiem za co się zabrać. A najlepsze jest to, że najfajniej mi tu z Wami a obowiązki czekają 🙂
U Nas kupa śniegu, wczoraj wybraliśmy się do mojej babci (mieszka na wsi), i wyobraźcie sobie, że całą drogę udało się bez problemu przejechać a 500m przed domkiem babci trzeba było zostawić autko i dojść o własnych siłach 🙂 dla mnie był to nie lada wyczyn! odczuwam go do teraz, tak mnie kości między nogami napierdzielają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella z Twoim kompem jest ok wszystko 🙂 to wina serwera brzuszka...Sypie sie codziennie ok 12stej... pewnie przeciazenie albo cos.
Z moim kompem wszystko jest w jak najlepszym porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś nie mogłam na brzuszek wejść...

Bób ja bym nie podarowała i mimo że szkoda dizeciaka to twardo kazałabym mężowi z nią latać a że chodzi do pracy? trudno - przez swoją głupotę straci dzień urlopu - inaczej się nie nauczy

widze w ogóle że Bób Twoj taki dzikus jak mój po tym co wyprawia z psem (np. nauczył go chodzić po drzewach!!! 🤪 )aż boję się mysleć co będzie wyprawiał z Dominisią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz udalo mi sie doczytac w koncu...Jejkus daj znac Kochana co z Twoim Dzieciacziem mam nadzieje ze to tylko stluczenie a nie zadne pekniecie czy cos 😞
Aaaana niezlego masz Meza 😁
Dodi ja wczoraj mialam taki dzien zle sie czulam i wogole jakos tak dziwnie 😞 wlasnie mialam sie Was pytac wieczorem mam nieco spuchniete nogi przy kostkach i na lydkach takie sine plamki a tam gdzie sciegno achillesa skora jest czerwone. Mierzylam cisnienie i mialam 130/80...mysle ze nieco wyzsze bo zawsze mam ok 110/70
Hmmmm a do tego mialam takie koszmary w nocy 😞 snili mi sie zmarli Dziadkowie jak zwykle i ze jakis niedzwiedz byl na podworku u nich i zjadl malego pieska 😠 niecierpie koszmarow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj wreszcie się połączyłam 🙂 faktycznie ten serwer nawala 😠
Ja od piątkowej wizyty u lekarza nie wychodzę nigdzie-tym bardziej,że dostałam zalecenie leżenia więc się stosuję 🙂
Fakt faktem skręca mnie ale muszę wytrwać do końca miesiąca.Jak minie ten czas to już pikuś-PAN PIKUŚ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 🙂
ja jakos dziwnie ostatnio szyko zasypiam i wysypiam sie dzis spałam do 12.30 :o masakraa tak jakby moj organizm korzystał z ostatnich dni wolności... ahh
co do ciuszków to ja juz wszystko mam poprane i poprasowane kosmetyki na swoim miejscu dlka dzidzi tylko jeszcze czekaja na moje maleństwo 🙂
spakowana tez juz jestem tzn mam przygotowane wszystko a w torbe sie spakuje jak bede jechała juz do szpitala bo tak to wszystko sie wygniecie. ile bierzecie koszuli do porodu? ja mam dwie jedna na długi rekaw druga na krotki zastanawiam sie w ktorej bede rodziła...?? 🤨
dzis nad ranem sie tylko przebudziłam i wydawało mi sie ze ktos sie bawi zamkiem do drzwi tak jakby wkładałklucz ale nie pasował.. przestraszyłam sie masakrycznie z godzinke nie spalam bo czuwałam nie podeszłam do drzwi bo sie bałam zakryłam sie kołderka mocno i wstałam dopiero po jakims czasie ale nikogo przy drzwiach juz nie było brrr do teraz mam ciarki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po KTG nie mam skurczy przepowiadających 😞 tylko lekkie uniesienia macicy .... szkoda 😞 ale fajnie było posłuchać serduszko 😆

własnie zjadłam sobie batonika grzeska i ide robic sałatkę ta z zupka chinska bo własnie kupiłam wszystkie składniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry nie wiem co tam piszecie bo nie moge wejsc na poprzednie strony :|

zaraz sie biore za nadrabianie 🙂

wiecie co mi sie przytrafilo.... nad ranem myslealam ze to juz i nawet poszlam wziacs prysznic ale na szczescie skurcze ustaly po lekach :| jezu masakra i jak sie domyslam te skurcze nie byly takie silne a i tak bolalo!!!!!!! a wlasnie mialyscie juz skurcze przepowiadajace? jak to u Was wygladalo? ile trwaly i jak czesto?

wczoraj sie nie odzywalam bo cos kiepsko sie czulam bylo mi bardzo niedobrze, ale dzisiaj jest juz wszystko ok ale jestem niewyspana :|

aaaaa zaraz Wam wkleje moje meble 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamusie.
Ja pobalowałam przez weekend 🙂 w sobotę rządziliśmy do prawie 3 w nocy, a wczoraj też późno wróciliśmy teraz dochodzę do siebie 😉
Dzisiaj odebrałam ostatnie wyniki i super, bo nie mam bakterii streptococus, więc już do końca ciąży koniec z lekami i wszystkimi badaniami 🙂
kikos nie martw się już niedługo napewno będziesz miała skurcze 😉 ja to jeszcze chciałabym poczekać przynajmniej tydzień, bo ten cały tydzień mam zawalony robotą, a jeszcze wszystkiego przygotowanego do porodu nie mam.
Teraz uciekam dalej załatwiać sprawy, a jak wrócę to będę nadrabiać zaległości w czytaniu brzuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi ja na piątkowej wizycie wspomniałam lekarzowi o tym,że znowu twardnieje mi brzuch pomimo iż zażywam magnez i odpowiedział mi,że teraz to już tak będzie bo to są właśnie skurcze.Ale jeśli ich ilość nie przekracza 10 na dzień to jest ok(tzn mam jeszcze czas ale organizm się przygotowuje) 🙂 Podobnie jest z kościami pipkowymi też bolą,bo sprężynują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 ja mam juz 37 tydzien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no mnie kosci pipkowe przestaly bolec ale bolaly przez 10 tyg!! a te skurcze to byly 3 na 1,5h wiec nie bylo zle!!! obym wytrzymala jak najdluzej!!!

dzisija mam wizyte tesciow :| mam nadzieje ze szybka :P

w koncu mi naprawili okno :laugh: jeszcze tylko skonczyc pokoik i moge isc rodzic :P

dzis wyjatkowo sie ciesze z tego ze nie musze wychodzic 🙂 nie chce mi sie nic!! ugotowalam jakas zupine i leze sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie wrocilam z wyprawy 🙂
bylam na takim osiedlowym targu - bo pojechalam po jeszcze jedna koszule do porodu.Kupilam za cale 15 zl 🙂 Oto ona 🙂

no i troche sie zeszlam, bo oblecialam kilka sklepow, pozniej poszlam kupic rybki, do miesnego, no i na konie zostawilam sobie Biedronke :P a teraz siedze i odpoczywam z kubkiem herbatki z cytrynka 🙂 Zagryzam sledzika w smietanie 🙂

Anitka co do puchnących nog to ja wlasnie jakos 2 albo 3 dni temu zauwazylam ze chyba mi nogi spuchly, takie troche obolale byly no i jakby grubsze. Mysle ze towoda odklada sie w organizmie i dlatego troche puchna.No ale nie ma tragedii.

Kikos ja tez na ostatnich KTG nie mialam zadych skurczy, nawet przy kopaniu i wierceniu sie Malego macica nie wojowala :P

Dodi widze ze weekend spedzony podobnie do mnie tylko ja zamiast na WOSPto bylam w CH 😁

Bob widze ze Twoj Maz tez ma takie"madre" pomysly jak ten Moj.. Czasami jak cos zrobi albo powie to nie wiem czy sie smiac plakac czy isc po rozwod 😁 😁 :P

Sibi ja w sumie chyba tylko raz albo dwa odczulam takie skurcze. U mnie to byl taki bol jak na okres, dosc silny, napial mi sie brzuch na okolo 5 minut i puscilo tylko w sumie nie tak aby nic nie czuc bo czulam ze nadal cos jest napiete.. Chwilka minela i znowu.. ale trwalo to chyba cos kolo 2 godzin w nocy przed sylwestrem. Ale poszlam na kibelek, zrobilam na grubo raz i nic... Pozniej drugi no i jakos mi minelo. Wiec co konca nie wiem czy to skurcze byly czy nie 🙂 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/SNC11395.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qurcze dziewczyny ale macie powera!! tyle robicie a ja jak babulinka - powolutku i od razu zadyszki dostaję - mam nadzieję że ok 35-36 tc też tak jak Was mnie dopadnie 🤪
a mnie żadne kości pipkowe nie bolą 😞 czy to znaczy że się nie rozchodzą?? cały czas się tym martwię - przecież dziecko tam się nie przeciśnie!!!!! 😞

a brzuch mi twardnieje jak tylko dłużej postoję np obierając ziemniaki ale tak miałąm od zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...