Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Klaudia wkleje ta focie na watku 🙂
a oto tabelka UWAGA : [img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela_narodzin_.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Uciekam sie kapac i z okazji narodzin pierwszego Styczniowo Lutowego Dzidziolka jedziemy na KFC hehe 😁
do spisanka pozniej 🙂 ech ale sie ciesze :P jak glupolek hehe :P
Buzki Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc dziewczynki 🙂

Anitek dziękuję za smska kochana 😘 😘

Mi też ciśnienie skoczyło a jak zobaczyłam fotkę to się poryczałam, śliczna jest kruszynka 🙂 jejku nie mogę uwierzyć, że się zaczęło z nami 🙂

Klaudia Ty masz schodzić po tych schodach nie wchodzić :P heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.ktg wykazalo skurcze.i polozna stwiedzila ze cos sie zaczyna dziac.ale mnie nic nie boli a twardniecia mam tylko jak sie poloze na plecachna ktg.dupa wkurza mnie juz to albo rodze albo puszczaja mnie do domu.nie moga sie zdecydowac.wzielam juz prysznic w razie w.czekam na dalszy rozwoj akcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak byscie lezaly tu gdzie ja to zmienilybyscie zdanie.leze na bylej sali pooperacyjnej!wyglada jak kostnica!na jedzenie nawet patrzec nie moge!nic mi nie jest wiec bym z domu sie nie ruszala tetno malej ok.a oni lekkie skurcze wykryja i juz porod.skurcze przepowiadajace moga byc na kilka tyg przed porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Iwiokej, Anitek jeszcze raz dziękję za szczęśliwe wiadomości 🙂
Śliczna ta malutka Sibi.
Darusia też jesteś w szpitalu? bo jeszcze nie doczytałam co tutaj się wydarzyło, ale tak wnioskuję, trzymaj się dzielnie, bo Sarunia napewno jż niedługo będzie z Tobą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Sibi jest napewno przeszczęśliwa,zresztą któżby nie był?:P
Biedna Darusia, niedziela to najgorszy czas na szpital, ale dzieciątka niestety nie wybierają, najważniejsze, że jest cały czas pod kontrolą.
Darusia skoro Cię trzymają, to napewno tak musi być, oni już tam wiedzą co to za skurcze 😉 nie denerwuj się, bądź dzielna 🙂 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...