Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ojj jak dobrze Darusia, że już jesteś w domku. Wymęczyłaś się tam biedna no ale masz już to za sobą 🙂 Teraz ważne aby dalej było wszystko w porządku, odpoczywaj ile możesz kochana 🙂
łap oklaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bób no niestety nie mam wcześniejszych zdjęć.
CandyMonka wkleiłam zdjęcia na wcześniejszych stronach,zaraz spróbuję najwyżej jeszcze raz.
Darusia całe szczęście, że wszystko z Wami ok, czasami zdarzają się fałszywe alarmy 😉 ale co się nerwów najadłaś to Twoje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia a jednak do domku? ale jeśli wszystko spoko to może lepiej ze cc nie robią, grunt że nie ma zagrożenia 🙂

CandyMonka moja córcia była z nami 2 tygodnie na spacerze, zaraz po tych konkretnych opadach śniegu i mój mądry mąż wrzucił Ją do takiego głębokiego śniegu no i poleciała na rączkę a efekt jest taki ze ma złamaną 😞 , nie ma gipsu tylko takie unieruchomienie z materiału i pianki i dlatego strach Ją puszczać do szkoły gdzie te dzieciaki latają jak opętane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh tam było strasznie 😞 dziś były głupie połozne i pielęgniarki ale bardziej przykładali sie do badań!!lekarze w ogole mnie uspokajali nie to co wczoraj ten moj gin ktory nastraszył mnie ta pępowinka!;/ a skurcze mam tylko jak leze na plecach dlategodzis poprosiłam zeby zbadali mnie na boku. co ja sie nadenerwowałam przez ten weekend!! masakra jakaś,jestem przerażona jak to wszystko wygląda. jak cierpiały dziewczyny które miały skurcze.. a nas tez to czeka:/ najgorsze ze te połozne to nic nie wspieraja była tylko fajna taka jedna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia nie ma za co 🙂 Kurcze szkoda, że nie ma tam u Ciebie innego szpitala. Nienawidzę takiej obojętności i rutyny.
Obyś trafiła na jakąś fajną położną jak przyjdzie naprawdę czas 🙂 🙂

Spadam dziewczynki, idę się wykąpie potem jakiś make up i przejdę się do tej mojej koleżanki zobaczyć jej 15dniową Olimpię 🙂 🙂

Trzymajcie się cieplutko 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia bidulo dobrze, że już w domq. Tylko po co tak Cie nastraszyli - co za głupki 😠

Może rozejrzyj się za płatną położną i wynajmij ją sobie do porodu. Wiem wiem - to kosztuje ale może warto się zastanowić skoro wiesz jak wygląda "opieka" w Twoim szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie nie wiem jak ta moja mała leży, niby główką w dół, ale syrki i jakiekolwiek ruchy czuję w większości po lewej stronie, a brzuch wypiety jest na lewą stronę, może jej coś przeszkadza tam po prawej stronie, bo dziwne, żeby ani na chwilkę tam się nie przeniosła 🙂 a może dlatego że mam macicę dwurożną?albo mięśniaka na lewym jajnkiu?:P ehhhh sama nie wiem, a mała mi nie powie hi hi
Darusia jakoś będziemy musiały przez to przejść i damy radę 😉
Ja w środę znowu do szpitala na ktg, ciekawe jakie teraz bedę miała wrażenia, może wezmę sobie stoprey do uszu, bo ta sala z ktg jest obok porodówki 🙂
Ja też leżałam na ktg na lewym boczku i skurczy nie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂
Darusia dobrze ze wszystko sprawdzili 🙂 a to tetno to tak jak juz wczoraj pisalam czasem sie tak zdarza najwazniejsze ze podczas usg przeplywy bylo ok 🙂 glowka do gory 🙂
co do boli to ja lezalam akurat z laska ktora zaczynala rodzic ojjjj ale tam pokrzykiwala...ale ja jakos sie nie boje :P pielegniarki to co chwile biegaly ledwo co glosniej krzyknela. I co chwile czy chce cos przeciwbolowego a moze znieczulenie \ZZO.
U Nas nocka srednia brzusio mnie bolal bo zjadlam wczoraj cholerne nalesniki z miesem i caly czas mi sie odbijalo a na koniec bol zoladka. Wypilam mietke troszke puscilo a w nocy znow bolalo.
ale juz jest ok.
Za to moje dlonie to jakas tragedia w nocy. Nie moge nawet spuczki nacisnac w wc tak mnie bola palce i popuchniete cale dlonie. Jutro mam wizyte w szpitalu wiec zapytam o to bo mam tak co noc 😞
wlasnie zgrzalam plateczki 🙂
Mona Ty masz wielki brzuch w ktorym miejscu???ja jestem jedna noga w 36tyg i popatrz na moj hehe 😉
Bob Twoj brzusio rzeczywiscie sie obnizyl no chyba ze tak widac przez to ze aparat mialas nizej?! nie wiem hehe 😉 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuch_bok_2-89b0ade4de5307b9896be9504a9cde7c.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek jakoś u kogoś to chyba nie widać tak tego brzuszka, a człowiek na siebie zawsze patrzy krytycznie 😉
Coć z tą pepowiną, to chyba też jest związany płyn owodniowy, bo ostatnio jak oglądałam porody w tv nie pamiętam na jakim programie ,,ciąża z zaskoczenia" to włąśnie dziewczyna rodziła, ale wcześniej zbadali jej płyn owodniowy i miała go mało i powiedzieli, że dziecko prawdopodobnie jest owiniete pępowiną i wtedy przy porodzie uważali, w pewnym momencie kazali przestać jej przeć, bo główka wyszła, odplatali pepowinę i wszystko ładnie się zakończyło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona oczywiscie ze ma to znaczenie to jest tzw malowodzie lub wielowodzie w zaleznosci ile tego plynu jest. U mnie pomiary robili w szpitalu i wszystko na szczescie jest idealnie 🙂
nie wiem czy wszystkie Mamusie zauwazyly watek Sibi wiec podaje linka :
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=37&func=view&id=212418&catid=7&limit=6&limitstart=0
tak mysle ze jak bedziemy zakladac watek dla nastepnej Mamusi to zeby wpisac wszystko z duzych liter wtedy latwiej go znalezc 🙂 bo ja wczoraj jak weszlam na glowny to niestety nie widziala dopeiro Styczniowka napisala hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bob Ty masz pileczke a ja mam jajeczko 😁
Przod brzusia tez widac ze jest bardziej podluzny 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuch_przod-9f0d6a9c6b7b0c56f0dff1dad2434627.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nastepny tydzien zrobie w staniczku tak zeby bylo gore brzucha widac :P bo cycochow nie bede wywalac hehe 😁
kurcze tak bardzo chcialabym zrobic obiad dla Mojego ale ledwo zaczne sie ruszac puchna mi stopy 😞
w sobote zjechalam winda do parkingu przeszlam ze 100metrow do auta i jak wysiadalam pod sklepem to stopy bolaly jakbym siniaki miala na nich i juz byl problem i wrocilismy do domu i juz mialam spuchniete...wczoraj mielismy jechac na zakupy i obiad a wczesniej pakowalam walizke poszlam sie kapac sciagam skarpetki a stopy jak balony...mam nerwa bo nic nie moge robic.Ledwo sie rusze z czyms to za chwile mam spuchniete stopy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

Ja w tym tyg. mało bede sie pokazywac, bo mój M. jest na zwolnieniu do piatku, idzie dopiero za tydzien w pon. do pracy ,jest chory wiec musze sie nic opiekowac, choc mi samej troche ciezko :P

Wreszcie sie wyspalam , dobrze wywietrzylam sypialnie i spalam sama dzis, i tak dopóki M. nie przejdzie.

Ciesze sie ze Darusia juz w domku 🙂

Nogi i rece tez mam spuchniete, spie z kocem pod nogami zeby bylo wyzej i unikam soli, ale malo to daje niestety 😞
Bylam dzis na krwii i moczu, poszlam sama z prośba o skierowanie, bo ostatnie badania mialam 2 tyg,temu a wizyta dopiero 02.02.
Cisnienie skacze caly czas, ostawilam juz leki, narazie jakos ciągne 🙂

zycze milego dnia wszystkim mamuśkom, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...