Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

witam wieczornie!

Właśnie ze szkoły z mamą wróciliśmy, kąpała lalkę hehe 🙂

Tak czytam Wasze posty i nie mogę uwierzyć w głupotę lekarzy. Jaka świńska grypa w ogóle! Co oni porąbani są?! Przecież już jest dawno po stanie zagrożenia!
I czemu nie chcą jej zrobić usg! No chore jakieś!
Mogli by powiedzieć chociaż co mają w planach anie tak w niepewności trzymać. KONOWAŁY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Darusiu kochana trzymaj sie tam prosze...z tym owiniecie sie dookola szyji to niestety bardzo wiele dzieciaczkow tak ma i rodza SN tak to juz jest 😞 ale spokojnie...
jak tylko dostaniesz skurczy wolaj lekarza odrazu i wtedy niech Cie podlaczaja pod ktg jesli znow tetno bedzie zanikac powiedz ze zadasz aby cos zrobili w koncu z tym!!!
Aaana jak by wyszla to niestety nie ma powrotu tak to juz jest niestety 😞
a do tego nie rozumiem jak moze Taty dziecka nie byc...ja bym weszla i powiedziala ze maja mnie gryznac w dupe!!!
co za debile 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do owiniecia dookola szyji to to ma znaczenie tylko przy porodzie. Bo mi lekarz mowil ze nie ma znaczenia czy dookola nozki czy dookola brzuszka czy tez szyji. Dopiero podczas porodu SN wystepuje ryzyko podduszenia ale tak jak mi mowil strasznie duzo dzieci sie tak rodzi wiec Darusia spokojnie!!!!!!podczas skurczy wolaj lekarza i tyle! takie jest Twoje prawo! Modle sie za Was Kochana i wiem ze wszystko bedzie dobrze 🙂 Glowka do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn Mona jesli spada tetno to powinien zrobic usg sprawdzic czy sie lozysko nie odkleja i sprawdzic przeplyw w pepowinie i wtedy wszystko by bylo wiadomo. Moze tylko Mala jak sie ruszala przygniotla na chwilke pepowinke i stad ten spadek tetna. Ja jak mialam ktg i z pozycji pollezacej nachylilam sie do polki po sok i tetno zaczelo spadac odrazu i w sumie lekarka mowila ze pewnie czujnik sie poruszyl i stad nie mogl zlapac tetna dziecka a do tego Maly wariowal sobie w najlepsze.
Dziwie sie tylko ze usg nie zrobil co za dupek no 😠
a z ta pepowinka to tak jest bo ja tez panika jak sie okazalo ze Olaf mial dookola szyji a on mowi ze dziecko w brzuchu moze sie udusic nawet jak sie owinie pepowina dookola nozki bo przeciez dopoki dziecko jest w brzuchu to nie oddycha jak My tylko wlasnie przez pepowinke przez ktora przeplywa tlen wiec nie ma znaczenia na ktorej czesci ciala sie ona zacisnie jedynie przy porodzie robi roznice no i wtedy zwiekszaja czujnosc i oczywiscie gdyby sie cos dzialo to robia CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny tak sobie śledzę wątek Darusi, bo ona termin ma po mnie i rodzi w koszalinie tak jak ja. Co do szpitala i lekarzy - to jest jeden szpital w okolicy 40km, maja bardzo dobry oddział noworodkowy, na pielęgniarki i położne no i lekarzy nie mogłam narzekać choć faktycznie za szybkich ruchów nie wykonują. Co do ktg miejmy nadzieję, że z córcią Darusi nic poważnego..a sprzęt nie jest zbyt nowoczesny więc może mała na chwilę uciekła spod czujnika....
ja już też dziś do nich dzwoniłam bo jestem po terminie, a doszły mnie słuchy, że nie ma wolnych łóżek i zastanawiam się co dalej 🤔 jak przyjeżdża się zbyt wcześnie to odwoża karetka 40km dalej...
dodatkowo wymyślili te cholerne ograniczenia co do porodów rodzinnych i odwiedzin!!!już drugi raz nie będę rodzić z mężem 😞 a córcie zobaczy przy wypisie...chory kraj, chore przepisy! 😠
miejmy nadzieję, że jutro rano będzie o wiele lepsza zmiana na oddziale i będą z Darusią postępować tak żeby jej i małej nic się nie stało!
pozdrawiam i życzę spokojnej nocki - choć już zaczęłyście się rozpakowywać więc tak jak pisała jedna z naszych styczniówek GOLCIE SIĘ I MYJCIE DZIEWCZYNY BO NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY 😉 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona nie myslmy o tym ja to przerabiam kazdego dnia i kazdego dnia modle sie o to abysmy wszystkie urodzily zdrowe dziecinki i zeby wszystko bylo ok... to ze sie martwimy to normalne i nic juz na to nie poradzimy! ale trzeba myslec pozytywnie 🙂
Ja uciekam tylko na chwilke zajrzalam...Boli mnie cos zoladek chyba od obiadu bo jadlam nalesniki z miesem do kfc nie pojechalismy bo poszlam sie kapac i jak zobaczylam opuchniete stopy powiedzialam sobie ze leze i odpoczywam!
Do spisanka jutro Kochane 🙂
Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam rankiem...wczoraj mnie nie było a dziś...co ja czytam??pierwsza lutówka mamusią 🤪 🤪 🤪
Sibi wieeeeelkie gratulacje:laugh:

za Darusię trzymam ciepło kciuki 🙂

No to ruszyło i u nas ,aż nie mogę uwierzyć 🙂
Ja dziś odpoczywam,wczoraj polatałam trochę po mieście i źle się poczułam,brzuszek bolał a ogólnie to już wymiękam fizycznie z tym ciężarem.
Od tego tygodnia zaprowadzam małą do przedszkola ale odbiera mąż.Jest do tego taki mróz a ja niestety nie za bardzo się dopinam w płaszczu.Mialam podjechać autem ale auto zupełnie zamarzło,nawet kluczyka nie mogłam przekręcić 😞

No cóż,będę zaglądać co z Darusią,piszcie brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...