Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie ktos mial do Niej smska wyslac bo ja nie mam numeru 😞 chyba ze mi ktos wysle na priv???
Nastepna moze byc wlasnie Martus albo Darusia 😁 ale wiecie co? chyba nie ma reguly 🙂 bo jedne rodza ok 40tyg a drugie ok 37tygodnia hehe 😁
ja jestem ciekawa jak to bedzie ze mna 😁 mam nadzieje ze do polowy lutego sie rozpakuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dodi ja tak lezalam calymi dniami w szpitalu wlasnie nogi wyzej i opuchlizna zeszla ale ledwo wrocilam do domu i zaczelam sie ruszac troszke to wrocilo wszystko...
soli rzeczywiscie nalezy unikac ale tak wlasnie ogladalam taki program o grubasach i tam bylo pokazane ile soli jest w czym to ja nie wierze do teraz 😞
strasznie duzo we wszystkim 😞 a wiadomo robiac obiad czy cos to tez sie sol uzyje bo wez tu zjedz mieso bez soli 🤔
Dodi Ty tam uwazaj na siebie lykaj jakies witaminki zebys teraz na sam koniec sie nie rozchorowala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też myślałam ze może Martusia, albo Darusia bedzie następna, ale tak jak piszesz, to nie ma regóły. Niektóre mają juz skurcze i inne objawy w 37 tyg i myślą, że już urodzą, a za chwilę objawy ustępują, a niektóre skolei nic nie czują, a raptem zostają mamusiami 😉
Mi oprócz brzucha, to narazie nic nie spuchło:laugh: i mam nadzieję, że tak już zostanie 😉 Naprawdę nie wiadomo od czego to zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie wiem od czego choc mi to moze puchnac od tych cholernych nerek...no ale co zrobic po ciazy zabieram sie ostro za siebie i mam nadzieje ze da sie to wszystko zaleczyc i w koncu bedzie spokoj 🙂
Bob czekam na focie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja jadlam sledzie solone takie w smiatnie tylko raz i strasznie mnie po nich meczylo a pozniej jadlam na swieta z ogorkiem i cebula a teraz nie jem bo sol....wole jej unikac. no a do tego strasznie mnie meczylo po tych sledziach.
tez sie pytalam lekarza wlasnie ale one sa konserwowane wiec lekarka mowila ze ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

Ja dopiero wsyalam i pogonilam resztki weekendowej mega ,,doliny" 🙂 dlatego nie wchodzilam tu nawet, bo tylko bym przynudzala. Nawet domownicy mieli mnie juz dosc 🙂)
dzieki za sms o Sibi 🤪 🤪 troche mi dupa scierpla, ze to juz nasza tura sie zaczela :laugh:

a teraz przy kawce przelece szybciorem posty weekendowe 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob fajny brzusio mialas wtedy tez 🙂
Mona no ja tak mysle wiadomo z nerkami duzo rzeczy jest powiazanych ale coz zrobic...Czekam az urodze i w PL zrobie sobie rezonans calego brzucha i wtedy bedzie wiadomo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona ja sie mecze z nerkami od jakis yyyyyyyyy 8lat jak sie nie myle...
wiec najwyzsza pora zeby zrobic z tym porzadek!!! bo tyle ile ja juz lekow mialam na to to brak slow...I wlasnie wkurza mnie to ze tylko potrafia dawac leki i zaleczac na moment! zrobie sobie rezonans i bedzie wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitak z tymi lekarzami to tak jest walą tylko tabletki i spokój. Masz racje zrób rezonans i dodatkowo znajdź jakiegoś dobrego lekarza, bo na te tabletki to szkoda też wątroby 😉
Brak słów, mnie jak miałam 10 lat leczyli też przez chyba rok,czy dwa na nerki, a okazało się później że miałam guza na jajniku 🤨 Ale całe szczęście wszystko dobrze się skończyło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama bym zjadla sledzika ale pewnie bym tak opuchla a do tego zoladek ze by mi sie odechcialo odrazu wszystkiego 😞
ja nie mam nic na obiad i nie pojade do sklepu bo znow bede miec stopy jak yeti 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona ja tam niby lekarza dobrego znalazlam mialam miec badanie ale zaszlam w ciaze a nie wolno tego badania robic podczas ciazy wiec teraz czekam sobie 🙂 ale Dzidziolek jest teraz najwazniejszy 🙂 ja sie doprowadze do ładu 1,2,3 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...