Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!
a my miałyśmy fatalną noc chyba tylko 2 godziny spałam brzuch juz strasznie ciąży i pozycje cie żko zmienić, strasznie gorąco jest , a do tego strasznie swędzą mnie cycki i góra brzucha, i jakieś krostki mi się na nich porobiły, ale nie wiem od czego czy od drapania, czy od potu bo mi się strasznie cycki pocą i pod nimi 😞 i to też mi nie dało spać, już nie mam siły 😞
i o 6 jeszcze siusiu, a i ciężko mi się oddycha i ponoć tak mocno chrapałam i dziwnie że mąż sie obudził i się wystraszył i chciał mnie budzić tak to dziwnie brzmiało, na szczęście nie słyszałam, a teraz jestem nie przytomna mam nadzieję że te tygodnie szybciej przelecą bo to zaczyna być strasznie męczące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek ja miałam wysokie ciśnienie,białko w moczu,pojechałam do szpitala nie z ciśnieniem a lekkim bólem brzucha a byłam 3 dni po terminie,zatrzymali ze względu na ciśnienie heh,i wywoływali na następny dzień to jest chwilka dosłownie,położna przyszła zrobiła mi masaż szyjki wcisnęła tabletkę i po godzinie już miałam bóle co 3 minuty 🙂 i tak przez 12 godzin,wtedy bóle parte 1,5 godziny i było po wszystkim dodam że ja miałam ciśnienie 155/100 puls 110,z tym że ja często miewałam takie ciśnienie ale jak szłam do położnej to zawsze wszystko oki,puls odkąd pamiętam to też powyżej 80-90,no ale Maluszek był zdrowy i wszystko skończyło się dobrze,bez CC całe szczęście 🙂 pół godziny po porodzie już brałam prysznic heh.

U Nas Sandra rodziła w Irl i też miała wysokie ciśnienie,ale SN urodziła 🙂

No i kobietki już powolutku czas na Was :P życzę szybkich i bezbolesnych porodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki serdeczne dziewczynki za wsparcie

Ja jeszcze nie pakowałam torby do szpitala,ale właśnie w tej sytuacji postanowiłam to zrobić dzisiaj.Boję się,że stres jaki teraz mnie dopadł spowoduje wcześniejszą wizytę w szpitalu.Ja strasznie źle znoszę pogrzeby i w poniedziałek to będzie dla mnie wyzwanie 😞
Niby wiem,że nie powinnam się denerwować i starać się nie płakać,ale jakoś nie potrafię a łzy po prostu same kapią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ja dopiero teraz zaglądam,cały czas sprzątałam, gotowałam obiadek i tak jakoś czasu nie było, żeby tu zajrzeć..

Titinka naprawdę współczuję..I nie płacz, wiem że to głupio brzmi ale musisz myśleć teraz też o swoim Maluszku żeby Jemu nie zaszkodzić.. a przy płaczu macica bardziej pracuje, co może spowodować skurcze..

Anitek widzę, że jednak nie chcesz czekać na swoją kolej z porodem:P to ja miałam być następna po Sibi a siedzę grzecznie i czekam na swój termin:P
A leżałam z dziewczyną w szpitalu, która trafiła na oddział z wysokim ciśnieniem, tylko że miała już termin, i wywołali jej poród.. Dostała kroplówkę o 6:45 a o 11-stej miała już Zuzę przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka rybko wiem jak ciężko powstrzymać łzy! Jesteś silna i na pewno dzielnie zniesiesz ten dzień!

Ja po malowaniu komód, a w sumie mama malowała więcej bo mi śmierdziało za bardzo. Jutro położymy drugą warstwę aby nie smrodzić sobie na noc, jak na razie wygląda porządniej ale kolorek nie taki jak chciałam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam info od Dodi: biedna pojechala do szpitala bo dostala boli i skurczy a do tego strasznie bolalo ja w krzyzu. Zatrzymali ja na patologi na obserwacje.
Bede pisac jak sie czegos wiecej dowiem.Trzymaj sie tam Dodi jeszcze troszke i Dzidzie wszystko wynagrodza 🙂
a ja Przepraszam ze tak nawialam nagle ale przyszla babka i robili ktg pozniej odrazu Maz przyjechal a jak pojechal to poszlam spac bo glowa mi pekala znowu.
Titinka bardzo mi przykro trzymaj sie tam dzielnie wiem co to za bol bo Moj Dziadek zmarl w kwietniu a Babcia w lipcu jak juz bylam w ciazy i nawet nie moglam jej o tym powiedziec bo byla sparalizowana od maja 😞 i wlasnie dzis o Nich myslalam sobie ze strasznie przykro ze nie wiedza ze bedzie prawnuczek...
Darusia powodzonka na ktg!!!!
Dusia Tobie rowniez powodzonka na jutro 🙂 pomysl ze za chwilke Dzidzia bedzie z Wami 🙂
Martus ja tam sie nie wyrywam z kolejki :P to wszystko decyzja lekarza hehe 😉
a tak apropo cisnienia zapytalam o porod no i oni powiedzieli ze zawsze probuja naturalnie bo moje cisnienie nie jest typu 200/100 ale jak zacznie skakac to wtedy zrobia CC a poza tym proponuja wtedy brac epidural zewnatrzoponowa bo on zmniejsza cisnienie. ale powiedzialam ze ja nie chce epiduralu i oczywiscie oni powiedzieli ze zmuszac mnie nie beda i ze oczywiscie ze lepiej rodzic bez i ze wszystko wyjdzie podczas porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjaa aaana no rzeczywiście niezłe masz tam zaspy hehe, ale widzę że Twój piesek daję radę bo mojemu musiałam drogę torować he 🙂

A wybrałam wczoraj wózek :

http://www.nokaut.pl/wozki-wielofunkcyjne/deltim-leo-loui-gleboko-spacerowy-odbior-osobisty-wroclaw-krakow-warszawa.html

tyle, że mój jest za tą samą cenę z fotelikiem gratis 🙂
Kupię go jakoś w tyg mam nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana psinek widze szalej na maxa hehe 😁
CandyMonka SN oczywiscie :P nie dam sie hehe 😉
poza tym lekarz wiekszy problem widzi w bialku i to wlasnie o niego bedzie zalezec decyzja...bo skoro ostatnio przez 6dni wzroslo ponad 3krotnie no to moze dojsc do niewydolnosci. Mam jeszcze jakies 3gramy do tej granicy...bo cisnienie to mozna zbic tabletkami tak mi powiedzial a tego bialka nie da sie zbic lekami bo to jest wlasnie ta cala rzucawka przedporodowa...
no ale na szczescie jestem tutaj wiec opieka 24h.
a tak wogole to widze ze ciuchutko tutaj :P co to bedzie jak sie Dzieci urodza hehe 😁 mam nadzieje ze kazda z Nas zajrzy tutaj 🙂
mozecie mi podac wage i dlugosc Mony Dzidzi? bo chce tabelke wkleic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!!!!
Widze ze kazdej powoli cos jest. Mi juz tez nie ma lekko. Wczoraj ledwo kroki stawialam bo tak strasznie mnie klulo w pipce 😞 Juz nieraz tak mialam ale nie tak czesto i silnie. Okropne. Do tego pierwszy raz mialam jakies dziwne uczucie jakby prady szly mi od dolu brzucha do ud. Nie wiem moze maly jakis nerw uciskal??? Ale bardzo bolalo i mialam wrazenie ze sie przewroce. I tak sie meczylam. Dzis lepiej ale co jakis czas kluje. Do tego strasznie sapie i szybko sie mecze. 😮
Ogolem mam juz dosc.!!!!!
Titinka
strasznie wspolczuje smierci babci. Tak to czasem bywa i niestety nie zalezy od nas. Wiem ze ci przykro. Musisz byc silna dla dzidzi.
Poczytam teraz co tam naskrobalyscie bo nie zdazylam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek waga to 2720g dostała a długości nie mogę się doszukać.

aaana a Ty gdzie w końcu rodzisz? W domku?

Ja też się zastanawiam jak to będzie po tych wszystkich naszych porodach na brzuszku 🙂
Pewnie będziem zaglądać z doskoku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie pamietam jak Dziadek mowil ze On chce doczekac pierwszej prawnuczki bo siorka byla w ciazy i niestety nie udalo sie 😞 Dziadek zmarl w sobote a Mala urodzila sie w piatek 6dni po Jego smierci 😞 a teraz gdyby wiedzial ze prawnuczek bedzie...tym bardziej ze u Nas babiniec i chlopiec byl w 1993roku...no ale takie wlasnie jest zycie i nic na to nie poradzimy 😞
CandyMonka wpisze narazie wage i najwyzej jak ktos wiec to prosze napisac to uzupelnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpisze 😞 bo nie mam nic na kompie 😞 zapomnialam ze mam nowy system a do co zgralam na druga partycje nie idzie otworzyc bo sie zgralo jak cholerne skroty 😞 ja sie zalamie chyba jak tego nie odzyskam 😞...a raczej sie nie da...
dopiero w domu moge zrobic reszte bo tam mam na osobnym dysku wszystkie programy potrzebne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...