Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej mamuski

no i kolejna lutówka urodziła GRATULACJE !!

no ja jeszcze jak narazie 2 w 1 ale malutki non stop kuje mnie stopkami wczorajsza noc az nie przespałam bo sie tak wiercił

dzis ide do gin i zoabczymy co powie jak narazie po ktg nic nie widac zeby poród odbył sie w poniedziałek 😞
ale powiem Wam ze moja sisotra w dzien porodu tez na ktg nie miała skurczy dopiero akcja pozniej sie zaczeła wiec moze i u mnie tak nagle bedzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A i właśnie wywiesiłam pranie po orzechach 🙂
Rzeczywiście jest mięciutkie a nie dodałam żadnego płynu zmiękczającego, nie śmierdzi 🙂
Wrzuciłam dosyć mocno poplamioną spódnice mamy co nosiła po domku i się doprała, moje spodnie od błota też 🙂

Pieniążki nie poszły na marne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki iwiokej 🙂 😘 Staram się aby chociaż troszkę miała kolorowo w swoim kąciku 🙂 I tak biedna będzie dzielić pokój ze mną, moją mamą i psem hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze jak takie gadżety cieszą nie??

Ja się wczoraj dowiedziałam,że cała łazienka skończy się robić w środę,a ja wtedy mam wizytę u lekarza,bo ostatnio przewidywał połowę miesiąca i może się okazać,że w nowej łazience wykąpię się po porodzie dopiero 😠 No ale całe pucownie jej spadnie na męża:P

Mama stwierdziła,aby łóżeczko rozłożyć też po uporządkowaniu tego bałaganu więc dekorowaniem zajmie się też mężuś 😲 Rany co to będzie 😉 więc ja już się nie tykam niczego a najprawdopodobniej wszystko zobaczę po:P

No chyba,że lekarz się hopsnie a ja urodzę w terminie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej no ja miałam taki szał zakupów ostatnio, teraz już też się uspokoiłam 🙂
Mam już chyba wszystko oprócz wózka ale na niego nie mogę kasy uzbierać 🤨 szkoda, że nie można brać go na raty. No i marzy mi się jeszcze chusta do noszenia ale to też z czasem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
pewnie już mnie nie pamiętacie 😞
ostatni raz tu zaglądałam chyba w listopadzie 😞 a póxniej miałam problem z netem. Teraz zmieniłam dostęp i jest lepiej.
A jak tam u was?? któraś już urodziła??
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś jak czytam co pisałaś o mężu i jego podejściu do drugiej ciąży to tak jak bym czytała o swoim bo i ja nie bardzo byłam zdecydowana na 2gie dziecko i to mąż mnie namawiał a teraz widzę że o wiele mniej jest zainteresowany niż z Wiktorią, tym bardziej że ma to być chłopak a wiadomo każdy facet marzy o synu 🤨

CandyMonka a te orzechy nie niszczą materiału , bo z tego co kumam to ich działanie polega na z zcieraniu brudu i w ogóle na zdjęciu wyglądają jak by miały ostre krawędzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuchole,

a ja walczę z bólem gardła, jest coraz gorzej, bo czuję, że to jest coś poważniejszego, ból taki jak na anginę, nie wiem co zrobić chyba do gina zadzwonię skoro lekarz rodzinny nie potrafił mi pomóc 😞

Wioletka witaj - u Nas jet już parę mam - Andzia (najświeższa mamusia, bo wczorajsza 🙂), Sibi, Mona, Darusia 🙂 chyba o żadnej nie zapomniałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka, myślę że Twój wózio da radę kupić na raty.. pamiętam jak się nad nim zastanawiałam i trafiłam na stronę gdzie była możliwość jego zakupienia właśnie na raty..
A najlepiej jakbyś weszła na stronę www.deltim.pl i tam są nr tel do przedstawicieli regionalnych.. może skontaktuj się z którymś z nich i dowiesz się co i jak 🙂


GRATULACJĘ DLA ANDZI - KAWAŁ BOBASA Z JEJ SYNUSIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i jeszcze pisałyście wczoraj o baldachimach, czy można kupić stelaż, ja właśnie kupiłam w sklepie z art. dla dzieci za 24 zł., ogólnie nie jestem zwolenniczka takich rzeczy ale u nas łóżeczko będzie stało pod oknem i chociaż mamy nowe okna plastikowe to jednak od nich ciągnie i jest niezbędny.

Ten baldachim też sama szyłam bo pościele mam albo po starszej córce albo tą uszytą i nie miałam w komplecie i właśnie niedawno skończyłam szyć, uświadomiłam sobie ze dzisiaj idę do lekarza i może znowu chcieć mnie do szpitala wysłać( odpukać) a wtedy kto by to zrobił, Ciekawa jestem jak to wyszło bo nigdy nie miała w reku takiego baldachimy i bazowałam tylko na instrukcji obsługi montowania z internetu a i teraz nie założę bo nie mam łóżeczka w domu 😞 ale chyba będzie git 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ciepłe mleko z miodem 🙂 Pomaga naprawdę 🙂

Bóbw zestawie do tych orzechów był lniany woreczek i tam się wrzuca 6-7 skorupek na pranie (możemy wykorzystać jeden taki woreczek ok4 razy). Orzechy po zetknięciu z wodą miękną 🙂
Właśnie wrzuciłam moje nowiutkie prześcieradełka i pokrowce na przewijak z orzechami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś zapomniałaś o Dudasi 🙂
wioletko witaj, musisz teraz częściej z nami pisać bo to juz końcówka i każdego dnia coś sie dzieje 🙂
Martus ja piję 3xdziennie calcium C i jestem zdrowa, a i dla dzidzi dobre 🙂
Bób ty zdolna dziewczynko, marnujesz sie nam tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś mam mam mam ..znalazłam 🙂 można na raty jupi jupi będę mieć wózek 🙂
Dzięki jeszcze raz kochana 😘 Do tego sklep jest u mnie w Gdyni 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...