Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitka podeślij go do ciotki Doroty na troche, 🙂 chociaz czas jakos by zleciał ze słodziakiem, fajnie Ci ze juz jest Synyś.
Dopatrzylam na poprzednich zdjeciach ze faktycznie dlugie nózie ma :P

Wracaj do domku szybko i do nas 🙂
lece sie kąpac i ogolic dziewczynki.

...123
WITAJ 🙂 no widze ze to poczatek dopiero,za pare miesiecy tez bedziesz juz miala dzidzie swoją przy sobie, niestety kazda z nas musi przetrwac te wszystkie miesiace, POWODZONKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki i mamuski

ja nadal 2 w 1 ale dzisiaj mija mi mój termin porodu mój synek ma czas do konca dnia :P

widze ze Klaudia tez 2 w 1 moze cos dzisiaj sie ruszy 🙂

Dodi dzieki za info i fajny stoliczek 🙂

a co do masażu szyjki to mi na ostatniej wizycie gin cos grzebała i pozniej miałam lekkie plamienia ale jak widac nic sie nie ruszyło ale pocieszam sie ze szyjka skrócona juz ale niestety bez rozwarcia

anitek i andzia super maluchy 😆 ja juz chce miec swojego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodinka sliczny stolik 🙂 kolor Kalvados zawsze jest taki ciemny 🙂 Musialabys mieć raczej kolor Jabłoń aby pasował do stolu kuchennego 🙂

Monka u mnie nadal cisza. Kompletnie nic sie nie dzieje. A kolezanka poznanska o ktorej pisalam jedzie na KTG do spzitala bo w sobote jej skurcze 100 wykazało a ona nie czula bólu.

Anitka zazdrość mnie zżera jak patrzę na Olafka. sliczny jest no i ta czuprynka 🙂 Bomba 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kikoś a już myslalam ze pojechalaś :P Lap oklaska za termin 🙂
A wczoraj Filipowi mowiłam ze masz czas do 24 tej i nic 😁 Siedzi dalej.
Ja mam rozwarcie na 1,5 cm i co ? i też nic 😞

A boje sie jutra bo musze jechac autem do Ginka 50 km i mam jakąs dziwną schize ze mi wody odejdą i dupa albo skurczy dostane :/ Ehhh maniana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ale koszmarna noc miałam, co zasnęłam to się obudziłam tak mnie strasznie zgaga męczyła, cholera dopiero po 7 rano udało mi sie normalnie zasnąć i spałam do 11 ale i tak czuję sie padnięta 😞 do tego jeszcze mnie głowa boli 😞
Dodi calvados jest właśnie w tym kolorze co Ci przysłali
byś coś powiedziała to bym ci przysłała ten kolor bo moi rodzice mają taką kuchnie, a ja mam sypialnię w kolorze olcha i na pewno by pasował do Twoich mebli w kuchni, a nie możesz już wymienić?
dziewczynki , śliczne te Wasze pociechy, sama słodycz 🙂
Martuś dzięki za Zaproszenie na NK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedziałkowo 🙂 Widze,że póki co spokojnie...chwila oddechu przed następną partią porodową?
Dziewczyny dzieciaki macie słodkie,a jakie mają afro na główkach:laugh:
Ja już gniazdo uwiłam,opadłam z sił a do pisklaka jeszcze daleko:P
Życzę wszystkim czopów,odejścia wód i rychłych porodów,zmykam kawkę zaparzyć:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kikos nie ma za co. No boje sie boje ale wezmę mamę chociaż co ona mi pomoże jak nie ma prawa jazdy. Ale zawsze jest wrazie "w" karetka no nie ? A auto można zostawić. chyba po odejsciu wod nie da sie urodzić w 5 minut nie ?
Boje sie skurczy bo jak mnie trzepnie to masakra. Eh najwyzej pojade 4 godziny 🙂
Ale mame i tak biorę.

co do ruchów Malego to ja mam też tak, stuka mnie albo mocno napiera czasmi na pochwe i czuje klocie. A jak dupcię wypnie to koniec :] Brzuch sie robi kwadratowy 🙂

Martus rownież dzieki za zaproszenie na NK 🙂 Przyjete 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialam uciec bo Maly mial szczepienie i badanie bioderek. ech az sie poplakalam...rozplakal sie ale pewnie dlatego ze zostal obudzony, ale jakos nie moglam patrzec. Ma luz w prawym biodrze ale pediatra mowi ze to tak jest czasem i ze wszystko bedzie dobrze. Kontrola za 4miesiace ale i tak ide do polskiego pediatry na usg jak Maly bedzie mial ok 6tyg wiec spoko 🙂
teraz troche latania bo rejestracja na szczescie w szpitalu. i tak koncowe sprawy i wyglada ze idziemy do domciu dzis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek to super, ze dzisiaj już do domku, w końcu nakarmisz małego swoim mleczkiem i że z Wami wszystko już dobrze 🙂
CandyMonka to chociaż raz brat pokazał że ma spodnie i Ci pomógł 🙂
Jai_Ho i tak Cie podziwiam , że Ty jeszcze tyle siły masz
a jak masz już posprzątane to po co cokolwiek dziś robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej moze sie uda wymienic, napisałam do nich maila, chociaz znowu troche zachodu by bylo i kosztów bo kurier nie za tani i jeszcze przesyłke ubezpieczyc i zaplacic za powrotna to około 80 zł, wiec chyba poprostu kupie jakis ładną rudą serwetę i poprostu zostanie juz ten kolor.

Mogłam sie Was poradzic wczesniej, ale faktycznie róznic sie na wzorniku i na zywo.

Klaudia nie bój sie bardzo tych wód, czasem zdarza sie ze odchodza chlustająco , ale czesto sie poprostu sączą, wiec nos wkladkę lub podpaskę i dasz rade,a po odejsciu wód to do 2 godzin trzeba sie udac do szpitala, tak mi mówili u mnie, a jak lezalam na patologii to zdarzalo sie ze dziewczyny po 8-9 godzin po odejsciu wód jeszcze odpowiedniego rozwarcia nie mialy, wiec sie kochana nie martw moze nie bedzie tak źle. 🙂

Anitek super ze wychodzicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie Dodi jak to tyle zachodu z ta ławą to lepiej jakąś serwetę w kolorze tamtych mebli połóż, ale z drugiej strony ława straci swój urok, ja nigdy nie byłam zwolenniczką serwet
Klaudia, najczęstszym rozpoczęciem porodu są skurcze, rzadziej odejściem wód, ale bądź dzielna nie ważne jak by miało sie to zacząć 🙂 i dobrze że bierzesz mamę ze sobą zawsze to ktoś trzeci co może Ci pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej masz racje straci urok jak zaczne ją zakrywac, poprostu skupie sie na dodatkach w tym kolorze i juz, moze jakies zasłony zamówie w połaczeniu brązu i rudego, zobaczymy.

A moze gosc od ławy zgodzi sie na odesłanie samych nózek do wymiany to wtedy przesyłka bedzie tańsza i wystarczy dobrze zapakowac i owinąc zeby sie nie zniszczyla.


Ide wysuszyc wlosy, bo zaraz bede miala króla lwa na głowie :P
i ruszam do Auchan, mam nadzieje ze i mnie nie zlapie w drodze hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale super Anitka że już wychodzicie 🙂 Co w domu to w domu 🙂

Dodi ja tam bym zostawiła tak jak jest 🙂 Stolik piękny a z serwetką straci urok 😁

a jutro może nie bedzie tak zle 🙂 W sumie nic sie nie dzieje dziś to czemu jutro ma byc inaczej :P

Ja wlasnie zamawiam ostatnie kosmetyki w aptece dla siebie i Malego, a do sutków maść polecono mi Alantan 🙂 Ponać dobrze sie sprawdza a i na forum tez są pozytywne opinie.
Spirytus musze kupić bo stwierdziłam że jak mam się bawić z gencjaną i uważać aby nic nie dotknąć to wole wódeczke 😁 Tylko nie mogę go znaleść. I zastanawiam sie jakie stężenie kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo nareszcie mieszanko z grubsza sprzątnięcie, pranie zrobione, ziemniaki obrane a do tego moja mama przyniosła ciasto a zabrała małą uffffffff.

Dodi stolik super ale zaopatrz się w zabezpieczenia na kanty bo jak dzidzia zacznie chodzić to będzie bardzo niebezpiecznie, a jeśli chodzi o kolor to faktycznie dokup jakieś dodatki w tym kolorze i będzie git 😉

Anitek i Andzia fajne chłopaki i trochę podobni do siebie, przynajmniej z czupryny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mozna samemu rozrobić w proporcji 2:1 (spiryt:woda) i wychodzi 70% spiryt (połozne na szkole rodzenia tak mówiły)


a co do tych gazików to własnie przeczytałam ze inne mamusie odradzaja 😠 bo szybciej pepek odleci jak go sie bedzie zalewać spirytem a te gaziki sa mało nasaczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...