Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak to jest jak sie nie ma netu 😞

Anitek85, Małami, no i Aga_M, Andzia - wszystkim Wam gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam nadziejje ze juz po niedzieli bede sie mogła z Wami regularnie kontaktowac!!

Kaludia w kazdej chwili Twój maluch sie moze pojawic 🙂 bedzie dobrze

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam niedzielnie 🙂

Sibi córcia prześliczna:P :P :P fajnie masz że już jesteście razem 🙂

Claudia nie przejmuj się i nie myśl tyle o tym, przyjdzie czas i urodzisz a tak samym stresem się zmęczysz i nie będziesz miała siły rodzić 😞 a tak twój maluszek będzie silny i duży jak jeszcze troszkę posiedzi w brzuszku, nie wspomnę że masz jeszcze możliwość pogadać z nami bo potem to już nie bardzo 😉 hihi
no i oklask na pocieszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy niedzielnie 🙂

Zaraz porobię sobie foteczki brzuchola jak co niedzielę..ciekawe czy coś się obniżyło 🙂

Wieczorkiem Szkoła Rodzenia i rozdanie dyplomów..trzeba się wypindrzyć 🙂

Co do kremów do pupy to podobno również bardzo dobra jest Maść Witaminowa 🙂 mam już zakupione dwie tubki..kosztuje grosze bo ok4zł 🙂

[size=4] Sibi śliczna Twoja córeczka!! Pięknie się uśmiecha 🙂 Ty również bardzo ładnie wyglądasz 🙂

Miłej niedzieli kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
no to sie naoglądałam Waszych fotek na NK super wygladacie 🙂
Sibi śliczną masz córeczke, super że juz sie dobrze czujesz 🙂 powodzenia dla Was 🙂
my sie wyspałyśmy, wstałysmy ok 10 , ale raz po 1 w nocy musialam wstać bo mnie strasznie zgaga piekła, wzięłam espumisan bo reni mi sie skończyło i jeszcze to 2 na kibelku i przeszło jakoś i zasnęłam
Miłej niedzieli dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki 🙂

Sibi ale masz księżniczkę sliczną , super malutka jest.
GRATULUJE , dzieki za rady 🙂

U mnie tez ciisza , idziemy gdzies znowu na spacer z M. ladnie slonko swieci, nie mozna marnowac dnia.

Klaudia chłopcy mają to do siebie ze czasem pozniej sie rodza,
ja na patologii lezalam z dziewczyna która 10 dni po terminie byla w dodatku z dziewczynka i po 11 dniu zrobili jej CC bo nawet po oksytocynie nie miala skurczów, Nie martw sie,wiem ze kazda z nas juz by chciala miec maluszka przy sobie ja równiez, ale co ! trzeba czekac , one same decyduja kiedy chca wyjsc 🙂

milej niedzielki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchole i mamuski

Dzis dzień mija spokojnie chyba niedługo wybiore sie na spacerek słoneczko pieknie swieci

wczoraj wieczorem na zakupach dokupiłam ostatnie potrzebne rzeczy dla małego juz zostało tylko czekać jutro mija mój planowany dzień porodu wiec Klaudia nie bedziesz sama chyba ze dzis urodzisz :P

pozniej poszliśmy do kina na film Avatar ale miałam obawy ze go nie zoabczymy Przed seansem poszłam do wc i taki ból w plecach miałam ze nie mogłam sie ruszyć az mi wymiotować sie chciało starszne

wiec cos czuje ze w czasie porodu bede miała krzyżowe bóle wiec zzo bedzie konieczne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)

Mam nadzieje, ze wszystkie macie sie dobrze, pomijajac zniecierpliwienie. 🙂
Mnie wlasnie domownicy zostawili sama i pojechali na zakupy, bo mi sie kolejny raz gniazdowanie zalaczylo i nie dosc, ze sama od rana zasuwam, to jeszcze nimi ( PONOC BEZ SENSU! 😉 ) ganialam. ech... a to moja wina, ze mam znowu inny pomysl na ustawienie mebli itd.a do tego koniecznie trzeba bylo dzisiaj posprzatac w garazu! 😉)

Sibi, bardzo ladna dziewczynka!! Juz sie smiejemy, ze Victor po dziewczyne to do Polski pojedzie 🙂) bo te tutaj to nie bardzo 🙃

Pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa no tak 🙂 w niedziele jak zwykle nikogo nie ma 😜

A ja od 11 znowu sie zalałam łzami jak bobr normalnie mam juz dosyc samej siebie 😞 Nie wiem co sie stało ze mna 😞
Esz w morde 😞

Wrocilam wlasnie ze spacerku z pieskiem dobrze pooddychać swieżym powietrzem 🙂 A i piesek zadowolony.

Dochodze teraz do siebie 😞 Ale jakos tak smętnie.
Zastanawiam sie kiedy mnie skieruja do szpitala jak za dlugo nie urodze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldujemy się 2w1 🙂
Sibi jaka śliczna księżniczka! (normalnie zwijam się z zazdrości ale spoko takiej życzliwej )

Klaudia Ty tak ładnie wyglądasz w tej ciąży że wcale bym nie narzekała tak wyglądając

CandyMonka to widzę że dzisiaj imprezę w szkole masz! 🙂

JaiHo jak masz takiego powera i chęci do sprzątania to zapraszam do mnie 🙂

kikos jak się czułaś po avatarze w 3d - nie było Ci niedobrze? też się wybieram ale nie wiem czy dam radę :P

DodiW u mnie też cisza mimo stosowania S i schodów i chodzenia... no ale ja jeszcze nie mam ciśnienia (powiedzmy)

Nikoś - szok!!! Ty jesteś blondi!! 🤪 a ja myślałam że czarna!! nie wiem czemu:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki nie martwcie się , już niedługo zobaczycie swoje skarby, a ty Klaudia możesz mieć pretensje do siebie, bo przecież cały czas mówiłaś , ze przenosisz 😁 😁 no i masz co chciałaś 😉
a maluszki same wiedzą kiedy przyjdzie na nie pora i najwyraźniej, potrzebują jeszcze pozostać w brzuszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od paru dni odzyskuję kondycję i zaczęłam wychodzić z domu - w końcu!!!!! jeeeej czuję się jak wypuszczona z więzienia!! 🙂
wczoraj na poprawienie nastroju kupiłam w HM suuuuper piżamkę rozpinaną, zapas kolorowych majtek i long-sleve'ów a to wszystko w rozmiarza XS!!! w który się zmieściłam!!! tak więc nastrój skoczył w górę baaaaardzo!!! :P

a dizsiaj rano znowu dół (to chyba jednak hormony) więc wyciągnęłam męża na kawkę poranną do cofe heaven i od razu lepiej :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
......

kikos jak się czułaś po avatarze w 3d - nie było Ci niedobrze? też się wybieram ale nie wiem czy dam radę :P

.......


właśnie sie obawiałam ze mi bedzie nie dobrze bo to trwa ok. 160 min wiec dosc długo ale fajnie było
no pozniej troszke oczy bolały ale spoko dało sie wytrzymać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziekować Dziewczynki 🙂 😘 😘 😘

no teraz mam za swoje 😞 Esz kazdy mi mowił ze prznosze a tesciowa to juz wogole ona caly czas mowi ze mam czas i ze leiej jest przenosic ... Wrrrr

Aaana dobrze ze kondycja wrocila do normay 🙂
Ja tez widzialam ten caly Avatar i powiem ze jak dla mnie to zadna rewelacja - przereklamowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana jak Ty idziesz dla efektów specjalnych , to może i warto, ale jak sama fabuła to mało ciekawa, ale czego można sie spodziewać po takim tytule 😉
dzisiaj taka piękna pogoda a mnie sie znowu nic nie chce, aaana podziel sie swoimi siłami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie u mnie niezle ale wczoraj sie troche wystraszyłam tym bólem w kregosłupie

najgorsze te czekanie nie wiadomo kiedy sie zacznie 😞
z jednej strony bym chciała byc juz po ale z drugiej nie bo sie troche boje tych boli i czy wszystko bedzie przebiegało ok

gin powiedziała ze urodze do czwartku i nie chce mnie juz wiecej widziec :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...