Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jej..jaki słodki chłopczyna 🙂 🙂 hehe jak fajnie patrzy 🙂 Gratulujemy jeszcze raz 🙂 pozdrowienia dla Kasi, niech szybko wraca do domku i do nas zagląda 🙂
Śliczniutki Wasz synek!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ostrzegalam hehe :P ale spokojnie kazda Mama jest inna a u mnie nie dosyc ze ten stan przedrzucawkowy to jeszcze indukowany porod...spokojnie ja juz wyrobilam norme wiec zadnej z Was sie nie przytrafi to 😉
musze uciekac Maly sie budzi na papu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej ja tez nie widze fotki Dzidzi :/ Wrrr
juz widze jak Moj Maz tu wlezie i bedzie Wam pisac :P Prosze go tu nakierować co i jak 😁 he he

Anitka Kochana trzymaj sie i ucałuj Olafka od Cioci Klaudii 🙂

Ja jem znowu pizze 😁 he he he tymrazem Bolognesse ;D mmm pyszotka czekam aż przyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooooooooooooooooo...widzę,że kolejne dzieciątko uraczyło nas swą obecnością 😆

Wszystkiego ukochanego dla maluszka i serdeczne gratulacje dla Małejmi oraz jej męża-ojjjj...chyba tatuś dumny chodzi[color=#800080][/color]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,jak tu gwarno dzisiaj a jakie śliczniutkie bobaski widzę:laugh:
Gratuluje nowej mamusi:laugh:


Anitek ciężki poród rzeczywiście,to wywoływanie tak własnie przedłuża no ale trzeba było u Ciebie zadziałać szybko,najważniejsze,że synuś już jest a rany i pamięc tych cierpień po jakimś czasie znikną.
Teraz jak już wiesz jak to jest to chyba kolka nerkowa to jednak pikuś co? Ciesz się synusiem i wracajcie do zdrowia.

Ja wróciłam z zakupów,dokupiłam małemu troche ciuszków.kupiłam sobie ładną firankę,zmieniłam wystrój kuchni...miałam tak nowocześnie-surowo a teraz nieco ociepliłam wnetrze...ehheh chyba zaczynam wić gniazdo:laugh:
Aaa i kupiłam też doniczkę z narcyzami...uwielbiam je ale jeszcze się nie rozwineły

Teraz piorę firany z duzego pokoju ,zaraz uprasuję na mokro
i będzie pachnąco,świeżo i pięknie 🙂

Dobra lece do roboty,buziole dla Was wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly cos sciemnial hehe 😁 pare lyczko i zasnal sobie :P
a musi jesc co 4godz po 30ml wiec Go trzeba budzic tak polozna kazala. cos dzis nie ma apetytu za bardzo wiec walczymy zeby zjadl chociaz troszke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś...blondynoo...ja nie wiem czemu wyobrażałam sobie Ciebie jako brunetkę heh

U mnie po obiedzie 🙂 Wysyłam samą mamę na Szkołę R. nie chce mi się jechać strasznie. zostaje przy kompie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale mnie koleś wkurzył z sympatii..pisałam już nim kilka tyg. i cały czas namawiał mnie na spotkanie to mu odmówiłam cały czas..kurde nie dociera, że mi teraz ciężko chodzić i nie chce mi się po prostu. To się obraził..no kurde..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...