Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć kochane

Troszkę mnie nie było a tu tyle się dzieje 🙂

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom swoich pociech 🙂
Anitek biedaku, ty to się wycierpiałaś, ale pewnie spojrzenie na synka to wszystko Ci wynagradza.

🙂 Jeszcze raz GRATULACJE 🙂

Zazdroszczę wam, że już po wszystkim i macie swoje skarby.

Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ogólnie blisko, ale od Ciebie daleko.
Wcześniej mieszkałam bardzo blisko Makro, a jeszcze bliżej takiej małej restauracji "Kastoria" (nie wiem czy kojarzysz).
Teraz mieszkam w Markach, w zasadzie prawie na tyłach CH M1. Tylko, że po drugiej stronie ulicy (Toruńskiej).

A pytałam tak ogólnie, chciałam się zorientować czy będę miała daleko do Ciebie na ew. spacery. Ale już teraz wiem, ze spory kawałek jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpierw mieszkałam w Wawie, potem przeprowadziłam się do swojego ówczesnego narzeczonego, czyli właśnie do Ząbek, tyle, że mieszkaliśmy z jego rodzicami 😉 to chyba wszysko wyjaśnia. Potem znowu przeprowadziliśmy się do mojego domu czyli wawa, no i niedawno przeprowadzka do Marek już na swoje. Cisza, spokój i same pozytywy 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki wieczorowo 🙂
jakas nudna ta sobota dzis 😞

a najgorsze to czekanie, ja juz chyba wariuje, co pol godziny biegam do łazienki i sprawdzam czy cos sie nie dzieje, hehe tak bardzo juz chce miec Julcie 🙂

przesyłam buziaki wieczorowe dla Was i Waszych maluszków, narodzonych i tych w brzuszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi nie stresuj się, na wszystko przyjdzie czas 🙂 na Ciebie i Twoją małą również 🙂

Dzisiaj mi właśnie sąsiadka opowiadała, że też tak czekała i czekała, że wszyscy jej mówili, że to pierwsze dziecko to napewno się zorientuje bo oznaki są już na długo przed porodem. A tu bach... od momentu odejścia wód płodowych minęło 20 minut i jej synek był na świecie. Nie zdążyła nawet wjechać na salę porodową 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja czuję juz że poród zbliża sie maleńkimi kroczkami, zaczynają mnie jajniki boleć jak na okres, sutki mnie swędzą, i zaczyna mnie wszystko powoli boleć 😞 ale nie mówię że to juz za chwilę, nic mi wcześniej nie było, a teraz to co jakiś czas coraz to nowa dolegliwość 😞
może to być tydzień lub dwa tak coś czuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...