Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobry wieczór 🙂
jestem, nie rozsypałam się po drodze:P chociaż nie wiem co dzisiejsza noc przyniesie, bo brzusio mnie coś boli po tych wojażach sklepowych ☺️ nóg już nie czuję, dopiero nie dawno wróciliśmy. Ale zaliczyliśmy odwiedzinki i siostry M a potem jeszcze u brata M. 🙂

Idę spuchnać powoli, bo już nie wyrabiam. Jak dotrwam do jutra to poczytam co się tu dziś działo 🙂

PApa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia raz jeszcze najszczersze GRATULACJE!!!!!!!!!!!!

hej dziewczynki ja tylko na chwile...
mam uszkodzony komputer i nie mam jak nawet sie odezwac!! dzis mam pozyczony wiec szybciutko pisze co u nas!!
Marcelinka ladnie przybiera na wadze i coraz mniej spi!! czasem sama nie wie czy chce jesc czy spac, dobrze ze duzo nie placze!! czesto lezy sobie w lozeczku i sie rozglada 🙂 smoczka za bardzo nie chce, tylko kilka razy go "smoczyla" ale ogolnie wypluwa. Ja juz sie czuje rewelacyjnie!!! nic mnie juz nie boli choc blizna po cieciu nie nalezy do najladniejszych!! mam nadzieje ze nie bedzie bardzo widoczna!!!

ze sprawdzonych rzeczy!!
- polecam masc na brodawki maltan! duza tuba, dobra cena masc wg mnie bardzo dobra! cena ok 14 zl
- do smarowania pupki uzywamy alantanu w masci, lepiej nawilza jak sudocrem i jest bez porownania tanszy, tubka ok 6zl
- pieluszki bella happy- jak dla mnie sa bardzo dobre! nie ma uczulenia i przy mozliwosciach mojej corki cena jest rewelacyjna!! (paczka na 4-6 dni :|)
- do kapieli mielismy johnson z lawenda ale poniewaz ma bardzo sucha skore to mamy oilatum-po johnsonie fajnie zasypiala
to chyba narazie tyle

Napiszcie dziewczynki czy któraś po za Darusią juz sie rozpakowala????? jak wyglada nasza tabelka??

taraz kilka zdjec 🙂
to z wczorajszego spaceru [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_DSC_9663_zmniejszacz_pl_8149.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo dziś pierwsza 🙂
Witamy niedzielnie nadal niestety 2w1 😞
DZIŚ MIJA TERMIN NARODZIN FILIPKA KTORY JAK WIDAC SIE NIE SPIESZY 😁 WIEC JESTEM PIERWSZĄ PRZENOSZONĄ MAMA 🙂
ESZ COZ ZA ZASZCZYT ! 😞

Normalnie nie wiem czemu obudziałam sie ze łzami w oczach bo w ten dzien pokladalam nadzieje ze Dzidzia przyjdzie na czas 😞

A wczoraj poszlam wziac goraca kapiel, pozniej robilam sobie masaż sutkow jakies pol godziny i Wam powiem ze pozniej przez okolo godzine mialam rekularne skurcze co 3-5 minuty. Ale jakos nie czulam tego bardzo mocno, bylo to raczej dosc mocne spinanie sie brzucha no i nie bolalo jak na okres. Po godzinie wszystko ustalo 😞 Ponowne pobudzenie sutkow tez nic nie dalo. Myslalam ze moze sex z mezem, no ale mimo tego ze było mega dobrze to niczym to nie zaowocowało. Nawet i orgazm nic nie pomogl 😞
Normalnie Dziewczyny nie zycze Wam takiej niecierpliwosci jaka ja posiadam bo normalnie idzie zwariowac.

Widze ze temat był mieszkania wczoraj wiec i ja dodam ze nie wyobrazam sobie mieszkac z rodzicami a tymbardziej z tesciami. O zgrozo chroń od tego 🙂
Jestem u mamy juz od mc i na glowe idzie dostac :/ Jestem zdania ze Mlodzi powinni isc na swoje.
Cale szczescie My mamy swoje M2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi ślicznie wygladacie obie 🙂
Marcelinka jest cudna 🙂

Dziekujemy za rady też o tym Alantanie slyszalam ze lepszy niz sudocrem 🙂 Kupię 🙂 Maść na brodawki tez 🙂

Poza Darusia to juz Anitek85, Małami, no i Aga_M, Andzia tez juz po 🙂 Chyba nikogo nie pominełam ;D
Ja nadal czekam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z mama 🙂

juz Was nie zadręczam nami 😉


GORĄCO POZDRAWIAMY!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_9620__WinCE_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...