Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi masz brzusiu ładny i okrąglutki jak ja tak że nie martw sie bo będziesz miała dziewczynkę jak ja 🙂 i nie słuchaj jakie głupoty Ci piszą na NK 🙂
Klaudia spokojnie już niedługo mały będzie z Wami 🙂
Klaudia a na kiedy masz Ślub?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dodi dzięki 🙂 ja też to zaraz ściągam, prasuję i chowam 🙂 koniecznie chciałam literki dzisiaj przypasować, musiałam zobaczyć jak to będzie z baldachimkiem wyglądać 🙂

Nie mogę z tego określenia pitu pitu hehe :laugh: i na pewno masz w brzuszku Julkę nie Julka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem Dodi jak u Ciebie ale u mnie dziś to takie cienkie paseczki jakby sluz, lepki taki, coś taki kislowaty :/ Tez nie jest zabarwiony krwią. Wiec juz nic nie wiem :/ Normalnie znowu mnie wzieło na jakies dziwne mysli :/ Normalnie mam juz dosc 😞

Dziekuje za oklaski.

Monka sliczne łozeczko 😁 🙂

Kikos butki piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia dzieki 🙂 ja też bym na Twoim miejscu już się schizowała, kurcze 40 tydzień 1 dzień.. jak na razie najdłużej w ciąży jesteś 🙂
No ale pomyśl, że już bliżej niż dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym kształtem brzucha to takie głupie teraz moze zmienił Ci sie kształt bo juz koncówka i dlatego

ja tez mam taki dzwiny śluz własnie taki jak krochmal :P i biały

ooo Klaudia masz w czerwcu ślub ja miałam 07.06.2008 pamietam wtedy taka śliczna pogoda była super miesiac na ślub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, caly czas tak mysle ale jakos mi to humoru nie poprawia :P

No nic powoli uciekam bo Maż chce wejsc 🙂
Ide zrobic kąpiel moze jakies igraszki w nocy 🙂 Zobaczymy 🙂

do spisanka jutro po wizycie 🙂 Kolo 12 stej wpadnę się zameldować 😁

buzioki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Mała na chwilkę przysnęła wiec wpadłam zobaczyć co u Was słychać 🙂
Widze bidulki, że dalej się męczycie, choć może ja głupia jestem, ale Wam zazdroszczę:P 😉 😉 Kto by pomyslał, że zatęsknię za moim brzucholem. Ciąża to jednak piękny stan 🙂
W wózeczku śpi moje największe szczęście 🙂
Wczoraj koleżanka przywiozła mi dwie torby maleńkich ciuszków, dzisiaj druga po wcześniaczkach mi odda, dla mojej chudziny, bo dla takich szkapinek ciężko było dostać cokolwiek w sklapie.
Monka sliczne łóżeczko, ja ma podobny wystrój tylko, że kołyskę.
Klaudia bardzo ładne buciki, ja też niedługo bedę musiała zacząć się rozglądać tylko, że ja na wysokiej szpilce potrzebuję, bo jestem duzo nizsza od mojego 😉
Trzymam za Was kciuki za szybkie rozpakowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona ty zazdrościsz nam my zazdrościmy Tobie hehe 🙂 równowaga w kosmosie zachowana 🙂

kikos no ja też mam taki krochmali śluz a duuużo go fuujj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe..Mona spoko nie TY jedna 🙂 a no tak z nami kobietami już bywa 🙂

A ja mam pytanko z d.. wyjęte troszkę hehe ale jak to jest z tym rozwarciem. No np. jak ma się już 1 cm lub 2 to czuć jakoś?
Nie chodzi mi jak już są skurcze ale teraz czułabym jakbym miała jakieś rozwarcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja kruszynka powinna się urodzić dopiero dzisiaj, wiec pewnie, gdyby była dzisiaj cisza, to napewno trzęsłabym juz dupskiem:P 😉 i narzekała, że małej jescze nie ma, a tak niuńka ma juz ponad tydzień 🙂
W wypisie mam napisane, że miałam kolizję pępowinową, wiecie co to znaczy? bo mojego gina zobacze dopiero za dwa tygodnie, a jestem ciekawa o co biega, czy dzidzia była owinieta pepowiną?
Monka ja nie miałam wogóle rozwarcia więc nie wiem jak to jest, ale wydaje mi się, że nic nie czuć, czuje się chyba tylko skurcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no ktoś się o mnie w końcu zmartwił, Klaudia spoko żyję 🙂

jednak się nie farbowałam, stwierdziłam że 1,5 cm odrostów przy moim kolorze jeszcze nie jest takie złe, poczekam aż urodzę. Butki super, znam ten ból z obcasem bo mój też jest mojego wzrostu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób 2500g żywej wagi po wyjściu ze szpitala 🙂 choc na zdjeciu pewnie już wiecej ważyła. W tym tygodniu ma przyjść do mnie położna z wagą, miała mieć juz w piatek ze wzgledu na to, że moja córcia malo ważyła, ale ktoś zabrał z ośrodka zdr. Jestem ciekawa ile teraz mój szkrab waży, ale napewno więcej, bo ciągnie cyca jak smok:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..no 2500 to nie aż znowu tak mało 🙂 po prostu drobniutka z niej dziewuszka 🙂
Ja zawsze chciałam należeć do tych drobnych..eeh..ale grubo koścista jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka masz rację drobinka wszyscy mówią, ale też, że długa jest. Ma długaśne nózki 🙂 zresztą ja też wolałam żeby była drobna niż pulpecik, ale najważniejsze, że zdrowa jest, a nie jaka waga 🙂 w końcu dostała 10 pkt apgar, a w szpitalu jak badali codziennie tętno, to mówili, że wzorowe i że byłoby super gdyby wszystkie dzieci takie miały 🙂
Ucierkam kochane kąpać moje szczęście, zaraz bedziesię darła jakby ją ze skóry obdzierali:P 😉
Mam nadzieję, że jak uda mi się tutaj jutro zajrzeć, to przynajmniej jedna mama sie już rozpakuje 😉
Dobranoc mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...