Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jednak nie zasne, jak dookola mnie burdel, tak wiec wzielam sie za robote, teraz chwila przerwy na karmienie 🙂)

anitek, ja sie upieram przy karmieniu piersia dlatego, ze widze, ze mi dziecko przybiera dobrze na wadze, nie za duzo nie za malo, nie rzyga, nie ulewa, nie prezy sie za bardzo, pierdzi bez bolu, kupy pewnie nawet on nie wie kiedy robi,nie ma alergii... wiecej powodow, poza oczywistymi, narazie nie znalazlam. 🙂 a ze czasem mi jest ciezko...no coz... na szczescie nie karmi sie dziiecka latami 🙂))) mysle, ze do 6m-cy a pozniej to juz chleb z boczkiem i bigos 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂


SŁUCHAJCIE nie mierzcie ilości mleka na podstawie odciągniętego pokarmu, gdybym ja tak robiła to nie karmiła bym wcale 😞 po prostu jak chcę odciągnąć to nic nie leci a jak mały ciągnie to jednak coś wyciąga bo nie dokarmiam butlą a w 3 tyg przybrał na wadze 850 g 🙂 po prostu dzieciaczki mają swoje sposoby na to żeby mleko leciało albo podświadomość matki to powoduje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😞

U Nas jakaś masakra. Chyba jakies fatum nade mną ciąży, wczoraj Mały cły dzień prawie nie spał, do tego wojna z męzem i kolejna załamka gotowa 😞 Juz naprawde brakuje mi siły do wszystkiego. Od prawie miesiaca nie wyspana wiecznie, zdenerwowana mój organizm sie poddaje.

Dzisiaj od rana znowu Mały się popisuje i nie chce spać 😞 A Maż wziął sie wqurwił i pojechał w siną dal 😞 Twierdzi że ma mnie dość ! Esz mówie Wam nie wyrabiam już... Kolejny dzień sama z Małym... w dodatku pielychy mi się kończą ..

Nie mam nawet sily na nadrabianie postów.

Apropo wody morskiej to można ją wstrzykiwać jesli Dzidzia nie ma kataru ? Bo ja czasami mam wrazenie że Moj oddycha przez nos ale fridą wyciągam i nic nie ma.

I jescze jedno jak kąpiecie Maluszki to najpierw je na przewijaku wymywacie płynem i gąbką a pozniej we wodzie spłukujecie czy wszystko robicie we wannie ??
Bo mi polozna tak kazała jak pisze ale Mały kicha i mam wrazenie że sie oziębia :/

Jai_Ho mam tak samo jak Ty i dokładnie w ten sam sposób myśle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze sobie coś przypomniałam. Mamusie karmiace piersią pijcie jak najwięcej zielonej lisciastej herbatki. Przynajmniej 2-3 dziennie. Nie wiem czy to wmówienie sobie że działa czy naprawde tak jest, ale miałam tak samo jak któraś z Was że jak odciagałam laktatorem to miałam 30ml a po herbatce 90! A pozatym mleczka w cysiach jest wiecej niż laktator może sciagnąć 🙂 Więc dziewczyny nie poddawać się z uda się na pewno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie
za chwilę jadę do małej, przez to że jest w szpitalu to dom zaniedbany i maż, bo i obiadu od 3dni nie ma, ale wczoraj wieczorem poszliśmy po wizycie u małej do restauracji na obiado-kolację, fakt w naszych głowach coś jest bo jak poszłam do małej i zaczęła mi cyca ciagnąć a one miękkie myśle sobie nic nie wyciągnie z nich, ale jak go jej wyjęłam i ścisnęłam brodawkę zaczęło sikać aż jej buźkę oblało 😁 a do tego zaczęły twardnieć
a mleczka powolutku mi przybiera bo na samym początku jak ściągałam to z 10ml. miałam a teraz nawet i 40ml. sie zdarza 🙂
i z innej beczki jeszcze 1,5kg. na plusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia na sucharka babokow nie wyciagniesz...uzywaj wody morskiej 🙂no i widze ze Maz rozrabia 😉 po dupsku go!!!ech z tymi facetami to tak jest czasem 😞
co do kapania to pierwszy raz slysze cos takiego 😲 ta Twoja polozna jakas dziwna jest 🤨

Bob cos z tym ciagnieciem jest bo pamietam jak Maly ulewal i dostal mleko z nutritonem to ja tego nie moglam uciagnac a on wytrabil butle w chwile 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Anita 🙂 Zakupie 🙂 Moja położna fakt dziwna ale to ta sama co do mnie przychodziła 23 lata temu 🙂 ojej ja za 4 dni się zestarzeje :P wrrr a za 7 mam imieniny 😁 hi hi :P
i tak zawsze jeden prezent :P poszkodowana przez całe życie 🙂

Wlasnie cycka spuscilam kurde 250 ml :/ 🥴 i musze kolejne 150 pojemników zamówić bo już zostalo z poprzedniej partii tylko 10.

Iwiokej tez mi sie restauracja marzy 🙂 A co wzięłaś do jedzonka ?
Juz lada dzień Kruszynka bedzie z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co jest z tymi p...... facetami???!!!Klaudia jesli Cię to pocieszy to ja nie mam lepiej z mezem a chyba nawet gorzej!!!
Mała zajmuje sie dopiero od jakiegos tygodnia, ale musialo dojsc juz do tego ze sie spakowalam i stalam w drzwiach tyle ze mi dziecko zabral, a nie chcialam jej szarpac i musialam tu zostac!! myslalam ze cos do niego dotarlo po tym jak mu wszystko wygarnelam ale sie mylilam!! znowu od czwartku ze mna nie rozmawia po tym jak sam na mnie wyjechal!! dzis oczywiscie go nie ma ale ja sie tam ciesze bo przynajmniej nie boje sie ze znowu bedzie awantura!!
powiem Wam ze zaluje ze sie nie da cofnac czasu-nie popelnilabym tego samego bledu raz jeszcze!!
wszyscy mi mowili zobaczysz Marcelina sie urodzi to bedzie inaczej i jest inaczej ale jeszcze gorzej!!
ja mam juz dosc!! dsychicznie tego wszystkiego nie wytrzymuje!! ale on dobrowolnie z domu sie nie wyniesie a ja nie bede uciekac z wlasnego mieszkania bo nawet nie mam gdzie!!
jedyne czego nie zaluje w zyciu to tego ze mam moja małą dziewczynkę bo gdyby nie ona to zycie wogole nie mialoby sensu!!
mam dopiero 27 lat a czuje sie jak sfrustrowana, samotna dlugoletnia mezatka!! zaniedbana i opuszczona przez meza, bez grama milosci i chociazby zrozumienia!!
ile t ja sie nasluchalam ze tylko leze, ze zla matka jestem bo Marcelina dwa razy zaplakala itd
myslalam ze jestem twarda ale na to wszystko juz nie mam sily....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

Klaudia trzymam kciuki zeby sie polepszylo u Ciebie ze wszystkim 🙂

Wam dzieczynki wysyłam sobotnie buziaki 🙂

Ja na chwilke, spalam dzis 8 godzin , uwierzycie ?? :P

teraz szykuje sie na gosci bo wpadaja znajomi o 17 , trzeba zrobic zarło , i ogarnac chałupe i siebie 🙂

M. od dwóch godzin w markecie , nie wiem co on tam robi heheh,a mnie zostawil ze spraztaniem, a ja sie wycwanilam i siedze na necie i czekam az wróci hihi

BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znow na chwilke...Spalam z Malym 1,5godz bo przeciez jak zombie wygladalam...Maz jeszcze w pracy i sobie wyobrazcie ze min do 7dmej a to jeszcze 2,5godz drogi do domu 😞 ech juz teskno za nim...
tak narzekalam na oczyszczanie sie i wiecie co? dzisiaj cisza...nic a nic...
ale od wczoraj mam 3antybiotyki na ten palec z czego jeden z nich to augumentin i tak sobie mysle moze ja mialam jakas infekcje i dlatego tak dlugo sie to czyscilo juz sama nie wiem...
Sibi jak czytam co piszesz to az mnie zatyka 😞 moja siora ma to samo i mowi tak samo ze gdyby nie malzenstwo to by teraz coreczki nie miala ale tez takie akcje ma biedna 😞
ja nie rozumiem tych facetow czasem...dajemy im tak wiele i co mamy w zamian? ryj rozdarty!!! chociaz ja narzekac nie moge ani troche...jedyny minus to ze ma taka prace ze musi wyjezdzac no ale pracowac musi...tak sobie mysle ze jak Olafek bedzie starszy to sobie razem mozemy jezdzic 🙂
Ja raczej zostane na wychowawczym wiec bedzie duzo wolnego czasu 🙂
Dodi zazdroszcze gosci ja juz tu dostaje na glowe w tym domu 🤨 wczoraj byli znajomi 🙂 wlecieli z winkiem i chinskim jedzonkiem pomogli z Malym w sensie karmienia itd a ja sobie zjadlam sniadanie o godz 19stej! wogole nie mam apetytu nic a nic...zmuszam sie aby zjesc sucha kromke zeby moc wziasc antybiotyk 🤨
ech zapomnialam Wam napisac!!!! dzwonilam o wyniki badan i mam hemoglobine 12 🙂 z 7,1 wzroslo do 12,0 w ciagu 4,5tyg 😁 ale sie ucieszylam 🙂 co prawda poziom zelaza marny ale wazne ze cos tam sie rusza 🙂
No i nadal walcze z hemoroidami... 😠 ale tak mysle ze jak polecimy do PL to zrobie z nimi porzadek raz na zawsze!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
a ja nadal cały dzien z cycem na wierzchu.. mam nadzieje ze na dniach to sie unormuje..
Klaudia, Sibi przykro jest czytać o takich dziecinnych zachowaniach waszych facetow. a moze to poprostu przejsciowe i oni sami jak niemowleta maja jeszcze swoj okres adaptacyjny do nowej rzeczywistosci? Główki do góry! bo kto da rade jak nie my, silne kobietki!
Mojego M. tez wywiało z chaty, pojechał na piłke a ja siedze z piszczacym Synusiem i zastanawiam sie o co mu chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klacie hehe 😉 Moj spi w kolysce bo zasnal podczas karmienia jak zwykle 😁 ale ze wypil 90ml to juz go nie budzilam niech spi :P ja przynajmniej mam chwilke :P bo przeciez 24h/7d z Nim non stop 😉
cos sie kreci oczywiscie no ale nynusia sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dupa.. niee wkleje zdjecia bo nie radze sobie z ustawieniem pikseli ☺️

Anitek ja z oczyszczaniem mam tak od około 10dni, ze np 3 dni cisza i nagle znowu wydzielina podbarwiona krwia. moja polozna mowi, ze to jest normalne. wiec jestem spokojna. co nie zmienia faktu, ze irytuje mnie to oczyszczanie wrr..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Martus ja juz ponad 5tyg po porodzie dlatego mnie to wkurza 😠 poza tym mam mega ochote na sex i tylko 3razy sie udalo wlasnie w dniach bez plamien...mam nadzieje ze to juz koniec tego bo ile mozna nosic materace 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj szkrab oproznil oby dwa cysie i spiocha sobie od czasu do czasu popiskujac.. sama mam ochote sie polozyc ale szwagierka z chlopakiem maja przyjechac a nie chce ich witac taka zaspana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ani mi tu nie pisz o bzykanku:P ja normalnie mam taka ochote wskoczyc na M, ze sie w głowie nie miesci:P ale powstrzymuje sie bo wiem, ze to jeszcze zbyt wczesnie.
A u Ciebie moze faktycznie antybiotyk wplynal na to ze plamisz dalej? No i okres połogu to 6 tyg wiec w tym czasie nasze psitki maja prawo do materacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide z Malym w poniedzialek do lekarza bo mi sie nie podoba to ze tak swiszczy jak placze...oby to tylko ni bylo jakies zapalenie oskrzeli albo cos takiego...wole sprawdzic!!! no i pojde do innego lekarza i zobaczymy co powie o tej wysypce bo jak patrze na google to ta skaza to wyglada tak samo jak u Olafka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus wlasnie od wczoraj biore antybiotyk i cisza...wiec tak mysle ze moze tak jak u Dodi byla jakas infekcja i stad ten czas oczyszczania juz sama nie wiem...
No niby do 8tyg mozna sie oczyszczac 🤨
Maly sie wierci cos 😉
kurcze mam na cos ochote i sama nie wiem na co 😁 na sex to fakt ale Meza jeszcze nie ma hehe 😉 poza tym wole poczekac jeszcze pare dni i zobaczyc czy skonczylo sie w koncu to plamienie :P
ale Ci powiem ze pierwszy sex "po" bolal ze nie dalam rady...ale kolejne juz byly super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek a może to jakiś glutek gdzieś siedzi jeszcze dlatego świszczy? chociaż pisałaś, że nosek czyścisz..lepiej sprawdzić to u lekarza..
A co do skazy to nie mam bladego pojęcia jak to się objawia.

Właśnie Mały pospał 3 minuty w łóżeczku ehh.. i ryczy rykwa Mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus nie ma glutkow a ten glosik ma od 3dni taki wiec wole sprawdzic...
skaza no coz wychodzi wysypka na buzi w zgieciach lokci za uszkami...zreszta musialabys poczytac sobie...
Ja uciekam bo Maly cos steka 😞
zajrze do Was pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam, ze mam stracha przed tym pierwszym razem po.. ale ciesze sie, ze mam ochote, bo bałam sie ze jak urodze to mi checi mina na baraszkowanie z M.
mi wyłyzeczkowali macice zaraz po porodzie, bo nie całe łozysko sie oderwało.. potem dostawałam antybiotyk.. no i czyszcze sie do dziś..
pisałas, ze brak ci apetytu, u mnie na odwrót ale staram sie ograniczac, bo jeszcze 10kg zostało po ciazy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
długo nie zaglądałam. nie mam zbytnio czasu 😞 i ostatnio byłam u mamusi 4 dni! i w najblizszym czasie nigdzie nie ruszam sie z mała! była taka niespokojna przez zmiane otoczenia całymi dniami ryczała 😞 a jak tylko do domku przyjechalismy toodrazu zasneła w swoim łozeczku na 3 h co u niej to rzadkosc:P
ja musze sie pochwalić ze mam za soba pierwszy raz i szczerze powiem ze bolało no i małoprzyjemnosci. ale mimo wszystko było fajnie i romantycznie:P moja mała dostała wysypki na buzce 😞 boje sie ze to skaza białkowa 😞 ja ją miałam jak byłam mała a wiadomo to tez jest choroba genetyczna 😞 kontrole mam 16 u pediatry wiec dowiem sie 😞 strasznie sie boje. to jest okropna choroba...mała sie zbudziła lece...
buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...