Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny
u nas chyba kryzys 3go tyg bo mała nie chce w ogóle spać - chodzimy z mężem jak 2 zombiie - nawet pies niewyspany a po ostatniej akcji młodej gdy ryczała długo biedak tak się zestresował że pawia puścił! Klaudia a jak pies u Ciebie? Fifi boooski i na prawdę duży! jestem pełna podziwu dla ciebie że go SN urodziłąś - szacun!

Anitek 21kg...!! więc jest nadzieja i dla mnie jak na razie w nic nie wchodzę :/
a powiedz mi jeszcze czy masz jeszcze pokarm - jak zakończyłaś laktację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z okazji dnia kobiet mam nowego kompa i coś nie mogę zmniejszyć :/ popróbuję jeszcze później

aha Domiś ma na psitce czerwone krostki które nie reagują na żadne kremy to nie odparzenie tylko ktostki kt nie chcą się goić - czy któraś może miałą to to ? no i co to???? dobrze że jutro przychodzi położna bo martwię się ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekujemy za komplementy 🙂

Aaana ja w sobote wędruję do swojego domku bo jeszcze u mamy jestem i dopiero zacznę walkę z psem 🙂 Zdam relacje napewno 🙂Mam nadzieje że i Mały się zaklimatyzuje szybko w swoim domku.
co do tych chrostek to Mój mial na pupce takie czerwone lekko wypukłe kropeczki i połozna powiedziala że to wina przetarcia tymi chusteczkami nawilżanymi i kazala myc pupę wodą przegotowaną.
I chyba miała racje bo kilka dni temu znów użyłam tych chusteczek i znowu miał kropeczki.
Co do Filipa fakt mega cięzko się Go rodziło 🙂

Martus nie zazdroszcze noszenia na rączkach, niestety u mnie też nie zawsze chce zasnąć odrazu i trzeba ponosić tyłeczek 🙂
A balagan sie ogarnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja zaczelam odciagac pokarm 2razy na dobe ale nie do konca bo jak odciagniesz do konca to jeszcze wiecej moze byc i tak pare dni pozniej raz na dzien i po tyg zaniklo wszytsko 🙂
no i zonk wzielam kompa maly sie juz budzi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrace sie... u mnie na wizycie na 2tyg malego był pediatra i powiedzial to co klaudii, zeby pupe myc woda a ograniczyc chusteczki nawilzane.
własnie wyszla polozna, mowi ze mały super rosnie, ma sliczna gladka skore i ze fajny chlopak jest 🙂 tylko kupki nieco luzne i moglyby by bardziej zolte. jak bedzie ich wiecej niz 10 na dobe to mam isc do kontroli do lekarza..
maly dostal wlasnie czkawki..biedak sie meczy bo cyc mu w tym nie pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny za odp - odstawiam chusteczki od małej dupeczki - będzie tylko woda


aAnitek dzieki za radę ad laktacji - ja się trochę męczyłam myśląc że jakoś ją rozkręcę ale nadal max 30-40ml z 1 cyca a to dla mojego żarłoka zdecydowanie za mało. Mam wrażenie że takie mieszanie jej w głowie - raz cyc raz smoczek i w brzuszku różnych pokarmów nie jest najlepsze więc ile mam tyle jej jeszcze dam ale będę starała się powoli przechodzić na sztuczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

u nas dalej wszystko po staremu, czyli ok. z tym, ze mlody jakos czesciej sie budzi w nocy... no coz, sluzba nie druzba 😉
wczoraj bylismy na urodzinach u babci i Victor zaserwowal swoj usmiech ,,nr.5" 🙂) babcia juz ,,kupiona" teraz sie smiejemy, ze musi testament zmienic 😉. Na szczescie na uprzejmosciach sie konczy i nikt mi sie nie wtraca do zycia i dziecka (ale tez nikt nie pomaga).

A i wazylam sie wczoraj 😲 😠 zostalo mi jeszcze 6-7kg do zrzucenia, aby wrocic do wagi sprzed ciazy( 55-56kg) a teraz obawiam sie bedzie najtrudniej, bo juz wode chyba cala nocami wypocilam, dziecko na zewnatrz, wiec chyba tylko tluszcz zostal 🤢

pozdrawiamy!! 🙂) [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie026.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Jaiho! brakowało mi Twojego optymistycznego akcentu 🙂 zaglądaj tu częściej! łap oklask!
Victor to naprawdę śliczne dziecko. A! i widzę, że piórka Mu na głowie sterczą jak mojemu Synusiowi 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu pustki
mala zasypia u mnie na klacie a ja uziemiona-chyba tez chuste kupie

a to raz jeszcze my ale to bylo tydzien temu [img size=169]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/duet.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Aaana sliczna fota 🙂

Jai_ho Viktor boski 🙂

ja dzis zapisuje mała do pediatry na jutro, strasznie jeczy, chyba cos ja meczy, wlozylam jej czopka moze jej pomoze, najlepsze jest to ze kupa zadka a mam wrazenie ze ma zaparcia,odstawiam nabial na 2 dni.

Kurrde wy tu o kilogramach jakis 6-7 , a ja mam 13 do zrzucenia ,11 juz zeszlo, moge pomazyc o spodiach 36 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogole to od wczoraj cos sie dzieje z moim mlekiem chyba, mała jadla od 19 do 24 6 razy srednio po 20 min, raz prawie godzine, i cagle szukała cyca po tym, ulalo jej sie jakims zadkim mlekiem, a ja cycki mam miekkie jak poducha, nie wiem co jest?? mleko jest, ale jakby jakies mniej tłuste, boje sie ze bedzie trzeba ja dokarmiac jak tak dalej bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
Dodi nie łam się ja mogę pomarzyć żeby się wcisnąć w roz.40 :laugh:
Michał też je coraz częściej, do tego z obu piersi i za chwilę wraca znowu do tej pierwszej, mam wrażenie że karmię na okrągło 😞
do tego jest wysypany nie mogę więc nic jeść, ale idę dzisiaj do lekarza i zobaczymy czy to skaza czy nie a poza tym zastanawiam sie nad przejściem na butlę bo jak go dokarmię to jest spokojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

U Nas w jaknajlepszym porządku 🙂 Mój Synio pobił dzisiaj rekord i spal od 23 do 3.30 🙂 więc się nawet wyspałam 🙂 Teraz babcia go niańczy bo za parę dni już wnuczka codziennie widzieć nie będzie.

Dzisiaj idę na spacer bo oprócz śniegu to nawet jest w miarę ciepło bo juz 3 dni nie byl.

Jai_Ho Victor super chłopak 🙂 A jaką ma czuprynkę 🙂

Aaana również śliczna Malutka 🙂 no i Ty też ślicznie wyglądasz 🙂

Dodi nie martw sie tą wagą mi w prawdzie zostało jakieś 6 kg ale nie wyglądam źle 🙂 Zawsze chciałam ciut przytyć więc nie jest najgorzej 🙂 Dasz radę zżucić te kg tylko poczekaj az się wiosna zacznie 🙂jak będziesz szła do lekarza to zabierz w butlę trochę swojego mleka i pokaż lekarzowi On Ci powie czy jest wystarczające.

apropo kiedy można zacząć ćwiczenia na mieśnie brzucha ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mała też na moim mleku śpi o wiele krócej - jak dokarmię sztucznym to jest w końcu najedzona i śpi trochę dłużej i ona się wyśpi i ja mam chwilę dla siebie

odstawiłam wczoraj chusteczki do pupy i chyba jest poprawa 🙂

co do kg to mam na plusie jeszcze 10-12!! i waga od paru dni nie rusza nic a nic 😞 no ale plan jest żeby chociaż 7 zgubić bo byłam za chuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do ćwiczeń to w szpitalu dostałam zestaw ćw
9w sumie to zwykłe brzuszki w róznej konfiguracji)które można wykonywać od 3 doby po porodzie i gdyby nie to że d... nie chce mi się zrosnąć 😠 tak właśnie bym robiła
tymczasem jak nie noszę pasa to staram sie chodzić z wciągnietym brzuchem - to ćwiczy mięśnie brzucha i wspomaga obciążony przecież noszeniem dzieciaka kręgosłup


qurcze po 20 min spania po moim mleku już się wierci.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja znow w przelocie 😞
Bylam wczoraj u lekarza bo Maly jak plakal to bez glosu wiekszosc. Ma czerwone gardelko ale nic poza tym. Lekarka mowila ze to pewnie od tego stekania calodobowego 😞
Nie spie z Nim od 2giej w nocy!!! dostal wlasnie czopek na uspokojenie bo juz rady nie daje z Nim!!! co chwile placze ale nie jest to placz z bolu czy cos tylko mysle ze jest zmeczony a zasnac nie moze! wlasnie dostal troszke herbatki i sie buja w hustawce mam nadzieje ze zasnie zaraz.
No i UWAGA wczoraj wazylismy Malego i wazy 5560g!!!!!!! Przytyl przez 3,5tyg (ostatnia nasza wizyta) az 2460gram!!!
Lekarka oczy az wywalila hehe 😉 no ale jak sie je takie ilosci co 2godz to nie ma sie co dziwic 😉
Kurcze widze ze wiekszosc dzieciaczkow wysypki jakies ma :> U Nas lekarka mowila ze nie wyglada jej to na skaze bo policzka sa ok ale ze jest to cos alergicznego wiec nadal na Nutramigenie.
Mezus dzisiaj wraca wiec nocke spedza z Olafkiem cala a ja spie 😁
Co do cwiczen to ja narazie nie mam kiedy bo Maly zabiera mi caly czas a do tego padlabym chyba na ryjek bo spie zaledwie 5godz na dobe od kilku dni i to jeszcze bez ciaglosci tylko jakies drzemki wiec chyba sobie odpuszcze narazie dopoki Olafek dojdzie do ladu z brzuszkiem
Jutro siora przylatuje na 2tyg 😁 tyle ze z siostrzenica 11miesieczna to dopiero bedzie sajgon 😁

JaiHo Victorek jest przesliczny 🙂
Aaana bardzo ladna babka z Ciebie 😁 i Dominisia tez slodziachna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...